صفحه 7 از 19 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 184

موضوع: ویزای شینگن اتریش

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط bakhtiari3 نمایش پست ها
    هیچ هتلی بدون پرداخت پول برای شما رزرو نمیکنه مگر اینکه شما مسترکارت و یا ویزاکارت داشته باشید و شماره کارتتون به سایت هتل بدین تا براتون رزرو کنن .
    شما دو راه دارید یا اینکه از یکی از دوستان در اتریش بخواهید حضوری برن یک هتل و با پرداخت پول یک شب براتون کل مدت رو رزرو کنن و یا اینکه از طریق آزانس های مسافرتی این کار رو انجام بدین
    فقط به آژانس بگید که مستقیما از خود هتل براتون رزرو کنن چون اکثر آژانس ها از سایت هایی مثل booking رزرو می کنند که متاسفانه سفارت اتریش قبول نمی کنند.
    من چند بار بدون پرداخت 1 قرون رزرو کردم هتل. مهم اینه بهشون توضیح بدید که ایران هستید. قبول می کنن

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط farid2369 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون

متاسفانه چند تا هتل ايميل زدم كه از سايت hotel.de رزرو كردم ، هيچ كدام بدون پرداخت پول ارجينال ووچر رو ارسال نكردن...
    ةممنون ميشم اگر در اين خصوص راهنمايي بفرماييد
    شما برید سایت BOOKING.COM چند تا هتل پیدا کنید. یه متن اماده کنید و برای همه هتل ها بفرستید. بهتون میگن پرداخت کنید. بهشون بگید ایران هستید و امکان پرداخت براتون وجود نداره چون هنوز سیستم های بانکی ما فعال نشده. براتون ووچر و مستقیم می فرستن. میتونید قبلش چند تا هتل هم زنگ بزنید و بپرسید. من هم برای مادرم و هم برای یکی از دوستان همین کار و کردیم و اوکی بوده. نه سفارت مشکل داشت و تو صدور ویزا. رفتن و پولشونو همونجا پرداخت کردن. از ایران هیچ پولی رو هم نفرستادم. کاملا رایگان انجام شد.

Junior Member

من دعوتنامه از دانشگاه داشتم برای حضور توی آزمون ورودی ازش پرینت رنگی گرفتم سابقه کاری مرتبط با رشته موردنظر دانشگاهم هم داشتم به همراه فیش حقوقی و گواهی اشتغال به کار که توش به روزهای مرخصی ام اشاره شده بود رفتم مصاحبه برای ویزای توریستی توی حسابم هم یازده میلیون تومان بیشتر نبود . برای هتل هم از یک آژانس خواستم برام هاستل گیره که نهصد هزار تومن گرفت یک مبلغی هم بابت dhl که البته بعدا اصل رسید هتل رو بهم ندادن و با اینکه پوله DHL داده بودم فقط عکسش رو روی تلگرام برام فرستادن که منم لزش پرینت رنگی گرفتم بردم سفارت .(از راهنمایی دوستان اینجا خیلی استفاده کردم و با اطمینان میگم 90درصد صحیح بود اون ده درصد هم مسائل پیش بینی نشده است) بعد از 15 روز رفتم ویزام صادر شده بود البته خیلی ها رو اذیت کردن مثلا یک خانم که با من بود بهش گفته بودن پرینت دعوتنامه به کنفرانسش قبول نیست باید اصلش باشه . ضمنا من چون می خواستم برم منزل دوستان بعد از گرفتم ویزا با مراجعه به آژانس جای رزوی رو کنسل کردک که تقریبا هشتصد تومنش رو بهم برگردوندند.
    ضمناً دوستانی که از اوکراین ایرلاین استفاده میکنند در نظر داشته باشند که فرودگاه کیف کلا گیر و بدقلق هستند روی ایرانیا.
    امیدوارم اطلاعات به درد کسی بخوره

