صفحه 5 از 53 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 530

موضوع: دیتابیس نمرات آزمون تافل iBT (اعلام نتايج فقط به همراه نحوه ي مطالعه و برنامه ريزي )!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیتابیس تافل iBT

Reading
    Listening
    Speaking
    Writing

27
    29
    27
    24

در مجموع 107. خودم میدونستم که Reading خوب ندادم چون 2 تا سوال رو اصلا نتونستم برسم بخونم و جواب بدم ولی writing رو انتظار بیشتری داشتم.
    یه فاکتور مهم تو Reading سرعت عمل بود که من یکم خیلی زیاد بیخیال امتحان دادم و وقت کم آوردم. در مجموع راضی نیستم.

Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت ایران - مهندسی صنایع

ببينيد شما در Reading Long Format سه تا ريدينگ خواهيد داشت كه از دوتاي آخر، يكيش حذف ميشه. از اونجايي كه شما نميدوني كدوم حذف ميشه، وقتي ميخواي تخميني از نمره خودت بدست بياري، بايد نمره ريدينگ اول رو بعلاوه نصف مجموع نمره دو تا ريدينگ بعدي كني، اين جوري فرض كردي كه به احتمال 50 درصد ريدينگ دوم و به احتمال 50 درصد ريدينگ سوم حذف ميشه. (مفهوم اميد رياضي يادته؟) در مورد Listening هم همينطور. بارونز هم همين فرمولي كه من گفتم رو ورداشته پيچيدش كرده.

فرمولي كه من گفتم:
    Score=I+0.5*(II+III)
    فرمولي كه Barrons گفته:
    Score = 0.5*(I+II)+0.5*(I+III)

اگه دومي رو ساده كني به اولي ميرسي.

كيوان

some14myself :
    من ارسال خودم رو حذف کردم و این رو جوری ویرایش کردم که بچه ها بدونن چطوری نمره هاشون در می آد !!!
    برای اینکه امضات از دو خط بیشتر نشه، فقط کافیه یکم سعی کنی  

p.hesami
    Guest

TOEFL: IBT
    October 12
    Total:101
    Reading:25
    Listening: 27
    Speaking: 22
    Writing: 27
    فكر مي كردم speaking بالاي 25 بشم كه نشدم
    براي listening بارونز عاليه! براي Vocab هم Essential كافيه!

October 2008
    overal: 109
    Reading: 29
    Listening:29
    Speaking:24
    Writing:27
    امتحان از نمونه های کتاب ETS سخت تر بود ولی توصیه می کنم حتماً Sample اینترنتی رو کار کنید. نمونه های Barrons از روی CD ایش هم مفیده. خیلی نخوندم برا تافل. بیشتر وقت رو گذاشتم رو GRE که اون خراب شد ولی این خوب شد. طبق معمول همه چیز بر عکس اون چیزیه که آدم انتظار داره! قوانین مورفی! دو روز پشت سر هم هم تافل دادم هم جی ار ای ولی اصلاً توصیه نمی کنم!

18 oct امتحان دادم.
    reading:26
    listening:20
    speaking:22
    writing:22
    total:90
    يك دفعه قبلا امتحان دادم اصلا هم نخوندم writing ام 27 شده بود speaking هم 23 ، اين دفعه كه خوندم به نظر خودم هم خيلي بهتر حرف زدم كمتر شدم، كلا به نظرم يه خورده شانسيه، اما كسي كه مي خواد شروع كنه بهتره اول longman بخونه، بعد delta، آخر سر هم barons .براي listening بارونز خوبه، reading شبيه cd لانگمنه، speaking هم كه موضوع هاي آخر كتاب ets يا فايلي كه اينجا هست تقريبا همه موضوع ها را شامل مي شه اما من به يه نتيجه اي رسيدم البته شايد درست نباشه، من اين دفعه تند خرف مي زدم اما دفعه قبل آروم تر حرف زدم شايد واسه همين اين دفعه كمتر شدم. براي writing هم به نظرم متدهاي delta خيلي خوبه.
    موفق باشيد.
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

Junior Member

TOEFl iBT
    Oct 2008
    reading 29
    listening 29
    speaking 19
    writting 21
    total 98
    من فقط یه ماه برا امتحان وقت داشتم، و همش درگیر کارای پروژه بودم
    فقط reading و listening رو کار کردم و نمونه تست زدم. کمی هم لغت خوندم
    در کل فکر میکنم داشتن اعتماد به نفس از همه چی مهمتره. مطمئن باشین نمرتون خوب میشه 8)

امتحان 26 october یکشنبه
    ibt 85
    R:23
    L:22
    S:20
    W:20

2 ماه فول خوندم کتاب لانگمن تقریبا همش ، 504 و Essential word for toefl هم کامل خوندم
    Reading اول ما سخت بود( gen flow ) که حسابی رو اعصاب تاثیر مستقیم گذاشت با این که 8 تاشو شانسی زدم باز شدم 23 اصلا فکر نمی کردم
    کلا یه قانون کلی : اگه ریدینگ اول سخت بود اصلا بهش اعتنا نکنین که مثل من رو listening تون تاثیر نذاره
    نشنوی شیون افتادن مهتاب در آب<br />&nbsp; &nbsp;&nbsp; تا چو یاس از در و دیوار نیاویزی گوش

ck
    Guest

October 25
    ibt:108
    L:29
    R:28
    W:27
    S:24 :-[

Longman,Barrons,Delta

iBT:

امیر بهادر Nov. 1

R=29 L=28 S=23 W=24 Overall=104

Barrons; ETS Official Guide; Longman; Kaplan

بچه ها گول کتاب لانگمن رو نخورید. اون کتاب خیلی ساده است. مثلا ریدینگ امتحان واقعی خیلی سخت تره >
    کتاب ای تی اس هم به نظر من از امتحان واقعی ساده تره
    به نظر من نرم افزار کاپلان از همه استاندارد تره
    می تونید از سایت زیر همه این کتابها و نرم افزار هاش رو بگیرید 8)
    www.englishtips.org
    من کتاب لانگمن و ای تی اس را کامل خوندم و تمرین کردم ولی از دو تا کتاب دیگه فقط نمونه تست هاش رو زدم
    کلاس زبان هم هیچ وقت نرفته ام و احتمالا برای همین نمره اسپیکینگم کمه :

امیر بهادر 15 نوامبر
    overall:100
    reading:26
    listening:23
    speaking:27
    writing:24

من معلم کانون زبان هستم...نسبت به نمره writing و listening به شدت اعتراض دارم...به خصوص رایتینگ که واقعاً زیبا نوشتم.
    واقعاً این ets کارش مشخصی نیست.انگار هرکی ساده تر و مسخره تر بنویسه نمره اش بیشتر میشه!
    Before the Dawn

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)