صفحه 41 از 50 نخستنخست ... 3132333435363738394041424344454647484950 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 494

موضوع: نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express Entry

سلام بچه ها، تا زمانی‌ که نتیجهٔ آیلتس و ارزشیابیِ مدرکمون رو نداریم، نمیتونیم پروفایل سابمیت کنیم، درسته؟ ممنون میشم اگه کسی‌ بتونه این رو تائید کنه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mina.h نمایش پست ها
    سلام بچه ها، تا زمانی‌ که نتیجهٔ آیلتس و ارزشیابیِ مدرکمون رو نداریم، نمیتونیم پروفایل سابمیت کنیم، درسته؟ ممنون میشم اگه کسی‌ بتونه این رو تائید کنه.
    قبلاً این موضوع رو بارها توضیح دادیم که باید نمره آیلتس جنرال و ارزیابی مدرک تحصیلی رو داشته باشین تا وارد pool شین. البته بدون این ها (یعنی با دادن نمره های جعلی) میشه پروفایل ساخت و بعدش اصلاحش کرد ولی عملاً به درد نمیخوره. چون قبلاً از ITA باید نمره واقعی آیلتستون رو گرفته باشین و مدرکتون هم ارزیابی شده باشه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

سلام دوستان
    سوال اول اینکه من پروفایلم رو اپدیت کردم و همه چیز درست نشون میده بعد از اپدیت ولی برام ایمیل نیومد چون قبلا که اینکارو کرده بودم برام ایمیل اومد که اپدیت شده پروفایلم. میخواستم بدونم مشکلی وجود داره ؟ ایا کسی این مورد رو تجربه کرده؟
    سوال دوم اینکه ایا میشه یه پروفایل جدید بسازم به موازات قبلی بعد که سابمیت شد قبلی رو حذف کنم؟
    ممنونم از دوستان

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ario1395 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوال اول اینکه من پروفایلم رو اپدیت کردم و همه چیز درست نشون میده بعد از اپدیت ولی برام ایمیل نیومد چون قبلا که اینکارو کرده بودم برام ایمیل اومد که اپدیت شده پروفایلم. میخواستم بدونم مشکلی وجود داره ؟ ایا کسی این مورد رو تجربه کرده؟
    سوال دوم اینکه ایا میشه یه پروفایل جدید بسازم به موازات قبلی بعد که سابمیت شد قبلی رو حذف کنم؟
    ممنونم از دوستان
    معمولا ایمیل میاد. فقط حواستون باشه که تغییرات رو باید حتما سابمیت کنین. اگه جلوش نوشته updated کافی نیست برای Transmitted بشه.
    بله هر چند تا پروفایل که بخواین میتونین بسازین.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    معمولا ایمیل میاد. فقط حواستون باشه که تغییرات رو باید حتما سابمیت کنین. اگه جلوش نوشته updated کافی نیست برای Transmitted بشه.
    بله هر چند تا پروفایل که بخواین میتونین بسازین.
    ممنون از پاسختون
    یه سوال دیگه دارم در مورد جواب دادن به سوالات پروفایل در قسمتی که میپرسه ایا تا بحال برای اداره مهاجرت اقدام کرده اید ؟ در صورتی که در برنامه های استانی شرکت کرده باشیم ولی درخواستمون رد شده باشه ایا باید جواب مثبت بدیم؟ کلا در چه حالتی جواب مثبت باید بدیم به این سوال؟

Junior Member

سلام دوستان
    من پروفایل خودم رو امروز ساختم اما 2 تا سئوال برام مطرح شده:
    1- توی جاب بنک لازم نیست رزومه خودمون رو آپ لود کنیم؟ و همون اطلاعاتی که تو خود سایت پر می کنیم کافیه؟
    2- من بعد از ساختن جاب بنک و اکتیویت کردن آن هنوز توی پروفایل اکسپرس اینتریم قسمت job bank registration هنوز pending هست در حالی که من تو job bank رجیستر کردم و فعالشم کردم. این مشکل چه جوری حل میشه؟
    ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh_86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروفایل خودم رو امروز ساختم اما 2 تا سئوال برام مطرح شده:
    1- توی جاب بنک لازم نیست رزومه خودمون رو آپ لود کنیم؟ و همون اطلاعاتی که تو خود سایت پر می کنیم کافیه؟
    2- من بعد از ساختن جاب بنک و اکتیویت کردن آن هنوز توی پروفایل اکسپرس اینتریم قسمت job bank registration هنوز pending هست در حالی که من تو job bank رجیستر کردم و فعالشم کردم. این مشکل چه جوری حل میشه؟
    ممنون میشم من رو راهنمایی کنید
    مهم نیست اطلاعات جاب بانک دقیقا منطبق با رزومه باشه. ولی بهتره نزدیک به چیزی که تو پروفایل زدین باشه.
    اکتیو شدن حساب بعد از تکمیل جاب بانک یکی دو روز طول میکشه.
    Canada Express Entry

پیش فرض پاسخ : نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express E

با سلام، آیا در قسمت تحصیلات فقط لیسانسم که ارزیابی شده را بنویسم یا اینکه پیش دانشگاهی و دبیرستان را هم بنویسم؟ اگر لازم هست پیش دانشگاهی و دبیرستان را وارد کنم آیا باید جدا از هم یک بار دبیرستان و یک بار پیش دانشگاهی را وارد کنم؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express E

نقل قول نوشته اصلی توسط solidsnake نمایش پست ها
    با سلام، آیا در قسمت تحصیلات فقط لیسانسم که ارزیابی شده را بنویسم یا اینکه پیش دانشگاهی و دبیرستان را هم بنویسم؟ اگر لازم هست پیش دانشگاهی و دبیرستان را وارد کنم آیا باید جدا از هم یک بار دبیرستان و یک بار پیش دانشگاهی را وارد کنم؟
    تا قبل از گرفتن ITA فقط اطلاعات دانشگاهی رو وارد کنین. بعد از ITA میتونین اطلاعات دبیرستان و پیش دانشگاهی رو اضافه کنین (اختیاری).
    Canada Express Entry

با سلام
    در حین تکمیل پروفایل یک بخشی هست به نامprovinces and territories of interest
    بعد پرسیده که
    Which Provinces or Territories would you consider living in?

Alberta
    British Columbia
    Manitoba
    New Brunswick
    Newfoundland and Labrador
    Northwest Territories
    Nova Scotia
    Nunavut
    Ontario
    Prince Edward Island
    Saskatchewan
    Yukon
    All Provinces and Territories

من یک سرچی کردم.دیدم چندتا هندی در این مورد تو یک وبسایت دیگه بحث کردن و گفتن به جای همه استانها فقط چند تا رو بزنید که واقعا می خواهید برید چون اگر گزینه همه استانها رو بزنید شانستون کم می شه. و بعضی از استانها که می بینند شما گزینه همه را زده اید شما را انتخاب نمی کنند.
    یک عده ای هم مخالف بودند.
    من گیج شدم.به نظر شما گزینه همه استان ها رو بزنم؟این شانسم را بالا می بره یا پایین؟
    البته من بریتیش کلمبیا و اونتاریو رو خیلی دوست دارم. ولی درکل هدفم رفتن به کانادا و پیدا کردن کاره.هر استانی شد مهم نیست بعد تغییر مکان می دهم.
    البته از این لحاظ که کار بنده در زمینه آی تی هست می ترسم در بعضی استان ها مثل نوااسکوشیا براش کارنباشه.در کل گیج شدم.
    به نظر شما چه کار کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)