صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: پذیرش مهندسی هوافضا جهت Fall 2015, Spring 2016, Fall 2016 در دانشگاههای آمریکا

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

پیش فرض پاسخ : پذیرش مهندسی هوافضا جهت Fall 2015, Spring 2016, Fall 2016 در دانشگاههای آمریک

تحت شرایطی وجود داره . البته با توجه به پست قبلی شما و دو تا قبلی من نمیدونم شما دانشجوی زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه تهران هستید و یا هوافضای مالک اشتر . مبنای این فروم ارتباط بین اعضا بر اساس راستی و اعتماد هست و از شما هم انتظار میره که بر این اساس پستهاتون رو منتشر کنید. اگر واقعا دانشجوی هوافضا هستید برای من پیغام بگذارید تا راهنماییتون کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasemiair نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس رو در یک دانشگاه وابسته به وزارت دفاع (مالک اشتر) در رشته هوافضا و ارشد رو در رشته سازه های هوایی دانشگاه تهران خوندم. سوالم اینه که با توجه به اینکه من لیسانس رو در یه دانشگاه شبه نظامی گذروندم آیا احتمال پذیرش من در آمریکا وجود دارد؟؟
    البته من رزومه خوبی دارم چند مقاله و معدلم 17
    ممنون

پیش فرض پاسخ : پذیرش مهندسی هوافضا جهت Fall 2015, Spring 2016, Fall 2016 در دانشگاههای آمریک

نقل قول نوشته اصلی توسط STUDENTSKY250 نمایش پست ها
    تحت شرایطی وجود داره . البته با توجه به پست قبلی شما و دو تا قبلی من نمیدونم شما دانشجوی زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه تهران هستید و یا هوافضای مالک اشتر . مبنای این فروم ارتباط بین اعضا بر اساس راستی و اعتماد هست و از شما هم انتظار میره که بر این اساس پستهاتون رو منتشر کنید. اگر واقعا دانشجوی هوافضا هستید برای من پیغام بگذارید تا راهنماییتون کنم
    سلام
    باید عرض کنم که پست قبلی من در مورد زبان و ادبیات متعلق به برادرم بود و از اینکه این رو ذکر نکردم شرمندم و سعی مکنم به قوانین پایبند باشم.
    اما همونطور که گفتم لیسانس دانشگاه مالک اشتر و فوق لیسانس سازه دانشگاه تهرانم . خوشحال میشم اگه توضیحات بیشتری بدهید. من 2 مقاله ISI هم دارم و بیشترین علاقه ام به حضور در امریکاست.
    خیلی ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

بله این امکان وجود داره که تحصیلات تکمیلی خودتون رو در آمریکا در رشته هوافضا انجام بدید . براتون پست خصوصی فرستادم

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasemiair نمایش پست ها
    سلام
    باید عرض کنم که پست قبلی من در مورد زبان و ادبیات متعلق به برادرم بود و از اینکه این رو ذکر نکردم شرمندم و سعی مکنم به قوانین پایبند باشم.
    اما همونطور که گفتم لیسانس دانشگاه مالک اشتر و فوق لیسانس سازه دانشگاه تهرانم . خوشحال میشم اگه توضیحات بیشتری بدهید. من 2 مقاله ISI هم دارم و بیشترین علاقه ام به حضور در امریکاست.
    خیلی ممنون

Junior Member

من نامه پذیرشم در Aerospace/Aeronautical/Astronautical engineering از University of Southern California -USC امروز اومد
    بهتون تبریک میگم دوست عزیز برای گرفتن پذیرش..امکان داره یک مختصری از رزومه تون بگید ؟ ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه

BS-Structural Engineering
    MBA ( Technology MGMT)
    MS- Industrial Engineering & Engineering Management
    MS-Software Engineering
    PhD Student (Industrial & Systems Engineering
    + Passed courses in Mechanical Engineering, Fluid Mechanics and Propulsion

A few conference papers on Aerospace engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط somi1983 نمایش پست ها
    بهتون تبریک میگم دوست عزیز برای گرفتن پذیرش..امکان داره یک مختصری از رزومه تون بگید ؟ ممنون

Junior Member

BS-Structural Engineering
    MBA ( Technology MGMT)
    MS- Industrial Engineering & Engineering Management
    MS-Software Engineering
    PhD Student (Industrial & Systems Engineering
    + Passed courses in Mechanical Engineering, Fluid Mechanics and Propulsion

A few conference papers on Aerospace engineering
    ممنونم فقط یک سوال. یعنی‌ شما دکترا داشتید دوباره برای مستر اقدام کردید؟

Banned
    رشته و دانشگاه

بعد از سال دو دکترا و با پایان درسهای دکترا . دکترا من هنوز تموم نشده ولی امیدوارم تا پایان امسال و یا یک ونیم سال آینده تمام بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط somi1983 نمایش پست ها
    ممنونم فقط یک سوال. یعنی‌ شما دکترا داشتید دوباره برای مستر اقدام کردید؟

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

کاربران گرامی سلام.

عنوان در نظر گرفته شده برای این تاپیک در وهله اول به انجمن های گرفتن پذيرش از دانشگاه‌ها و تحصیل در آمریکا مربوط است و هم اکنون تاپیک های مرتبط و فعالی در انجمن های مذکور وجود دارد.
    به همین دلیل این تاپیک قفل شد و به زودی حذف میگردد.

تا تشکر از توجه شما،
    مدیریت انجمن.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)