صفحه 1 از 53 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 530

موضوع: دیتابیس نمرات آزمون تافل iBT (اعلام نتايج فقط به همراه نحوه ي مطالعه و برنامه ريزي )!

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

Thumbs up دیتابیس نمرات آزمون تافل iBT (اعلام نتايج فقط به همراه نحوه ي مطالعه و برنامه ريزي )!

سلام
    توی بخش GRE یک موضوع هست برای اینکه کسایی که امتحان میدن نمراتشون اعلام کنن. فکر میکنم اگر واسه تافل هم این کار رو بکنیم دید بهتری نسبت به امتحان بدست می آید.

با تشکر

-----------------------------------------------

پیام مدیر انجمن (pejman-Mech):

دوستان عزیز، هدف از این تاپیک کمک به سایر کاربرانی هست که قصد شرکت در آزمون تافل iBT را دارند. هدف این تاپیک ایجاد یک دیتابیس خالی نیست.
    لطفاً هر کس نمره خود رو وارد می کنه، در مورد میزان و نحوه آماده سازی و منابع مورد مطالعه برای آزمون هم توضیح بده. پست های شامل نمره خالی حذف خواهند شد. ممنون از همکاری شما عزیزان.
    ویرایش توسط pejman-Mech : November 22nd, 2010 در ساعت 02:12 PM دلیل: تذکر در مورد نحوه پست گذاشتن در این تاپیک
    Nothing is impossible

پیش فرض پاسخ : دیتابیس تافل iBT

چه افتتاح خوفی بود اما خوب اینم نمره های من:

Reading:23
    listening:30
    speaking:21
    writng:18
    tot: 92

اون پیشنهاد GRE که گفته بودم رو اگه میشه اینجا هم بچه ها بهش توجه کنن: (Enigma اگه میشه پست اول رو ادیت کن و اینا رو بزار)
    یه خط راجع به نحوه خوندن برای این نمره ای که گرفتن و زمانی که برای اون گذاشتن بعلاوه پیش زمینه زبان (اگه مدرکی از کلاسی دارن) توضیح بدن، اینجوری اطلاعات از خامی در میاد و بیشتر به درد میخوره.
    من خودم قبل دانشگاه جهاد دانشگاهی رو تا آخرش خونده بودم، و برای تافل یک کلاس تو خود دانشگاه رفتم، بقیه هم تمرین خودم از رو barron و longman بود، تقریبا از 3 ماه قبلش به طور جدی، متوسط روزی 3 ساعت رو میخوندم.

شاد و پیروز باشید
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

ApplyAbroad Champion

toefl ibt: 105

Reading: 29
    listening: 29
    writing: 25
    speaking: 22

من حدود يك ماه وقت گذاشتم و كتابهاي barrons و delta رو بيشتر كار كردم. complete testهاي Longman, kaplan و princton رو هم هفته آخر زدم. (كتاب essay barrons هم كه توي فروم مفصل معرفي شده رو خوندم)

من قبلاً گفتم IBT: 110 شدم ولی چون گفتيد نحوه آماده گی رو هم بگم:

در مدت يک هفته تمام تستهای Longman - Barrons - Delta - ETS guide to IBT, Kaplan رو زدم و 45 تا topic برای Speaking که از اينترنت پيدا کرده بودم، روزی يکبار از اول تا آخر تمرين کردم. زبانم هم از قبلش خوب بود ولی اگه با سوالها آشنا نبودم نمی تونستم اينطوری بدم. (البته خودم فکر می کردم 118 بشم!!) برای writing هم Sample essays for TWE رو که مال ETS است 10-15 تا topic اش رو نوشتم و با توجه به نمراتی که در اون داده بود به خودم نمره دادم. به نظر من Longman زيادی آسونه، Barrons به TOEFL نزديکتره و Kaplan کمی از تافل واقعی سخت تره ولی همه رو بايد امتحان کرد.

اگر کسی بخواد تمرين کنه برای تافل و يا اينکه گروهی تصميم به خواندن گروهی و ... گرفتند می تونم کمک کنم.

ApplyAbroad Veteran

iBT: 114
    R:30
    L:29
    S:26
    W:29

کتابایی که خوندم اینا بود: 504، نصف 601 و 1100 (چون همزمان واسه GRE هم می خوندم) + ETS official guide to iBT.
    تمرینهای همین کتاب ETS رو انجام دادم. دو روز قبل تست هم دو سه تا از سمپلهای لانگمن رو زدم.

I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

Junior Member

iBT:95
    R:27
    L:28
    S:20
    W:20

من پیش زمینه زبانم نسبتاً خوب بود. کل کلاس های آماده سازی زبانی هم که رفتم Vocabulary Aryanpour بود.
    قبل از امتحان هم حدوداً یک ماه و نیم- 2 ماه بطور جدی خوندم. بیشتر روی Longman کار کردم. بعدش Official guide ETS. یه چند تا تست هم از Barrons زدم.
    ولی نمی دونم چرا S و W اینقدر کم شده!! در حالی که خودم فکر می کردم حداقل 23- 24 رو بیارم.

IBT: 100
    Reading 28
    Listening 28
    Speaking 22
    Writing 22

Center: سازمان سنجش
    تاریخ: June 2, 2007

من کتاب ETS (Official Guide to TOEFL iBT و CD Longman رو خوندم. 2 تا 3 ماه زمان گذاشتم.
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

iBT: 103

R: 30
    L: 28
    S: 23
    W: 22

یک ماه longman خوندم. فیلم زیاد میبینم. کتاب زیاد میخونم.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

بدون شرح و با اقتدار
    reading : 21
    listening : 22
    speaking : 17
    writing : 21
    -------------------
    Total : 81

2.5 ماه براش خوندم و روز امتحان هم مسموم شدم (توطئه دشمنان بود )!

در كل يه توصيه دارم اگه قبول ميكنين: اينكه هر چي بيشتر حساسيت به خرج بدي، performancet مياد پايين. به قوله دوستم كه ريلاكس (ريلكس غلطه) باشين (تاكيد ميكنم درست تلفظ كنيد-- ريلاكس -- استرس روي آ)

موفق باشيد
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

116
    Reading: 29/30
    Listening: 29/30
    Speaking: 28/30
    Writing: 30/30

یک هفته کتاب رسمی تافل رو خوندم و چند تا تست از Longman CBT زدم. اگر عینکم رو اول جلسه به چشم می زدم reading رو 30 می شدم

صفحه 1 از 53 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)