صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 184

موضوع: ویزای شینگن اتریش

پیش فرض ویزای شینگن اتریش

3شنبه 7 بهمن 93
    درود بر دوستان. این سوال را از مدیر گروه پرسیدم اطلاعاتی نداشتن منرا ارجاع دادن به یکی از این گروه ها. متاسفانه در مورد ویزای توریستی اتریش تاپیکی موجود نیست.....بهرحال!

سوالم و راهنمائیم که از شما لازم دارم. اسم ویزای توریستی اتریش که بر روی ویزا تایپ میشه چیه؟ و آیا در کل اصولا گرفتن ویزای توریستی اتریش از دفاتر توریستی امکانپذیر هست یا نه؟! شرایط گرفتن ویزای توریستی اتریش چیه؟ در فرودگاه در کل هر ماموری در هر قسمتی - آیا به نوغ ویزائی که دارنده پاسپورت گرفته نگاه میکنه - که مثلا این |آقا یا خانم - این ویزا را از کجا - چطوری گرفته - به مشخصات دارنده پاسپورت نگاه کنن؟ در کل آیا این مراحل بررسی پاسپورن و ویزا در فرودگاه چقدر انجام میگیره؟

دوستان عزیز اگر لطف کنید پیغام - راهنمائی خودتون را برای من بصورت پیغام شخصی ارسال کنید که من بتونم راهنمائی شما را براحتی پیدا کنم و بخونم . چون اگر در صفحه عمومی بنویسید پیدا کردن جواب ارسالی شما برام سخت میشه. من زیاد با صفحات این سایت آشنائی ندارم. مرسی منتظر راهنمائی شما هستم.
    ویرایش توسط MMoHH : February 16th, 2018 در ساعت 05:27 PM
    ?? IN GOD AND , BE HONESTY , DO RESPECT , I TRUST , HOW ABOUT YOU
    تلاش کنیم ، با یکدیگر صادق باشیم، به زمان و جان یکدیگر ارزش قائل باشیم ، و نسبت به یکدیگر مغرور و متکبر نباشیم.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

پیش فرض ویزای توریستی اتریش

لطفا سوالات و مطالب خود را که مرتبط به ویزای توریستی اتریش می باشد در این بخش مطرح بفرمایید.
    ویرایش توسط hpmoner : January 31st, 2015 در ساعت 12:28 AM
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    grafik, pnu

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی اتریش

سلام؛
    من در دانشگاه هنر لینز ثبت نام کردم و برای شرکت در آزمون ورودی از سفارت که سوال کردم گفتن باید ویزای توریستی بگیرم. شرایط ویزای توریستی چی هست؟ چه مدارکی لازمه؟
    و اینکه یکی از دوستانم لینز زندگی میکنه چطوری میتونه ضمانت من رو بکنه؟
    ممنون میشم اگر کسی کمکم کنه
    alles möglich

نقل قول نوشته اصلی توسط azam_b نمایش پست ها
    سلام؛
    من در دانشگاه هنر لینز ثبت نام کردم و برای شرکت در آزمون ورودی از سفارت که سوال کردم گفتن باید ویزای توریستی بگیرم. شرایط ویزای توریستی چی هست؟ چه مدارکی لازمه؟
    و اینکه یکی از دوستانم لینز زندگی میکنه چطوری میتونه ضمانت من رو بکنه؟
    ممنون میشم اگر کسی کمکم کنه
    سلام
    این فایل را از سایت سفارت اتریش در تهران دانلود کردم. شرایط و مدارک ویزای توریستی داخل آن بطور کامل ذکر شده است.
    با آرزوی موفقیت.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

سلام. کسی میدونه حداقل موجودی حساب بانکی برای ویزای توریستی چه مبلغی هست؟
    البته من برای شرکت در آزمون میخوام به اتریش سفر کنم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita_20 نمایش پست ها
    سلام. کسی میدونه حداقل موجودی حساب بانکی برای ویزای توریستی چه مبلغی هست؟
    البته من برای شرکت در آزمون میخوام به اتریش سفر کنم
    از سفارت بپرسین
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

سلام. دوستان اگر کسی با دعوتنامه بخواد تقاضای ویزا ی اتریش بکنه معمولا مدت ویزا چقدره ؟ بر اساس مدت بلیط یا سه ماهه شش ماه .... است ؟ یعنی میشه بعد از ورود تاریخ برگشت را تغییر داد؟ ممنون از راهنمایی شما.
    CIO: May 2010 ,F1: Oct 2010 ,F2:March 2011 , In process:Apr 2012 ,Medical:October 2013 ,Pass request: Feb 2013

