صفحه 4 از 19 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 184

موضوع: ویزای شینگن اتریش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    grafik, pnu

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    بله می تونید برای رزرو پرواز ترکیه ای از لینک زیر استفاده کنید:
    https://online.turkishairlines.com/i...TH5!1777216108

ایران ایر و پرواز اتریشی هم میتونید چک کنید ( ایران ایر فقط شنبه ها پرواز مستقیم داره )

رزرو هتل هم می تونید از سایت های booking.com و یا hotels.com که قانون های رزرو و کنسلی خوبی دارند استفاده کنید ولی اطلاعات کردیت کارت میخواد.
    خیلی ممنون
    اتفاقا از سایت booking.com و hotel.de پیدا کردم فقط در رابطه با پرداختش نمیدونم که چجوری هست... یکی از دوستانم اتریش هست میتونم براش پول بریزم تا برام رزرو کنه؟
    alles möglich

Senior Member Austrian آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azam_b نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    اتفاقا از سایت booking.com و hotel.de پیدا کردم فقط در رابطه با پرداختش نمیدونم که چجوری هست... یکی از دوستانم اتریش هست میتونم براش پول بریزم تا برام رزرو کنه؟
    بله می تونید این کار رو بکنید و البته شاید براتون به صرفه از طریق یکی از این شرکت های توریستی این کار رو بکنید چون هزینه ممکنه هزینه انتقال پول با چیزی که بخواید تو ایران بگیرید یکی بشه.
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Member bakhtiari3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering , TU Wien

خیلی ممنون
    سفارت رزرو هتل از سایت هایی مانند booking.com رو قبول نمی کنه .

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

سلام. من هفته آینده وقت سفارت دارم چون احتمال گرفتن ویزام خیلی کمه چجوری و از کجا میتونم بلیط رو بدون پرداخت پول رزرو کنم ؟ اصلا امکانش هست؟

کل پروسه ای که باید طی کنید برای ویزای توریستی به این شکله:

1- هتل یا محل اقامت. از سایت booking هتل رو انتخاب کنید. هتلی رو انتخاب کنید که امکان تغییر تاریخ رو داشته باشید. هتل رو که انتخاب کردید به یکی از آژانس های هواپیمایی تماس بگیرید (اگر ندارید بگید من تو خصوصی بهتون میگم) اونا براتون هر هتلی رو رزرو می کنن و ووچر هتل رو براتون می فرستن با مهر آژانس. در نظر داشته باشید فقط با مهر آژانس هتلتون برای سفارت معتبره
    2- قدم بعدی انتخاب پروازتونه. همه آژانس ها هم اینکارو انجام میدن. ایران ایر فقط شنبه ها پرواز داره. austria پنج روز در هفته. ایران ایر تا 30 کیلو بار می تونید ببرید. اما austria، بیست و سه کیلو بار. 10 کیلو هم داخل هواپیما میتونید ببرید. بلیط هم باید قطعی شده و با مهر و امضا آژانس باشه. وگرنه سفارت قبول نداره. من خودم با ایران ایر گرفتم.

کلا در نظر داشته باشید همه اینکار هارو یه آژانس هم میتونه براتون انجام بده به شرطی که شرایط خودتون رو بدونید چیه. هم هتلتون و هم پرواز. هر دوتا هم باید به مهر آژانس برسه.

Senior Member Austrian آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bakhtiari3 نمایش پست ها
    سفارت رزرو هتل از سایت هایی مانند booking.com رو قبول نمی کنه .
    این رو مطمئنید ؟
    چون من برای سفارت های یونان ، ایتالیا ، لهستان و فرانسه از همین سایت همیشه هتل گرفته ام و همیشه هم قبول کرده اند ، اتریش قبول نمی کنه ؟
    من همیشه از hotels.com میگیرم.
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Member bakhtiari3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering , TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    این رو مطمئنید ؟
    چون من برای سفارت های یونان ، ایتالیا ، لهستان و فرانسه از همین سایت همیشه هتل گرفته ام و همیشه هم قبول کرده اند ، اتریش قبول نمی کنه ؟
    من همیشه از hotels.com میگیرم.
    متاسفانه سفارت اتریش بر خلاف سفارت های دیگر قبول نمی کنه. جمله زیر داخل سایت سفارت ، در قسمت راهنمای ویزا توریستی موجوده. تجربه تعدادی از دوستان هم به همین صورت بوده است.
    رزرو هتل با امضا که توسط یک آژانس مسافرتی سفر های ورودی اتریش و یا مستقیما توسط خود هتل تأیید شده باشد (تأییدیه آنلاین هتل قابل قبول نمی باشد)

