صفحه 3 از 19 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 184

موضوع: ویزای شینگن اتریش

Senior Member Austrian آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط azam_b نمایش پست ها
    سلام. من دو هفته دیگه وقت سفارت دارم برای ویزای توریستی میخوام درخواست ویزای ده روزه بدم (با نامه پذیرش شرکت در آزمون)... با توجه به شرایطم که ظمانتی ندارم به سفارت بدم برای برگشتنم، برادرم همراه دوستش شرکت ثبت کردن میتونم مدارک شرکتش رو به عنوان ضامن بذارم ؟
    نه مدارک شرکت ایشون دلیل بر برگشت شما نیست
    ببینید البته من اطلاعات ام خیلی کامل نیست در این زمینه ( ویزای توریستی برای آزمون ) ولی می دونم خیلی از دوستان تونسته اند بگیرند و گرفتن این نوع ویزا همیشه از ویزای توریستی عادی کمی آسونتره برای همین کمی استرس تون دور بشه ولی در کل اثبات برگشت چیزی مثل داشتن خانواده در ایران ( همسر و فرزند که خیلی خیلی دلیل خوبیه ) یا داشتن شغل با بیمه یا سمت مهم ، یا داشتن ملک و ...
    ولی در کل اگه هیچ کدوم از این موارد ندارید دلیل نداره فکر کنید ویزا نمیگیرید .
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    grafik, pnu

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    ببینید البته من اطلاعات ام خیلی کامل نیست در این زمینه ( ویزای توریستی برای آزمون ) ولی می دونم خیلی از دوستان تونسته اند بگیرند و گرفتن این نوع ویزا همیشه از ویزای توریستی عادی کمی آسونتره برای همین کمی استرس تون دور بشه ولی در کل اثبات برگشت چیزی مثل داشتن خانواده در ایران ( همسر و فرزند که خیلی خیلی دلیل خوبیه ) یا داشتن شغل با بیمه یا سمت مهم ، یا داشتن ملک و ...
    من الان دارم همین شرکت براردم قسمت طراحی و پشتیبانی سایت کار میکنم اما چون تازه تاسیسه تا چند ماه دیگه بیمه میشم. من از بعضیا شنیدم که خیلی سخت میگیرن و حتما یه سند ملکی باید به عنوان ضمانت به سفارت ارایه بدم … سفارت گواهی اشتغال به کار بدون بیمه قبول میکنه؟
    alles möglich

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    grafik, pnu

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    من الان دارم همین شرکت براردم قسمت طراحی و پشتیبانی سایت کار میکنم اما چون تازه تاسیسه تا چند ماه دیگه بیمه میشم. من از بعضیا شنیدم که خیلی سخت میگیرن و حتما یه سند ملکی باید به عنوان ضمانت به سفارت ارایه بدم … سفارت گواهی اشتغال به کار بدون بیمه قبول میکنه؟
    alles möglich

آره قبول میکنه ولی خب بهتره بیمه داشته باشید و البته بیمه یکماهه هم خیلی توجیهی نداره برای سفارت و اینکه این مورد حتی براشون سوال بر انگیره که فردی که قراره بره برای درس خوندن چطوری تازه رفته با بیمه استخدام شده و اصلا سایقه بیمه ای از قبل هم نداره !
    با اینحال دادن یه نامه از اون شرکت مبنی بر اینکه دارید باهاشون کار می کنید خوبه و مورد آخر اینکه اگه سهامی خاص باشه که چه بهتره .
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

پیش فرض ویزای توریستی اتریش

سلام

من برای شرکت در کنفرانس میخوام برم انریش. وقت ویزای شینگن گرفتم. ضمن اینکه برای فرصت مطالعاتی به مدت 6 ماه هم قصد دارم آلمان برم. از آلمان 4 ماه پیش تقاضای ویزا کردم ولی هنوز خبری نیست.
    به نظرتون برای ویزای شینگن اتریش برم سفارت یا نه تبعات بدی داره که در حالی که یه پرونده تو سفارت آلمان دارم، دوباره از یه سفارت دیگه تقاضای ویزا کنم؟

اگه بخوام برم برای مدار ترجمه آلمانی شناسنامه رو ببرم یا انگلیسی؟ آخه برای آلمان ترجمه انگلیسی کردم و دارم.

