صفحه 50 از 50 نخستنخست ... 4041424344454647484950
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 494 , از مجموع 494

موضوع: نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express Entry

ممنون از پاسختون. من یه اشتباه تو ناک شغلی داشتم که برطرفش کردم و اکی شد. دو روز پیش پروفایل رو سابمیت کردم و pending برام اومده. ۲۴ ساعت بعد ایمیل برام اومد که پروفایل اپدیت شده ولی وارد پروفایلم که شدم هیچ فرقی نکرده. الان ۴۸ ساعت از سابمیت کردن پروفایلم گذشته و همچنان pending هست. میخواستم ببینم طبیعیه؟

سلام به همه دوستان.
    تا اونجایی که من میدونم در جریان اکسپرس انتری، هزینه تشکیل پرونده 825 و هزینه لندینگ 500دلار کاناداست. ولی در مورد زمان پرداخت اطلاعاتی پیدا نکردم. دقیقا چه زمانی باید هزینه تشکیل پرونده (825CAD) پرداخت بشه؟ در مرحله‌ی ثبت اطلاعات اولیه و اخذ کد نامبر، پس از تایید اطلاعات توسط سیستم، پس ارسال دعوتنامه و بیرون اومدن از استخر یا ...

سلام

چرا وارد GCKey نمیشه شد؟ سایت مشکل داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط eman نمایش پست ها
    سلام

چرا وارد GCKey نمیشه شد؟ سایت مشکل داره؟
    درود بر شما
    وی پی ان رو خاموش کنید، clear catch کنید و از کروم استفاده کنید. کلا اینطوریه که بر میگرده صفحه اول یا صفحه فرانسوی.. کلا پروسه مهاجرت استمرار می خواد
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)