Junior Member

سلام
    من دعوتنامه برای شرکت در آزمون دارم چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید:
    1.با پرینت این دعوتنامه می تونم برم سفارت یا حتما باید اصلش باشه؟میخوام برای یک هفته ویزا بگیرم (همون 10 روز)
    2.من مهندس کامپیوترم 6 سال سابقه کاری مرتبط در یک شرکت دارم به همراه بیمه ، گواهی اشتغال به کار هم دارم سابقه بیمه هم ار تامین اجتماعی می تونم بگیرم از طرف شرکت و بدم ترجمه. تو حسابم هم 10 تومان دارم آیا برای بحث تمکن مالی اینا کفایت میکنه یا اصلا ربطی نداره و مدارک دیگه ای لازمه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spring2015 نمایش پست ها
    سلام
    من دعوتنامه برای شرکت در آزمون دارم چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید:
    1.با پرینت این دعوتنامه می تونم برم سفارت یا حتما باید اصلش باشه؟میخوام برای یک هفته ویزا بگیرم (همون 10 روز)
    2.من مهندس کامپیوترم 6 سال سابقه کاری مرتبط در یک شرکت دارم به همراه بیمه ، گواهی اشتغال به کار هم دارم سابقه بیمه هم ار تامین اجتماعی می تونم بگیرم از طرف شرکت و بدم ترجمه. تو حسابم هم 10 تومان دارم آیا برای بحث تمکن مالی اینا کفایت میکنه یا اصلا ربطی نداره و مدارک دیگه ای لازمه؟
    ممنون
    ببخشید، الان متوجه یک نکته شدم توی دعوتنامه فقط به اسم و فامیلم اشاره شده و شماره پاسپورتم نیومده مشکلی پیش نمیاد ؟ کسی اطلاعی داره؟

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط spring2015 نمایش پست ها
    ببخشید، الان متوجه یک نکته شدم توی دعوتنامه فقط به اسم و فامیلم اشاره شده و شماره پاسپورتم نیومده مشکلی پیش نمیاد ؟ کسی اطلاعی داره؟

شماره پاسپورت تو دعوت نامه مهمه. مثل شماره ملی یا شماره شناسنامه میمونه که یونیکه و متعلق به خودتون.
    1- اگر دعوت نامه امضای دیجیتال داره که اوکیه اگر نه که باید اصلش باشه. اگه بار اولتون باشه تا 15 روز بهتون ویزا میدن.
    2- شما مدارکی که میتونی ارائه بدی: فیش حقوقی، گواهی تمکن مالی، ریزپرینت 3 ماه تون. اگر شرکت اشنا ست یه نامه از شرکت بگیرید که تو طول مدت اقامت شما رو ساپورت مالی می کنه دیگه خیلی بهتره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sabadadboud نمایش پست ها
    شماره پاسپورت تو دعوت نامه مهمه. مثل شماره ملی یا شماره شناسنامه میمونه که یونیکه و متعلق به خودتون.
    1- اگر دعوت نامه امضای دیجیتال داره که اوکیه اگر نه که باید اصلش باشه. اگه بار اولتون باشه تا 15 روز بهتون ویزا میدن.
    2- شما مدارکی که میتونی ارائه بدی: فیش حقوقی، گواهی تمکن مالی، ریزپرینت 3 ماه تون. اگر شرکت اشنا ست یه نامه از شرکت بگیرید که تو طول مدت اقامت شما رو ساپورت مالی می کنه دیگه خیلی بهتره.
    ممنون از راهنماییتون . من این گواهی تمکن مالی رو متوجه نمیشم دقیقا چه گواهی میشه؟ ببخشید اگر سوالم تکراری ییا ابتدایی به نظر می رسه ولی کمی راجع به این گواهی گیج شدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)