صفحه 5 از 19 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 184

موضوع: ویزای شینگن اتریش

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط spring2015 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون . من این گواهی تمکن مالی رو متوجه نمیشم دقیقا چه گواهی میشه؟ ببخشید اگر سوالم تکراری ییا ابتدایی به نظر می رسه ولی کمی راجع به این گواهی گیج شدم
    گواهی تمکن مالی به لاتین از تمامی بانک ها معمولا 1 روزه هم صادر میشه. و داخل گواهی ذکر میشه که شما x مبلغ معادل اینقدر یورو با نرخ ارز y دارید. که برای شهرداری ثابت میشه شما این مقدار رو دارید و مشکلی برای هزینه یکسال اولتون نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sabadadboud نمایش پست ها
    گواهی تمکن مالی به لاتین از تمامی بانک ها معمولا 1 روزه هم صادر میشه. و داخل گواهی ذکر میشه که شما x مبلغ معادل اینقدر یورو با نرخ ارز y دارید. که برای شهرداری ثابت میشه شما این مقدار رو دارید و مشکلی برای هزینه یکسال اولتون نیست.
    این گواهی برای ویرای توریستی 10 روزه لازمه ؟

Senior Member Austrian آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط spring2015 نمایش پست ها
    این گواهی برای ویرای توریستی 10 روزه لازمه ؟
    بله لازمه. برا ویزای توریستی از این جهت لازمه که نشون بده توانایی پرداخت هزینه هاتون رو دارید
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Junior Member

سلام، من چند تا سئوال فوری دارم ممنون می شم اگه کسی پاسخ بده.
    برای پس فردا وقت سفارت دارم و توی سایت سفارت نوشته تمام مدارک باید به زبان آلمانی باشه. به جز گواهی کار از شرکت، اشتغال به تحصیل و دعوت نامم از کنفرانس بقیه ی مدارکم به زبان آلمانی نیست، مدارکی مثل حساب بانکی، بیمه و هتلی که رزرو کردم همه به انگلیسی هست و هر دارالترجمه ای که رفتم ترجمه نکرد و گفت باید حتماً به فارسی باشه. برای همین نتونستم این مدارک رو آماده کنم. می خواستم بدونم که؟
    1- این مدارک انگلیسی مشکلی ایجاد می کنه و ممکنه نقص مدرک بخورم؟ اگر نقص مدرک بخورم پروسه عقب می افته یا یه زمانی به من داده می شه تا مدارکم رو کامل کنم و بیارم؟ یعنی مثل سفارت هلند یا برخی کشورهای دیگه از زمان دادن مدارک اصلی وقت حساب می شه یا از وقتی که کل مدارک رو کامل تحویل دادی؟
    2- سفارت اتریش معمولاً چند روزه ویزای شنگن توریستی می ده؟ من 18روز دیگه وقت کنفرانس هست ولی چون دعوت نامه از کنفرانس نداشتم نتونستم زودتر اقدام کنم. فیکس هست زمان دادن ویزا یا اگه بدونن عجله داری ممکنه زودتر کارت رو راه بندازن؟
    3- من اصل دعوت نامه ی کنفرانس رو برام پست کردند ولی به دستم نرسیده و فقط نسخه ی الکترونیکی (از طریق ایمیل) رو دارم. این مشکلی ایجاد می کنه؟ دو بار ویزای شنگن کشورهای دیگه رو گرفتم ولی همیشه نسخه ی ایمیل کفایت می کرد می خوام بدونم اتریش چطور هست شرایطش.

پیشاپیش خیلی ممنون از پاسختون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad48 نمایش پست ها
    سلام، من چند تا سئوال فوری دارم ممنون می شم اگه کسی پاسخ بده.
    برای پس فردا وقت سفارت دارم و توی سایت سفارت نوشته تمام مدارک باید به زبان آلمانی باشه. به جز گواهی کار از شرکت، اشتغال به تحصیل و دعوت نامم از کنفرانس بقیه ی مدارکم به زبان آلمانی نیست، مدارکی مثل حساب بانکی، بیمه و هتلی که رزرو کردم همه به انگلیسی هست و هر دارالترجمه ای که رفتم ترجمه نکرد و گفت باید حتماً به فارسی باشه. برای همین نتونستم این مدارک رو آماده کنم. می خواستم بدونم که؟
    1- این مدارک انگلیسی مشکلی ایجاد می کنه و ممکنه نقص مدرک بخورم؟ اگر نقص مدرک بخورم پروسه عقب می افته یا یه زمانی به من داده می شه تا مدارکم رو کامل کنم و بیارم؟ یعنی مثل سفارت هلند یا برخی کشورهای دیگه از زمان دادن مدارک اصلی وقت حساب می شه یا از وقتی که کل مدارک رو کامل تحویل دادی؟
    2- سفارت اتریش معمولاً چند روزه ویزای شنگن توریستی می ده؟ من 18روز دیگه وقت کنفرانس هست ولی چون دعوت نامه از کنفرانس نداشتم نتونستم زودتر اقدام کنم. فیکس هست زمان دادن ویزا یا اگه بدونن عجله داری ممکنه زودتر کارت رو راه بندازن؟
    3- من اصل دعوت نامه ی کنفرانس رو برام پست کردند ولی به دستم نرسیده و فقط نسخه ی الکترونیکی (از طریق ایمیل) رو دارم. این مشکلی ایجاد می کنه؟ دو بار ویزای شنگن کشورهای دیگه رو گرفتم ولی همیشه نسخه ی ایمیل کفایت می کرد می خوام بدونم اتریش چطور هست شرایطش.