Junior Member

سلام دوست عزیز و ممنون از اینکه تجربیاتتان را گفتید.من چند سوال داشتم از حضورتان:
    1-برادرم که در وین است قصد دارد برای من و همسرم دعوتنامه بفرستد (گواهی دعوتنامه الکترونیکی EVE ودر اینصورت که نیازی به رزرو هتل نیست؟
    2-چند روز بعد از مصاحبه ویزای شما امد؟
    3-ایا شناسنامه را هم ترجمه کردید؟مهر دادگستری و و زارت خارجه که نمی خواهد؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط spring2015 نمایش پست ها
    من دعوتنامه از دانشگاه داشتم برای حضور توی آزمون ورودی ازش پرینت رنگی گرفتم سابقه کاری مرتبط با رشته موردنظر دانشگاهم هم داشتم به همراه فیش حقوقی و گواهی اشتغال به کار که توش به روزهای مرخصی ام اشاره شده بود رفتم مصاحبه برای ویزای توریستی توی حسابم هم یازده میلیون تومان بیشتر نبود . برای هتل هم از یک آژانس خواستم برام هاستل گیره که نهصد هزار تومن گرفت یک مبلغی هم بابت dhl که البته بعدا اصل رسید هتل رو بهم ندادن و با اینکه پوله DHL داده بودم فقط عکسش رو روی تلگرام برام فرستادن که منم لزش پرینت رنگی گرفتم بردم سفارت .(از راهنمایی دوستان اینجا خیلی استفاده کردم و با اطمینان میگم 90درصد صحیح بود اون ده درصد هم مسائل پیش بینی نشده است) بعد از 15 روز رفتم ویزام صادر شده بود البته خیلی ها رو اذیت کردن مثلا یک خانم که با من بود بهش گفته بودن پرینت دعوتنامه به کنفرانسش قبول نیست باید اصلش باشه . ضمنا من چون می خواستم برم منزل دوستان بعد از گرفتم ویزا با مراجعه به آژانس جای رزوی رو کنسل کردک که تقریبا هشتصد تومنش رو بهم برگردوندند.
    ضمناً دوستانی که از اوکراین ایرلاین استفاده میکنند در نظر داشته باشند که فرودگاه کیف کلا گیر و بدقلق هستند روی ایرانیا.
    امیدوارم اطلاعات به درد کسی بخوره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam83 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز و ممنون از اینکه تجربیاتتان را گفتید.من چند سوال داشتم از حضورتان:
    1-برادرم که در وین است قصد دارد برای من و همسرم دعوتنامه بفرستد (گواهی دعوتنامه الکترونیکی EVE ودر اینصورت که نیازی به رزرو هتل نیست؟
    2-چند روز بعد از مصاحبه ویزای شما امد؟
    3-ایا شناسنامه را هم ترجمه کردید؟مهر دادگستری و و زارت خارجه که نمی خواهد؟
    با تشکر
    خواهش میکنم:
    1.اگر توی دعوتنامه ذکر شده که باشه که میزبان شما هستند و در منزل آنها سکونت دارید که نیازی به رزو هتل ندارید.
    2.من دقیقا طبق تاریخ روی قبض سفارت رفتم که هشت روز قبل از عید بود (دقیقا میشه 15 روز کاری از روز مصاحبه)
    3.بله. ترجمه شناسنامه رو حتما ببرید مدارکتون رو به ترتیبی که توی سایت سفارت هست بچینید من از خود داراترجمه پرسیدم که نیاز به تائید هست از دادگستری گفتند نمیخواد ولی محض اطمینان باز بپرسید چون این قوانین زور به زود عوض میشه .
    یک نکته دیگه این که مدارکتون رو تو کاور نذارید چون گیر میدن و اونجا چون جا کمه هل میشید ممکنه ترتیب مدارکتون بهم بخوره.
    نکته آخر من اگر 11 میلیون تو حسابم بود و ویزا گرفتم علت سفرم آزمون ورودی بود نه توریستی این رو در نظر بگیرید.
    موفق باشید و امیدوارم ویزاتون رو بگیرید

