صفحه 6 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 184

موضوع: ویزای شینگن اتریش

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad48 نمایش پست ها
    سلام
    دو هفته.

24 روز گذشته هنوز ندادن.

Junior Member

سلامو
    من از یک دانشگاه در وین پذیرش موقت گرفته ام که طی آن باید 3 جون به آنجا رفته و یک آزمون تعیین سطح بدهم و برگردم تا جواب آزمون بیاید . حالا دانشگاه گفته با این نامه ای که بهت دادیم میتونی ویزا بگیری ، سوالم اینه که چجور ویزایی باید بگیرم (مثلا توریستی اوکیه؟ ) و چه چیکار کنم ؟ آیا نیاز به گرفتن وقت از سفارت هست؟ آیا میشه از طریق ایمیل مدارک و بفرستم یا باید به خاطرش برم تهران ، چون مشهدم ؟

لطفا راهنماییم کنید چون شما باز تجربشو دارین-شما چه مدارکی اماده کردین واسه سفارت؟
    ممنون از کمکتون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kassra_Sa نمایش پست ها
    سلامو
    من از یک دانشگاه در وین پذیرش موقت گرفته ام که طی آن باید 3 جون به آنجا رفته و یک آزمون تعیین سطح بدهم و برگردم تا جواب آزمون بیاید . حالا دانشگاه گفته با این نامه ای که بهت دادیم میتونی ویزا بگیری ، سوالم اینه که چجور ویزایی باید بگیرم (مثلا توریستی اوکیه؟ ) و چه چیکار کنم ؟ آیا نیاز به گرفتن وقت از سفارت هست؟ آیا میشه از طریق ایمیل مدارک و بفرستم یا باید به خاطرش برم تهران ، چون مشهدم ؟

لطفا راهنماییم کنید چون شما باز تجربشو دارین-شما چه مدارکی اماده کردین واسه سفارت؟
    ممنون از کمکتون
    چون ویزای شما اصولا ببشتر از 3ماه نیست. همون ویزای توریستی حساب میشه. و باید توریستی با همین نامه موقت اقدام کنید. بله. باید وقت سفارت برای هر نوع اقامتی گرفته بشه. چه توریستی. چه تحضیلی و .... . نخیر.حضوری باید برید. اما وقتو می تونید با ایمیل بگیرید. صفحه اول پاسپورت و نامه موقت پذیرش و اتچ کنید به ایمیل و درخواست وقت توریستی بدید. در نظر بگیرید با توجه به این مشکلات سفارت زودتر اقدام کنید زودتر نتیجه میگیرید

Junior Member

سلام
    من براي شركت در امتحان ورودي دانشگاه بايد برم وين با ويزا شينگن ١٤ روزه ، چند تا سوال داشتم
    براي تمكن مالي حداقل چقدر بايد توي حساب باشه ؟
    لازمه كسي رو به عنوان ساپورتر معرفي كنم براي ويزاي شينگن ؟
    رزرو بليط حتما بايد ١٠٠٪ شده باشه ؟ يا يه رزرو معمولي بدون پرداخت هزينه هم قبول ميكنند ؟
    براي رزرو هتل كم هزينه ترين روش ممكن چه راهيه ؟

ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farid2369 نمایش پست ها
    سلام
    من براي شركت در امتحان ورودي دانشگاه بايد برم وين با ويزا شينگن ١٤ روزه ، چند تا سوال داشتم
    براي تمكن مالي حداقل چقدر بايد توي حساب باشه ؟
    لازمه كسي رو به عنوان ساپورتر معرفي كنم براي ويزاي شينگن ؟
    رزرو بليط حتما بايد ١٠٠٪ شده باشه ؟ يا يه رزرو معمولي بدون پرداخت هزينه هم قبول ميكنند ؟
    براي رزرو هتل كم هزينه ترين روش ممكن چه راهيه ؟

ممنون
    1- خیلی نیاز نیست. 15-20 تا هم خوبه
    2- نه. اما اگه باشه خوبه
    3- نه. میشه رزرو هم باشه
    4- چندتا هتل پیدا کنید و مستقیم بهشون ایمیل بزنید. بدون هزینه براتون رزرو می کنن. رزرو و براتون فکس کنن و همونو ببرید سفارت.

Junior Member

سلام و عرض ادب.
    برای ویزای دیدار از بستگان ایا مدارکی که به زبان المانی ترجمه می شوند مهر دارالترجمه کافیه؟دادگستری و و زارت خارجه رو نمی خواد؟با تشکر

Member bakhtiari3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering , TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam83 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب.
    برای ویزای دیدار از بستگان ایا مدارکی که به زبان المانی ترجمه می شوند مهر دارالترجمه کافیه؟دادگستری و و زارت خارجه رو نمی خواد؟با تشکر
    مدارک مالی مانند سند ملک ، فیش حقوقی ، گواهی اشتغال کار و ... تنها نیاز به مهر دارالترجمه دارند

Junior Member

برای دیدار از بستگان (برادر) من می خواهم برای خودم و همسرم اقدام کنم ایا ممکن است به یکیمون سفارت اتریش ویزا بده و به یکیمون نده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sabadadboud نمایش پست ها
    1- خیلی نیاز نیست. 15-20 تا هم خوبه
    2- نه. اما اگه باشه خوبه
    3- نه. میشه رزرو هم باشه
    4- چندتا هتل پیدا کنید و مستقیم بهشون ایمیل بزنید. بدون هزینه براتون رزرو می کنن. رزرو و براتون فکس کنن و همونو ببرید سفارت.

ممنون از جوابتون

متاسفانه چند تا هتل ايميل زدم كه از سايت hotel.de رزرو كردم ، هيچ كدام بدون پرداخت پول ارجينال ووچر رو ارسال نكردن...
    ةممنون ميشم اگر در اين خصوص راهنمايي بفرماييد

Member bakhtiari3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering , TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط farid2369 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون

متاسفانه چند تا هتل ايميل زدم كه از سايت hotel.de رزرو كردم ، هيچ كدام بدون پرداخت پول ارجينال ووچر رو ارسال نكردن...
    ةممنون ميشم اگر در اين خصوص راهنمايي بفرماييد
    هیچ هتلی بدون پرداخت پول برای شما رزرو نمیکنه مگر اینکه شما مسترکارت و یا ویزاکارت داشته باشید و شماره کارتتون به سایت هتل بدین تا براتون رزرو کنن .
    شما دو راه دارید یا اینکه از یکی از دوستان در اتریش بخواهید حضوری برن یک هتل و با پرداخت پول یک شب براتون کل مدت رو رزرو کنن و یا اینکه از طریق آزانس های مسافرتی این کار رو انجام بدین
    فقط به آژانس بگید که مستقیما از خود هتل براتون رزرو کنن چون اکثر آژانس ها از سایت هایی مثل booking رزرو می کنند که متاسفانه سفارت اتریش قبول نمی کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)