صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 94

موضوع: چه تفاوتی بین Paper و Computer در GRE هست ؟ کدام برای ایرانی ها آسان تره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه تفاوتی بین Paper و Computer در GRE هست ؟ کدام برای ایرانی ها سهل تره؟

سلام
    دوستان گفتند كه در امتحان كامپيوتري نمره وربال و رياضي دقيقا بعد از امتحان اعلام مشه.
    مي شه لطف كنيد بگيد بخش Writing كي نتجيه اش مشخص مي شه؟كلا چند روز بعد از امتحان نتيجه را مي شه ريپورت كرد
    با تشكر

پیش فرض پاسخ : چه تفاوتی بین Paper و Computer در GRE هست ؟ کدام برای ایرانی ها سهل تره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reihaneh1213
    سلام
    دوستان گفتند كه در امتحان كامپيوتري نمره وربال و رياضي دقيقا بعد از امتحان اعلام مشه.
    مي شه لطف كنيد بگيد بخش Writing كي نتجيه اش مشخص مي شه؟كلا چند روز بعد از امتحان نتيجه را مي شه ريپورت كرد
    با تشكر
    بله. البته option دارین. اگه فکر کنید امتحانتون خدای نکرده خوب نشده میتونید درخواست عدم ریپورت بدین. در این صورت نمره هاتون ثبت نمیشه
    نمرات writing هم حدود 15 روز کاری بعد آماده میشه
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

سارا جان ممنون از جواب سريعتون.
    مي دونيد كه جواب امتحان ورقه اي حدود 50 روز بعد مي ياد. با توجه به اينكه من هنوز خيلي جدي نخوندم و اگر توي ماه نوامبر برم دبي امتحان بدم و كمي توي اين مدت روي بخش وربال كار كنم تا اينكه با مطالعه كمتر امتحان ورقه اي ايران را بدم نتايج اش تقريبا همزمان آماده ريپورت بهتر نيست اين كار رو بكنم؟
    شما تجربه كامپيوتري را داريد؟ به نظرتون چطور بود؟
    با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط reihaneh1213
    سارا جان ممنون از جواب سريعتون.
    مي دونيد كه جواب امتحان ورقه اي حدود 50 روز بعد مي ياد. با توجه به اينكه من هنوز خيلي جدي نخوندم و اگر توي ماه نوامبر برم دبي امتحان بدم و كمي توي اين مدت روي بخش وربال كار كنم تا اينكه با مطالعه كمتر امتحان ورقه اي ايران را بدم نتايج اش تقريبا همزمان آماده ريپورت بهتر نيست اين كار رو بكنم؟
    شما تجربه كامپيوتري را داريد؟ به نظرتون چطور بود؟
    با تشكر
    سلام
    خواهش میکنم
    مطلع هستید که:

1. سیستم نمره دهی در امتحان کامپیوتری adaptive هست بدین معنا که نوع سوالات و بارم اونها بستگی به عملکرد شما در سوال قبلی داره. لزوما" پاسخ صحیح سوالات معادل کسب نمره برابر نیست.
    2. خاطرتون باشه که در امتحان کامپیوتری شما امکان برگشت به سوالات قبلی رو ندارین. بنابراین باید زمان بندی خوبی داشته باشین.

من خودم کامپیوتری دادم اما Paper رو ترجیح میدم.
    موفق باشید
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

من دارم 5 ژانویه می رم دبی واسه امتحان. فرصت خوبیه ثبت نام کنی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarhb

ولی به نظر من بهترین مزیت کامپیوتری دادن قسمت Writting هستش البته برای ادمهایی مثل من که سرعت تایپشون خیلی بالاتره از سرعت نوشتن و یه جورایی توی نوشتن تنبلند. به نظر من زمان Writting خیلی خوبه و وقتی کامپیوتری میدی هم فرصت داری تا دلت بخواد فکر کنی و بنویسی هم یکی دو بار بخونی و اصلاح کنی هم پاراگراف بندی کنی و به قول معروف خوشگلش کنی! چون امکان کات و پیست و اینا هم داره خیلی کمک میکنه.
    یعنی چی هر چقدر دلت بخواد وقت داری؟؟ وقت برای رایتینگ تویcb چقدر هست مگه؟؟
    در مورد وارد کردن اون 4 تا کد مربوط به دانشگاهها میشه وقتی که نمره ات روی صفحه ظاهر شد و فهمیدی چیکار کردی!! بعد وارد کرد یا اینکه قبل از شروع امتحان باید کدها رو وارد کرد؟؟
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

من دبی امتحان دادم و از سبک اش راضی نبودم اصلاً. اگرچه برای نوشتن دیگه مشکل چرک نویس پاک نویس رو ندارید اما کلاً روش ADAPTIVE روش جالبی نیست. در بخش ریاضی با اینکه وقت زیادتره اما امکان تقسیم وقت وجود نداره. خیلی راحت ممکنه سر یه سوال قاطی کنید مخصوصاً که به مرور سوالا سخت می شه. از یک طرف دلتون نمی آد که سوال رو رد کنید از یه طرف هم وقت داره می گذره. استرس زیادی وارد می شه که خیلی مسخره است. وربال هم وضعیت تصادفی داره. من و خانومم با هم برا امتحان آماده شده بودیم و تو تست های آزمایشی تعداد درست ها و غلط ها مون خیلی شبیه هم بود اما اون شد 530 و من 370! فکر می کنم تو سوالای اول بیشتر اشتباه کرده بودم. کلاً به نظرم adaptive در وربال یا باعث می شه خیلی خوب بشید یا خیلی بد! حد وسط نداره.
    محل امتحان خوب بود و چند تا خانوم با لهجه british غلیظ اونجا رو اداره می کنن که یکی از اونها هم در حالت عادی خیلی خیلی خوشحال و شاده! ;D محیط آروم و خوبی داره

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    در مورد وارد کردن اون 4 تا کد مربوط به دانشگاهها میشه وقتی که نمره ات روی صفحه ظاهر شد و فهمیدی چیکار کردی!! بعد وارد کرد یا اینکه قبل از شروع امتحان باید کدها رو وارد کرد؟؟
    منم این سوالو دارم، این که می شه امتحانو cancel کرد که درنظر گرفته نشه، بعد از اینه که نمررو دیدیم؟
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

اول نمرات نشون داده می شن و بعد می تونین تصمیم بگیرین که کجاها رو وارد کنین. در مورد کنسل شدن امتحان بعد از دیدن نمره مطمئن نیستم ولی در مورد اینکه جایی ریپورت نکنین در صورتی که نمره تون کم شده، مطمئنم. تا جایی که من گشتم تو GRE CB جایی کد وارد نمی کنین بلکه از منو کشور و ایالت و دانشگاه و دپارتمان رو انتخاب می کنید. نیازی به کد نیست.

والا تا اونجایی که حافظم اجازه می ده، این جوری بود که بعد از امتحان از شما اول می پرسه
    می خوای امتحان رو کنسل کنی یا نه و اگه بگی نه، صفحه بعدی نمرت میاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)