سلام

کسی تازگی ها ویزای اتریش گرفته توریستی ؟

با داشتن ویزا شینگن قبلی راحت میدن ؟ کسی تجربه داره ممنون میشم برای ما هم بگه

مرسی

Junior Member

سلام بر شما

ببخشید من یه چند تا سوال دارم که واقعا من رو سر در گم کرده و هیچکس جواب ها رو نمی دونه
    و البته یکم فوریه

(برخی سوالاتم رو با 3 بار ای میل زدن از سفارت اتریش پرسیدم ولی جواب کامل و دقیقی دریافت نکردم)

اول مورد خودم رو براتون توضیح می دم:
    من باید برای انجام یک سری تست آزمایشگاهی برای پایان نامه م به کشور اسلوونی و کرواسی برم (اینکه اسلوونی چه ربطی به اتریش داره رو خدمتتون توضیح میدم)
    و بعد از اون برای ارائه مقاله ام در یک کنفرانس در سوئیس به شهر زوریخ برم
    برای کشور اسلوونی و کرواسی از یک شرکت معتبر دعوت نامه دارم
    و برای ارائه مقاله در سوئیس هم از کمیته کنفرانس دعوت نامه دارم
    مدت زمان این سفر جمعا حدود 15 روز میشه (از 13 تا 28 دسامبر)
    ابتدا به اسلوونی بعد به کرواسی و بعد به سوئیس

اسلوونی و سوئیس عضو ناحیه شنگن هستن و ویزای شنگن قبول می کنن، کرواسی عضو اتحادیه اروپا هست ولی عضو ناحیه شنگن نیست ولی با این حال ویزای شنگن رو قبول می کنه (ویزای شنگن مولتی اینترانس)

برای درخواست ویزای شنگن باید به سفارت اسلوونی مراجعه کنم (چون ورودم به کشور اسلوونی هستش) ولی سفارت اسلوونی در ایران 2 ساله که بسته شده و وزارت امور خارجه این کشور گفته که برای اخذ ویزا به سفارت اتریش مراجعه کنیم.

من از امروز تا روز سفرم فقط 28 روز فرصت دارم برا همین یکم سر مدارکم وسواس دارم تا بتونم توی همون دفعه ی اول مصاحبه ویزا رو بگیرم

الآن من نمی دونم باید ویزای توریستی بگیرم ؟ یا سفر رسمی ؟ یا .... ؟!

چطور باید درخواست ویزای مولتی اینترانس بدم ؟ توی فرم هست ؟

از طرفی سفارت اتریش اعلام کرده که باید مدارک رو به زبان آلمانی ارائه بدیم
    رفتم دارالترجمه ی برلین و اونا بهم گفتن که برای ویزای توریستی (کمتر از 90 روز) نیاز به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه نیست
    ولی از این بابت مطمئن نیستم و نمی دونم باید چکار کنم
    چون گرفتن تایید مدارک برای من حدود 5 تا 6 روز زمان می بره که در این فرصت کم اصلا به صرفه نیست
    از طرفی سفرات هم یک سری مدارک رو تایید می کنه که اصلا نمی دونم کاربردش چیه، آیا به من مربوط میشه یا نه ؟!
    (مدارکی که برای ترجمه آماده کردم شامل شناسنامه، گواهی اشتغال به تحصیل، گواهی مالی بانک، پرینت حساب بانک)

برای مدرک تمکن مالی یک گواهی از بانک گرفتم که یک سال و نیم پیش یک حساب سرمایه گذاری به مبلغ 80 میلیون (بیش از 20000 یورو) باز کردم و اون پول هنوز تو حسابم هست، یه پرینت هم گرفتم که هیچ گردشی تو این یک سال نداشته چون حساب سرمایه گذرای بوده، البته زیر گواهی ذکر شده هر زمان که نیاز باشه میشه حساب رو بست و پول رو از حساب برداشت کرد
    این گواهی به فارسیه و باید ترجمه کنم (که باز نمی دونم نیاز به تایید دادگستری داره یا نه ؟)
    و توی گواهی مبلغ رو به ریال نوشته، هیچ کدوم از شعب این بانک (موسسه مالی اعتباری نور) کار ارزی نمی کردن و اجازه نداشتن معادل یورو رو بنویسن
    آیا این گواهی و پرینت کفایت می کنه ؟ یا نیاز به چیز دیگه ای هم هست ؟!

