صفحه 1 از 136 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام به همگی
    من با ویزای دانشجویی 4 هفته دیگه میرم کانادا (ونکوور) و سابقه کار و بیمه هم دارم ترجمه شده که FSW اقدام کنم. اما نمیدونم ارزیابی مدارک WES برای لیسانس و فوقم رو که اینجا بوده باید این یک ماهه انجام بدم اینجا و ببرم؟
    یا اینکه وقتی اونجا دانشجو هستم نیاز نیست؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به فدرال با برنامه جدید 2015 Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar2012 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من با ویزای دانشجویی 4 هفته دیگه میرم کانادا (ونکوور) و سابقه کار و بیمه هم دارم ترجمه شده که FSW اقدام کنم. اما نمیدونم ارزیابی مدارک WES برای لیسانس و فوقم رو که اینجا بوده باید این یک ماهه انجام بدم اینجا و ببرم؟
    یا اینکه وقتی اونجا دانشجو هستم نیاز نیست؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    خیر تا زمانی که شما آخرین مدرکتون از کانادا نیست باید بفرستید وس ارزیابی بشه حتی اگر ۴ سال هم اینجا دانشجوی دکترا باشید اما دفاع نکرده باشید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

سلام
    بنده می‌خوام برای ژانویه آماده باشم برا همین می‌خوام مدرک دانشگاهیم رو تطبیق یا ارزشیابی کنم توسط سیستم آموزشی کانادا
    شیوه‌های مختلفی‌ هست اما از اونجایی که این اکسپرس انتری شامل همه شیوه‌های مهاجرت می‌شه به نظر شما از چه شیوه باید اقدام کنم؟ آیا wes برای fswp اقدام کنم با اینکه هنوز فرم یا پرونده‌ای ندارم؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalanjoon نمایش پست ها
    سلام
    بنده می‌خوام برای ژانویه آماده باشم برا همین می‌خوام مدرک دانشگاهیم رو تطبیق یا ارزشیابی کنم توسط سیستم آموزشی کانادا
    شیوه‌های مختلفی‌ هست اما از اونجایی که این اکسپرس انتری شامل همه شیوه‌های مهاجرت می‌شه به نظر شما از چه شیوه باید اقدام کنم؟ آیا wes برای fswp اقدام کنم با اینکه هنوز فرم یا پرونده‌ای ندارم؟
    ممنون
    بنظر من بهتر است فعلا دست نگهدارید ببینید اصولا درمرحله اول احتیاج به ارزیابی خواهد بود یا نه. احتمال دارد فقط از کسانی که انتخاب میشوند ارزشیابی بخواهند. بنا بر آنچه اداره مهاجرت اعلام کرده در سیستم جدید زود و دیر اپلای کردن تاثیری ندارد بلکه کل امتیاز مهم است.

Junior Member

با سلام و تشکر از کمک همه دوستان، یه سوال داشتم ،بررسی مدرک wesواسه همسر لازمه؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط radin1388 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از کمک همه دوستان، یه سوال داشتم ،بررسی مدرک wesواسه همسر لازمه؟
    اگر بخواید از امتیازش استفاده کنید بله لازمه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

دوستان یه سوال خوب: من با توجه به تکمیل بودن مدارک مثلا بخوام،واسه ژانویه ۲۰۱۵ اقدام کنم،چون خانمم wesنداره و با توجه به محدودیت زمان،اگه بخوام بدون در نظر گرفتن امتیاز همسر مدارک را بفرستم... خوب دو حالت است اگه invite بشم که خدارو شکر اگه نشم می تونم دنباله همون پرونده مثلا تو فوریه Wes خانم رو بدم ...آیا بازم باید مدارک رو از اول بفرستم یا نه مدارک ژانویه هنوز اعتبار داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط radin1388 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال خوب: من با توجه به تکمیل بودن مدارک مثلا بخوام،واسه ژانویه ۲۰۱۵ اقدام کنم،چون خانمم wesنداره و با توجه به محدودیت زمان،اگه بخوام بدون در نظر گرفتن امتیاز همسر مدارک را بفرستم... خوب دو حالت است اگه invite بشم که خدارو شکر اگه نشم می تونم دنباله همون پرونده مثلا تو فوریه Wes خانم رو بدم ...آیا بازم باید مدارک رو از اول بفرستم یا نه مدارک ژانویه هنوز اعتبار داره؟
    دوست عزیز شما تا قبل از دعوت نامه مدرکی رو نمی فرستید البته توی اپلیکیشن آنلاین که پر می کنید ادعاهای می کنید که باید اگر دعوت شدید باید بتونید ثابت کنید و مدرک ارائه بدید. از طرفی احتمال خیلی زیاد امکان ویرایش اپلیکیشن آنلاین شما تا قبل از دعوت ، به خصوص افزودن به اون مثلا با گرفتن نمره آیلتس بالاتر خواهد بود.

سلام
    ممنون

اساتید با تجربه می‌شه بگید برای پرونده مهاجرت اکسپرس اینترای ۲۰۱۵ باید کدام از این ۲ شیوه تأیید مدرک رو انجام داد؟
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

اساتید با تجربه می‌شه بگید برای پرونده مهاجرت اکسپرس اینترای ۲۰۱۵ باید کدام از این ۲ شیوه تأیید مدرک رو انجام داد؟
    با وس می تونید براحتی این کار رو انجام بدید
    too much love will kill you

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)