ممنون میشم اگه زود جوا بدید. وقت سفارت اتریش من هفته بعد هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Iranianguest نمایش پست ها
    سلام

من برای شرکت در کنفرانس میخوام برم انریش. وقت ویزای شینگن گرفتم. ضمن اینکه برای فرصت مطالعاتی به مدت 6 ماه هم قصد دارم آلمان برم. از آلمان 4 ماه پیش تقاضای ویزا کردم ولی هنوز خبری نیست.
    به نظرتون برای ویزای شینگن اتریش برم سفارت یا نه تبعات بدی داره که در حالی که یه پرونده تو سفارت آلمان دارم، دوباره از یه سفارت دیگه تقاضای ویزا کنم؟

اگه بخوام برم برای مدار ترجمه آلمانی شناسنامه رو ببرم یا انگلیسی؟ آخه برای آلمان ترجمه انگلیسی کردم و دارم.

ممنون میشم اگه زود جوا بدید. وقت سفارت اتریش من هفته بعد هست.
    اینکه در سفارت دیگه ای تقاضای ویزا کردید رو می دونم باید در فرم تقاضای ویزا بنویسید ( البته اگه در فرم موجود نباشه که یادمه باید باشه ، به کسی که مدارک رو بهش تحویل میدید حتما بگید ) ، مشکلی وجود نداره

باید ترجمه ها به زبان آلمانی باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    grafik, pnu

سلام. من هفته آینده وقت سفارت دارم چون احتمال گرفتن ویزام خیلی کمه چجوری و از کجا میتونم بلیط رو بدون پرداخت پول رزرو کنم ؟ اصلا امکانش هست؟
    alles möglich

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

سلام. من هفته آینده وقت سفارت دارم چون احتمال گرفتن ویزام خیلی کمه چجوری و از کجا میتونم بلیط رو بدون پرداخت پول رزرو کنم ؟ اصلا امکانش هست؟
    ترکیش ایر بلیط رزرو میکنه و تا سه روز اعتبار داره. اما نمیدونم فرمتشو سفارت قبول میکنه یا نه. ولی فک کنم حتی میتونین بلیط ازش بخرین و پس بدین. از یکی از دفاترشون میتونین سوال کنین.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    grafik, pnu

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    ترکیش ایر بلیط رزرو میکنه و تا سه روز اعتبار داره. اما نمیدونم فرمتشو سفارت قبول میکنه یا نه. ولی فک کنم حتی میتونین بلیط ازش بخرین و پس بدین. از یکی از دفاترشون میتونین سوال کنین.
    از سایتش میتونم بدون خرید رزرو کنم؟ سفارت خرید قطعی نمیخواد فقط رزرو.
    در رابطه با هتل چجوری میتونم رزرو کنم. از سایت شهر لینز هتل مناسب پیدا کردم اما چجوری میتونم هزینه اش رو پرداخت کنم؟
    ویرایش توسط azam_b : January 14th, 2016 در ساعت 11:20 AM
    alles möglich

از سایتش میتونم بدون خرید رزرو کنم؟ سفارت خرید قطعی نمیخواد فقط رزرو.
    در رابطه با هتل چجوری میتونم رزرو کنم. از سایت شهر لینز هتل مناسب پیدا کردم اما چجوری میتونم هزینه اش رو پرداخت کنم؟
    بله می تونید برای رزرو پرواز ترکیه ای از لینک زیر استفاده کنید:
    https://online.turkishairlines.com/i...TH5!1777216108

ایران ایر و پرواز اتریشی هم میتونید چک کنید ( ایران ایر فقط شنبه ها پرواز مستقیم داره )

رزرو هتل هم می تونید از سایت های booking.com و یا hotels.com که قانون های رزرو و کنسلی خوبی دارند استفاده کنید ولی اطلاعات کردیت کارت میخواد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)