یک گواهی سو پیشینه هم درخواست دادم که همرام باشه، اون رو هم نمی دونم نیاز به ترجمه ی تایید دادگستری داره یا نه !

در رابطه با وقت مصاحبه نمی دونم که چقدر طول می کشه، اگه که زیاد طول می کشه (حدود 10 روز) سریعا وقت مصاحبه بگیرم و تا روز مصاحبه مدارکم رو آماده کنم ولی اگر که زود وقت میدن اول از مدارکم مطمئن شم بعد وقت بگیرم ؟!

برای بیمه، به کدوم شرکت مراجعه کنم ؟ کدوم بیمه ها مورد قبول سفارت اتریش هستن ؟

آیا نیاز هست که دعوت نامه ها رو هم به آلمانی ترجمه کنم ؟ (دعوت نامه ها به زبان انگلیسی هستن)
    و یا نامه ی پذیرفته شدن مقاله ام در کنفرانس ؟

خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید ، واقعا به راهنماییتون نیاز دارم
    و اگر نکته ی دیگه به ذهنتون می رسه که بهم بگید ممنون میشم (در مورد مدارک، مصاحبه و .....)

با تشکر

الآن من نمی دونم باید ویزای توریستی بگیرم ؟ یا سفر رسمی ؟ یا .... ؟!
    ویزای توریستی
    چطور باید درخواست ویزای مولتی اینترانس بدم ؟ توی فرم هست ؟
    تو فرم نوشته ولی من ندیدم به کسی مولتی بدند معمولا بعد از چند ویزایی شنگن و اینکه دلایل خوبی داشته باشی مولتیپل میدند. به هرحال من ندیدم (نه فقط اتریش)

از طرفی سفارت اتریش اعلام کرده که باید مدارک رو به زبان آلمانی ارائه بدیم
    رفتم دارالترجمه ی برلین و اونا بهم گفتن که برای ویزای توریستی (کمتر از 90 روز) نیاز به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه نیست
    ولی از این بابت مطمئن نیستم و نمی دونم باید چکار کنم
    چون گرفتن تایید مدارک برای من حدود 5 تا 6 روز زمان می بره که در این فرصت کم اصلا به صرفه نیست
    از طرفی سفرات هم یک سری مدارک رو تایید می کنه که اصلا نمی دونم کاربردش چیه، آیا به من مربوط میشه یا نه ؟!
    (مدارکی که برای ترجمه آماده کردم شامل شناسنامه، گواهی اشتغال به تحصیل، گواهی مالی بانک، پرینت حساب بانک)
    نیاز به تایید دادگستری و امورخارجه نیست. ترجمه رسمی کفایت میکنه، بیخود ندید
    مدارکی رو هم نوشتید همه اش رو چک میکنه و میخواد. به نظرم هرچیزی رو که میخواهید ارائه بدید ترجمه المانی کنید. فارسی چیزی قبول نمی کنند.
    در رابطه با وقت مصاحبه نمی دونم که چقدر طول می کشه، اگه که زیاد طول می کشه (حدود 10 روز) سریعا وقت مصاحبه بگیرم و تا روز مصاحبه مدارکم رو آماده کنم ولی اگر که زود وقت میدن اول از مدارکم مطمئن شم بعد وقت بگیرم ؟!
    اخرین بار که من دیدم وقت‌ها برای ۱۰ روز دیگه باز بودند البته با EVE که شما ندارید باید ایمیلی وقت بگیرید. سریع بزنید.
    برای بیمه، به کدوم شرکت مراجعه کنم ؟ کدوم بیمه ها مورد قبول سفارت اتریش هستن ؟
    تو سایت سفارت نوشته بود کدوم بیمه ها قبول هستند. من گفتم اون ور بیمه کردند که خیالم راحت باشه، اما یک سقفی داره.
    آیا نیاز هست که دعوت نامه ها رو هم به آلمانی ترجمه کنم ؟ (دعوت نامه ها به زبان انگلیسی هستن)
    و یا نامه ی پذیرفته شدن مقاله ام در کنفرانس ؟
    دارلرتجمه ای رو من ندیدم تو ایران از انگلیسی به آلمانی ترجمه رسمی کنه.مگر اینکه بدید اول ترجمه رسمی فارسی بشه و بعد دوباره المانی بشه. شما با انگلیسی برید فوق نقص مدارک میزنه و میرید میارید.

صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)