Member bakhtiari3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering , TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط spring2015 نمایش پست ها
    خواهش میکنم:
    1.اگر توی دعوتنامه ذکر شده که باشه که میزبان شما هستند و در منزل آنها سکونت دارید که نیازی به رزو هتل ندارید.
    2.من دقیقا طبق تاریخ روی قبض سفارت رفتم که هشت روز قبل از عید بود (دقیقا میشه 15 روز کاری از روز مصاحبه)
    3.بله. ترجمه شناسنامه رو حتما ببرید مدارکتون رو به ترتیبی که توی سایت سفارت هست بچینید من از خود داراترجمه پرسیدم که نیاز به تائید هست از دادگستری گفتند نمیخواد ولی محض اطمینان باز بپرسید چون این قوانین زور به زود عوض میشه .
    یک نکته دیگه این که مدارکتون رو تو کاور نذارید چون گیر میدن و اونجا چون جا کمه هل میشید ممکنه ترتیب مدارکتون بهم بخوره.
    نکته آخر من اگر 11 میلیون تو حسابم بود و ویزا گرفتم علت سفرم آزمون ورودی بود نه توریستی این رو در نظر بگیرید.
    موفق باشید و امیدوارم ویزاتون رو بگیرید
    برای ویزای توریستی و همچنین دیدار از بستگان نیازی به شناسنامه نیست

Junior Member

من معذرت میخوام اگر اشتباها راهنمایی کردم . ولی من تحویل دادم شناسنامه رو. احتملا این دوست عزیز دقیق تر می دونند.
    بازهم ببخشید

Junior Member

با سلام و عرض ادب ترجکه عقدنامه و سند ملکی چطور برای دیدار از بستگان لازم است؟اگر شناسنامه نباشد از کجا می فهمند که زن و شوهریم؟

Member bakhtiari3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering , TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam83 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب ترجکه عقدنامه و سند ملکی چطور برای دیدار از بستگان لازم است؟اگر شناسنامه نباشد از کجا می فهمند که زن و شوهریم؟
    دانشجو فقط می تونه برای اقوام درجه یک خودش دعوت نامه بفرسته مگر اینکه فیش حقوقی با حقوق بالا داشته باشه ، بنابراین من بعید می دونم که بشه برای همسر شما هم دعوت نامه بفرسته
    سند ملکی و یا کلا هر مدرکی که نشون بده شما وابستگی در ایران دارین و بر می گردین می تونه احتمال گرفتن ویزا رو بیشتر کنه
    مدارک لازم برای سفارت داخل سایت سفارت موجوده .

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط bakhtiari3 نمایش پست ها
    دانشجو فقط می تونه برای اقوام درجه یک خودش دعوت نامه بفرسته مگر اینکه فیش حقوقی با حقوق بالا داشته باشه ، بنابراین من بعید می دونم که بشه برای همسر شما هم دعوت نامه بفرسته
    سند ملکی و یا کلا هر مدرکی که نشون بده شما وابستگی در ایران دارین و بر می گردین می تونه احتمال گرفتن ویزا رو بیشتر کنه
    مدارک لازم برای سفارت داخل سایت سفارت موجوده .
    دوست عزیز میشه اکثر دانشجو ها اینجا کار ندارن و میتونن به صورت Private Einlader , Elektromische verpflichtungserklärung ارسال کنن ولی باید موجودی حساب خوبی داشته باشن و اینجا ذعوتنامه رو میدن بقیه کارها تو سفارت انجام میشه داشتن دعوت نامه به معنی گرفتن ویزا 100 در 100 نیست و مدارکی که سفارت میخواد افراد باید ببرن و این دعوت نامه شما میتونین واه افراد غیر درجه یک هم ارسال کنین
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)