صفحه 2 از 19 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 184

موضوع: ویزای شینگن اتریش

Senior Member Austrian آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط fatfat نمایش پست ها
    سلام. دوستان اگر کسی با دعوتنامه بخواد تقاضای ویزا ی اتریش بکنه معمولا مدت ویزا چقدره ؟ بر اساس مدت بلیط یا سه ماهه شش ماه .... است ؟ یعنی میشه بعد از ورود تاریخ برگشت را تغییر داد؟ ممنون از راهنمایی شما.
    مدت زمان ویزای توریستی ربطی به اینکه شما بلیتتون برای کی هست نداره و این قانون برای تمامی کشورهای دنیاست
    طبق قوانین شنگن معمولا اولین ویزای توریستی نمیتونه بیشتر از 14 روز باشه مگر در موارد خاص که اون هم باید زیر 90 روز باشه و اگه قرار باشه بیشتر از 90 روز بمونید باید ویزای نوع اقامتی درخواست بدید که روالش کاملا متفاوته.
    بعد از ورود میشه تاریخ برگشت رو تغییر داد ولی باید اداره مهاجرت اتریش قبول کنه و برای تغییر دلیل قابل قبولی داشته باشی. که البته برای ویزاهای توریستی یکم بعیده این تمدید ویزا داخل خاک اتریش.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    سلام

کسی تازگی ها ویزای اتریش گرفته توریستی ؟

با داشتن ویزا شینگن قبلی راحت میدن ؟ کسی تجربه داره ممنون میشم برای ما هم بگه

مرسی
    بله شما با داشتن ویزای شنگن طبیعتا راحت تر می تونین ویزای شنگن مجدد بگیرید ولی دلیلی بر دریافت حتمی ویزا نیست ولی تاثیر زیاده تو سهل تر گرفتن برای صدور ویزاتون داره.

Junior Member

با سلام . من یه آپارتمان دارم ولی سند نداره. اصلا اون منطقه به کسی سند ندادند .می خوایتم ببینم چه مدارکی بدم به سفارت که قبول کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    grafik, pnu

با سلام. من میخوام برای شرکت در آزمون ورودی دانشگاه برم اتریش که البته باید ویزای توریستی بگیرم (میخواهم درخواست ویزای 10 روزه بدهم)...
    در حال حاضر پذیرش شرکت در آزمون دانشگاه رو دارم ... موجودی حسابم حدود 2000 یورو هست و در یک شرکت خصوصی کار میکنم (البته هنوز بیمه نیستم)
    میخواستم ببینم با شرایطی که دارم چقدر شانس برای دریافت ویزا دارم؟
    alles möglich

نقل قول نوشته اصلی توسط hamburg نمایش پست ها
    با سلام . من یه آپارتمان دارم ولی سند نداره. اصلا اون منطقه به کسی سند ندادند .می خوایتم ببینم چه مدارکی بدم به سفارت که قبول کنه.
    چه مدرک قانونی قابل ترجمه ای دارید؟
    اون رو ارئه کنید.

Junior Member

سلام
    من از سفارت با دعوتنامه وقت گرفتم میخواستم بدونم لازم که زودتر از ساعت آنجا باشم برای نوشتن اسم یا نه ؟

و اینکه با داشتن دعوتنامه چقدر امکان ویزا گرفتن از سفارت وجود دارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط faeze108 نمایش پست ها
    سلام
    من از سفارت با دعوتنامه وقت گرفتم میخواستم بدونم لازم که زودتر از ساعت آنجا باشم برای نوشتن اسم یا نه ؟

و اینکه با داشتن دعوتنامه چقدر امکان ویزا گرفتن از سفارت وجود دارد؟
    خیر نیازی نیست زودتر اونجا باشید

بستگه به کسی که دعوتنامه میده داره و اینکه شما چه مدارکی رو ارائه می کنید به سفارت. ولی دعوت نامه برای افرادی که انفرادی و بدون تور دارند اقدام می کنند مورد لازمه و مزیت نیست مگر اینکه به کشورهای زیادی سفر کرده باشید ( در حوزه شنگن و جاهایی که دریافت ویزا سخته ازشون ) که اونوقت دعوتنامه خیلی مهم نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    خیر نیازی نیست زودتر اونجا باشید

بستگه به کسی که دعوتنامه میده داره و اینکه شما چه مدارکی رو ارائه می کنید به سفارت. ولی دعوت نامه برای افرادی که انفرادی و بدون تور دارند اقدام می کنند مورد لازمه و مزیت نیست مگر اینکه به کشورهای زیادی سفر کرده باشید ( در حوزه شنگن و جاهایی که دریافت ویزا سخته ازشون ) که اونوقت دعوتنامه خیلی مهم نیست.

خیلی ممنون

دعوتنامه را نامزدم که اتریشی هست برام فرستاده و یکبار هم قبلا شنگن گرفتم و فکر می کنید تو سفارت باید بگم که برای دیدن نامزدم میخوام برم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط faeze108 نمایش پست ها
    خیلی ممنون

دعوتنامه را نامزدم که اتریشی هست برام فرستاده و یکبار هم قبلا شنگن گرفتم و فکر می کنید تو سفارت باید بگم که برای دیدن نامزدم میخوام برم ؟
    بله حتما باید بگید چون ایشون دعوتانمه رو فرستادند.
    بگید برای دیدن نامزدم و اینکه دوست دارم اتریش رو ببینم و ...
    ولی با اینحال باید مدارکی دال بر داشتن وابستگی در ایران هم نشون بدید که یعنی فعلا قصد موندن در اتریش رو ندارید ولی در هرصورت چون دعوتنامه از یه فرد اتریشی دارید خیلی تاثیر گذاره و مهمه ، و اگه ایشون کار می کنند و بتونند اعلام اسپانسری کنه تقریبا می تونم بگم محاله سفارت ردتون کنه .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    grafik, pnu

سلام. من دو هفته دیگه وقت سفارت دارم برای ویزای توریستی میخوام درخواست ویزای ده روزه بدم (با نامه پذیرش شرکت در آزمون)... با توجه به شرایطم که ظمانتی ندارم به سفارت بدم برای برگشتنم، برادرم همراه دوستش شرکت ثبت کردن میتونم مدارک شرکتش رو به عنوان ضامن بذارم ؟
    alles möglich

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)