صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 94

موضوع: چه تفاوتی بین Paper و Computer در GRE هست ؟ کدام برای ایرانی ها آسان تره؟

پیش فرض پاسخ : چه تفاوتی بین Paper و Computer در GRE هست ؟ کدام برای ایرانی ها سهل تره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط civilboy نمایش پست ها
    سلام، منم GRE رو خراب كردم، تصميم گرفتم برم تركيه، منم سوال اشكان رو دارم.
    اگه verbal رو شانسي بزنيم، تو كامپيوتري چند مي‏شه؟ كسي از هزينه ثبت نام خبر داره؟
    بین 250 تا 330 می شی هزینه ثبت نام هم نباید با pbt فرق کنه.

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

پیش فرض پاسخ : چه تفاوتی بین Paper و Computer در GRE هست ؟ کدام برای ایرانی ها سهل تره؟

من یه investigate کردم و به نظرم رسید دبی بهتره ... از همه لحاظ ... ولی بازم باید بررسی کرد ... فقط نفهمیدم هزینۀ امتحانش با pbt فرق داره یا نه ...

من تاریخ های ترکیه رو دیدم ... ولی برای دبی رو نتونستم ... سایتش مشکل داره ؟؟ error میده ...

کلاً برای ثبت نام مشکل داره ... باز نمی کنه ...
    ویرایش توسط ashkan_mc : December 6th, 2009 در ساعت 03:09 PM

Junior Member

من تركيه رو انتخاب كردم چون ويزا نمي‏خواد، نزديك تره، رفت و امد راحت تره، تركي بلدم و ... اما از شرايط امتحانش خبر ندارم. اين GRE كلا رفته رو اعصاب. اگه معدل ليسانسم كم نبود، بي‏خيال امريكا مي‏شدم، مي‏چسبيدم به كانادا.

رشته و دانشگاه
    آلمان

کسی از دوستان می دونه جواب امتحان CBT چند روز بعد از امتحان report میشه ؟؟؟ من اگه امتحان 4 ژانویه دبی رو بدم جوابش به ددلاین های 15 ژانویه می رسه ؟؟؟

رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط civilboy نمایش پست ها
    من تركيه رو انتخاب كردم چون ويزا نمي‏خواد، نزديك تره، رفت و امد راحت تره، تركي بلدم و ... اما از شرايط امتحانش خبر ندارم. اين GRE كلا رفته رو اعصاب. اگه معدل ليسانسم كم نبود، بي‏خيال امريكا مي‏شدم، مي‏چسبيدم به كانادا.
    دبی نزدیک تره ... ویزای دبی رو 3 سوته خود آژانس های مسافرتی برات میگیرن ... فقط می مونه ترکی بلد بودن که من نیستم ... نه خدایی USA ارزش این همه گرفتاری رو داره ...

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    کسی از دوستان می دونه جواب امتحان CBT چند روز بعد از امتحان report میشه ؟؟؟ من اگه امتحان 4 ژانویه دبی رو بدم جوابش به ددلاین های 15 ژانویه می رسه ؟؟؟
    همون موقع نمره کوانت و وربال رو می گیرید.یعنی یه کپی بهتون می دن.وقتی گرفتید توی پیکیجتون میذارید و می نوسید که چه زمانی امتحان و درخواست ریپورت دادید.اکثر دانشگاه ها همون رو قبول می کنن تا نمره رسمی دستشون برسه.حدوداً هم دو هفته طول می کشه.
    Before the Dawn

رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط advisor نمایش پست ها
    همون موقع نمره کوانت و وربال رو می گیرید.یعنی یه کپی بهتون می دن.وقتی گرفتید توی پیکیجتون میذارید و می نوسید که چه زمانی امتحان و درخواست ریپورت دادید.اکثر دانشگاه ها همون رو قبول می کنن تا نمره رسمی دستشون برسه.حدوداً هم دو هفته طول می کشه.
    دوست گرامی شما خودت دبی امتحان دادی ؟؟؟ این کپی که میگی ارزش حقوقی داره ؟؟؟ همۀ تست سنترها میدن این کپی رو ؟؟؟ میشه به این کپی اعتماد کرد ؟؟ از طرف دیگه writing چی میشه ؟؟ دانشگاه نمیگه پس writing کو ؟

من بنا به دلایلی برام 29 دسامبر زوده .... ولی 4 ژانویه عالیه ... ولی می ترسم تو هچل بیوفتم ... بعضی از این دانشگاه ها به ددلاین خیلی حساس اند ...

رشته و دانشگاه
    آلمان

متن زیر رو همین الان از سایت ets گرفتم ... نوشته تست سنتر کپی نمیده که ؟؟ !!

You will view unofficial Verbal and Quantitative scores at the test center; however, because of the essay scoring process, you will not view your Analytical Writing score at that time. Test centers cannot provide printed copies of score reports. Official Verbal, Quantitative and Analytical Writing scores will be sent to you and the score recipients you designated within 10 to 15 days after you take the test. Allow sufficient time for mail delivery from Princeton, New Jersey, USA. These scores are also available through the Scores by Phone service and View Scores Online service.

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    متن زیر رو همین الان از سایت ets گرفتم ... نوشته تست سنتر کپی نمیده که ؟؟ !!

You will view unofficial Verbal and Quantitative scores at the test center; however, because of the essay scoring process, you will not view your Analytical Writing score at that time. Test centers cannot provide printed copies of score reports. Official Verbal, Quantitative and Analytical Writing scores will be sent to you and the score recipients you designated within 10 to 15 days after you take the test. Allow sufficient time for mail delivery from Princeton, New Jersey, USA. These scores are also available through the Scores by Phone service and View Scores Online service.
    من پارسال GMAT دادم که روال کارش همین طوریه اما کپی می داد دست آدم.UT Austin که اپلای کرده بودم یک هفته ای نمرم رسید دست دانشگاه.نگران ددلاین ها اصلاً نباش شما.اونها خودشون شرایط بچه ها رو می دونن.ضمناً اگه سیستم اپلیکیشن آنلاین رو دیده باشی تاریخ امتحان رو توش می نویسی پس خودشون می دونن کی می رسه.4 ژانویه بدی 100% یکی دو هفته ای می رسه.بیشتر باید نگران نمره بود تا اینکه کی دستشون برسه.
    Before the Dawn

رشته و دانشگاه
    آلمان

دوستان یه سوال خیلی مهم ...

من میخوام از سایت ets واسه GRE CAT ثبت نام کنم ولی کشور ایران رو بین کشورهاش نداره ... چیکار کنم ؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)