صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 910111213141516171819
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 184 , از مجموع 184

موضوع: ویزای شینگن اتریش

پیش فرض پاسخ : ویزای شینگن اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط fxo713 نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم برای ویزای توریستی اتریش اقدام کنم.چند تا سوال داشتم.
    تو مواردی که تو سایت VFS نوشته برای در خواست وقا سفارت،گفته که حتما دعوتنامه رو به همراه کپی پاسپورت ایمیل کنیم.
    1-می خواستم ببینم برای توریستی هم حتما باید دعوتنامه داشته باشیم؟
    2-مورد بعدی اینکه ایا مدارک ترجمه شده که قید شده حتما باید به زبن المانی باشه با تاییده وزارت خانه و دادگستری هم داشته باشه؟
    3-من می خوام به همراه دو تا از دوستام اقدام کنم و اینکه می خوایم اتاق های 3 تخته بگیریم.آیا حتما باید برای هر نفر اتاق جداگانه گرفته بشه یا اینکه می شه این کار رو کرد(امکان داره وقت سفارتامون با هم نباشه)
    4-توی برنامه سفری که ی خوام بنویسم باید یک برنامه سفر برای 3 نفرمون بنویسم یا باید جدا جدا نوشته بشه(چون همه چیمون مثل هم هستش دیگه)

با تشکر
    1)اگر دعوت نامه دارید بله اگر نه رزرو هتل و کپی پاسپورت
    ۲)خیر
    ۳)خیر ربطی نداره
    ۴)بله هر کی جدا باید بنویسه
    اما بدون دعوت نامه رسمی شانسشتون کمه. سفارت هم زیاد ریجکت میکنه الان

سلام
    من 19 فروردین مدارکو به سفارت تحویل دادم . الان میخواستم بدونم کسی از دوستان خبر داره که وضعیت رسیدگی سفارت به ویزای دانشجویی چطوره؟ نقصی زیاد میزنه یا نه؟ ریجکت چطور ؟ یعنی الان با این وضعیتی که هست سفارت زیاد ریجکت میکنه یا نه؟ کسی از دوستان نیست جدیدا رفته باشه برای گرفتن ویزا؟راستشو بخوایید یه کم نگرانم ، میترسم با این همه وقتی که گذاشتم به خاطر وضعیت سیاسی الان بی دلیل ریجکت کنن ، کل زحماتم بر باد بره .

Senior Member atarod آواتار ها

ربط زیادی به این نداره که شخص دعوت کننده اتریشی‌ باشه یا نه، مهم شرایط خود شماست. مدارکی رو که سفارت اعلام کرده همونارو باید بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Tina_kh نمایش پست ها
    سلام. دوستان من دعوتنامه اتریش از یه شخص اتریشی دارم که از دوستان خانوادگی ما هست. میخواستم ببنیم1- حداقل موجودی توی حساب باید چقد باشه؟ و2- بهتره چه مدارکی آماده کنم تا شانس گرفتن ویزرارو بالا ببرم؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gorzdaran نمایش پست ها
    1)اگر دعوت نامه دارید بله اگر نه رزرو هتل و کپی پاسپورت
    ۲)خیر
    ۳)خیر ربطی نداره
    ۴)بله هر کی جدا باید بنویسه
    اما بدون دعوت نامه رسمی شانسشتون کمه. سفارت هم زیاد ریجکت میکنه الان
    با سلام
    ممنون از پاسختون
    امیدوارم که نتیجه ی خوبی در انتظارمون باشه(قبلا همگی ویزای شینگن رو گرفته بودیم از آمان و هلند)
    من چند تا سوال داشتم.یکی از الزامات آلمانی بودن تمامی مدارک هست.حالا سوال من اینه
    1-بیمه مسافرتی و نامه تمکن مالی هم باید ترجمه به آلمانی بشه؟
    2-هتل هایی که رزرو کردم دو تاشون نامه ی آلمانی بهم دادن ولی دوتای دیگه گفتن نامه آلمانی نمی زنیم.اونا رو هم باید ترجمه کنم؟(جالب اینه که یکی از هتل ها تو وین هستش)

ممنون
    ویرایش توسط fxo713 : May 29th, 2019 در ساعت 01:28 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)