پیشاپیش خیلی ممنون از پاسختون

1- اون مواردی که به انگلیسی هست نیازی به ترجمه به المانی نیست.
    2- خودشون می گن 18 روزه. اما امکان هر چیزی هست.
    3- اصلش باشه بهتره. والا نمیدونم سفارت اصلش و حتما می خواد یا نه.

Junior Member

1- اون مواردی که به انگلیسی هست نیازی به ترجمه به المانی نیست.
    2- خودشون می گن 18 روزه. اما امکان هر چیزی هست.
    3- اصلش باشه بهتره. والا نمیدونم سفارت اصلش و حتما می خواد یا نه.
    سلام خیلی ممنون از پاسختون
    خوشبختانه سفارت همونطور که گفته بودید ترجمه ی آلمانی رو نیاز نداشت و همه مدارک رو که انگلیسی بودند تحویل گرفت.
    ویزا هم گفتند به موقع احتمالاً میاد برام ولی اصل دعوت نامه رو لازم داشتند و من هم موندم اصل دعوت نامه رو چطوری بگیرم توی این مدت کوتاه. البته فکس هم کردند دعوت نامه ولی باز هم مشخص نیست :-(

Junior Member

سلام خیلی ممنون از پاسختون
    خوشبختانه سفارت همونطور که گفته بودید ترجمه ی آلمانی رو نیاز نداشت و همه مدارک رو که انگلیسی بودند تحویل گرفت.
    ویزا هم گفتند به موقع احتمالاً میاد برام ولی اصل دعوت نامه رو لازم داشتند و من هم موندم اصل دعوت نامه رو چطوری بگیرم توی این مدت کوتاه. البته فکس هم کردند دعوت نامه ولی باز هم مشخص نیست :-(

من ویزام رو گرفتم رفتم وین. اصل دعوت نامه نداشتم (به جاش فکس شد و میل) و برگه هایی هم ه گفتم انگلیسی بود. ویزا هم 15 روزه اومد. الان هم وین ام. ایشالا بقیه هم ویزای توریستی اقدام کردن به موقع براشون حاضر شه

Junior Member

دوستان سلام

ببخشید من برای یه سفر کاری درخواست ویزای توریستی از سفارت اتریش کردم
    ولی موقع تحویل مدارک بعد از کلی بررسی و کلی حرف زدن با سرکنسول، بهم گفتن که تاریخ بلیط هواپیمات با تاریخ دعوت نامه همخوانی نداره برا همین سرکنسول گفت با این مدارک به احتمال زیاد ریجکتت می کنم !!!
    هرچی اصرار کردم که برام نقص مدارک بزنید تا روز بعد براتون بلیط جدید بیارم قبول نکردن !
    چون پول رو هم گرفته بودن مدارکم رو هم پس ندادن و گفتن با همین مدارک پرونده ت بررسی میشه !!!

اگر ازین قسمت که رفتار سرکنسول واقعا بد و به دور از ادب و عدالت بود، حالا استرس زیادی دارم که توی پاسپورتم مهر ریجکت بخوره و همینطور از سفر کاریم هم عقب بمونم !

آیا بنظرتون کاری میشه کرد ؟

آیا اگر یه بلیط جدید تهیه کنم و با یه نامه ی درخواست تا دو روز دیگه ببرم سفارت، ازم تحویل می گیرن و برام بهتر میشه ؟

ممنون میشم اگر کسی بتونه کمکم کنه چون واقعا رفتارشون اذیتم کرد و الآن برای کارم نگرانم

رشته و دانشگاه

من ویزام رو گرفتم رفتم وین. اصل دعوت نامه نداشتم (به جاش فکس شد و میل) و برگه هایی هم ه گفتم انگلیسی بود. ویزا هم 15 روزه اومد. الان هم وین ام. ایشالا بقیه هم ویزای توریستی اقدام کردن به موقع براشون حاضر شه
    مبارکه. شما درخواست ویزای چند روزه کرده بودید؟

Junior Member

مبارکه. شما درخواست ویزای چند روزه کرده بودید؟
    سلام
    دو هفته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)