صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 94

موضوع: چه تفاوتی بین Paper و Computer در GRE هست ؟ کدام برای ایرانی ها آسان تره؟

پیش فرض پاسخ : چه تفاوتی بین Paper و Computer در GRE هست ؟ کدام برای ایرانی ها سهل تره؟

شما باید یه آدرس معتبر یک کشور دیگه رو وارد کنید.کارنامه تون به اونجا ارسال می شه.برای ریپورت به دانشگاه ها هم که مشکلی ندارید چون مستقیم ارسال می شه.ETS می دونه ایرانی ها چنین مشکلی دارن بنابریان مسئله ای نیست.
    Before the Dawn

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

پیش فرض پاسخ : چه تفاوتی بین Paper و Computer در GRE هست ؟ کدام برای ایرانی ها سهل تره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط advisor نمایش پست ها
    شما باید یه آدرس معتبر یک کشور دیگه رو وارد کنید.کارنامه تون به اونجا ارسال می شه.برای ریپورت به دانشگاه ها هم که مشکلی ندارید چون مستقیم ارسال می شه.ETS می دونه ایرانی ها چنین مشکلی دارن بنابریان مسئله ای نیست.
    مرسی دوست عزیز ... من یه فامیل تو دبی دارم ... ولی دیروز که خواستم ثبت نام کنم آدرس ایران رو دادم ... شهر رو تهران زدم ولی کشور رو امارت زدم ...

میشه روز امتحان که رفتم همون جا بهشون بگم درستش کنند ؟؟

Junior Member hamid_m آواتار ها

سلام دوستان
    من آبان 88 امتحان gre دادم و وربال افتضاح کردم (260!!) حالا میخوام تا قبل تابستان 89 برم ترکیه یا دبی یا هر جای دیگه که امتحان کامپیوتربیس میگیره
    میشه منو راهنمایی کنید کجا برم و چکار کنم
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من آبان 88 امتحان gre دادم و وربال افتضاح کردم (260!!) حالا میخوام تا قبل تابستان 89 برم ترکیه یا دبی یا هر جای دیگه که امتحان کامپیوتربیس میگیره
    میشه منو راهنمایی کنید کجا برم و چکار کنم
    خیلی ممنون
    سلام
    شرایط ترکیه اینه که هر روز تو استانبول برگزار میشه و تو آنکارا هم هفته ای یه بار و. 200 تا هزینشه برو تو سایت http://www.ets.org/gre/ ثبت نام کن بعد روز امتحان تشریف ببر اونجا . ترکی بلد نباشی انگلیسی کارتو تو ترکیه را میندازه . آدرسشم از سایت یادداشت کن . اگه اینجوری نتونی به این موسسه های اعزام دانشجو پول بده (پول زیادتر بده ) حل میکنن . البته واسه واریز پول واسه سایت کردیت کارت می خواد

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط babek_liver نمایش پست ها
    سلام
    شرایط ترکیه اینه که هر روز تو استانبول برگزار میشه و تو آنکارا هم هفته ای یه بار و. 200 تا هزینشه برو تو سایت http://www.ets.org/gre/ ثبت نام کن بعد روز امتحان تشریف ببر اونجا . ترکی بلد نباشی انگلیسی کارتو تو ترکیه را میندازه . آدرسشم از سایت یادداشت کن . اگه اینجوری نتونی به این موسسه های اعزام دانشجو پول بده (پول زیادتر بده ) حل میکنن . البته واسه واریز پول واسه سایت کردیت کارت می خواد
    دوستان لطفا در دادن اطلاعات به بقیه کمی دقیقتر عمل کنید.

امتحان GRE CB در آنکار برگزار میشه. آن هم هر روز دو بار یکی ساعت 9 و دیگری ساعت 13 برگزار میشه. اطلاعات کامل در مورد محل امتحان و چگونگی ثبت نام در پست های قبلی گفته شده، اما خودم که آنکارا امتحان دادم جای مناسبی است و تعداد داوطلبان هم خیلی کمه.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tabriz university,theoretical physics

آقا من هر چی توی فروم می گردم می بینم اونایی که cbt امتحان دادند نمرشون بالاتر شده از اونایی که pbt امتحان دادند حالا من می خوام کلک gre رو همون دفعه اول بکنم حالا موندم سر دوراهی کدوم امتحان رو بدم از یه طرف باید حداقل 30 تا سوال رو در pbt برنی تا نمرت بین 300 تا 400 بشه در حالیکه در cbt اگر 5 تا تست اول رو درست بزنی نمرت بین 500 تا 600 میشه و بعد از اون نمرت کم کم اضافه میشه حالا شما با این اوصاف کدوم رو پیشنهاد می کنید ( هدفم 800.650.4 است)

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط SCHRODINGER نمایش پست ها
    آقا من هر چی توی فروم می گردم می بینم اونایی که cbt امتحان دادند نمرشون بالاتر شده از اونایی که pbt امتحان دادند حالا من می خوام کلک gre رو همون دفعه اول بکنم حالا موندم سر دوراهی کدوم امتحان رو بدم از یه طرف باید حداقل 30 تا سوال رو در pbt برنی تا نمرت بین 300 تا 400 بشه در حالیکه در cbt اگر 5 تا تست اول رو درست بزنی نمرت بین 500 تا 600 میشه و بعد از اون نمرت کم کم اضافه میشه حالا شما با این اوصاف کدوم رو پیشنهاد می کنید ( هدفم 800.650.4 است)
    شما فقط ميتونين بين نمره كسي كه هر دو تا رو با فاصله نزديك زماني داده، مقايسه كنين. ضمن اينكه اكثرا كساني كه CBT ميدن، اطمينان بيشتري دارن از نمرشون يا اينكه بهش زودتر احتياج دارن و نميشه كلي گفت نمره‌ها به خاطر شكل امتحان بالاتره!
    در مورد وربال هم اشتباه ميكنين (فكر كنم وربال منظورتون بود). با 24 پاسخ صحيح شما ميتونين در اكثريت مواقع 300 رو بگيرين. در CBT هم به نظرم اشتباه ميكنين. چطور ميشه كه 5 تا سوال رو درست بزني و بقيه رو همه رو غلط و 500 بشي! به محض اينكه سوالي رو غلط بزنين، سطح سوال بعدي پايين مياد و نمرتون نزولي ميشه! لطفا بيشتر تحقيق كنين و قانون كلي در اين مورد صادر نكنين. ميتونستين اين رو به صورت سوال مطرح كنين تا دوستان بتونن راهنماييتون كنن.
    در هر صورت نبايد نتيجه‌گيري عجولانه داشته باشين وگرنه پشيمون ميشين بعدا.
    موفق باشين

Junior Member

ببخشيد چه طول ميكشه جواب بياد؟؟

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط aeeeiran نمایش پست ها
    ببخشيد چه طول ميكشه جواب بياد؟؟
    سوالتون واضح نيست و جاش هم اينجا نيست! در بخش سوالات ثبت نام در مورد GRE PBT بحث شده. در مورد CBT هم تاپيك مخصوص داريم. به اونجا مراجعه كنين و سوابق (صفحات موجود) رو مطالعه كنين. سوال بدون جستجو خلاف قوانين هست!

سلام ...کسی می دونه چرا اسم ایران تو لیس آدرس نیست؟؟ من برای ثبت نام با credir card دوستم داشتم اطلاعات وارد می کردم....سر آدرس دیدم ایران نیست!!! زدم امارات!!!!! مشکلی برام پیش نمیاد؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)