صفحه 48 از 50 نخستنخست ... 38394041424344454647484950 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 494

موضوع: نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express Entry

سلام و وقت بخير

دوستان سايت CIC ميگه فقط صرفاً آخرين مدرك بايد ارزيابي بشه مثلاً اگر فوق ليسلنس داريد لازم نيست ليسانس رو ارزيابي كنيد

In most cases, you only need an assessment for your highest level of education.

For example, if you have a Master’s degree, you only need an assessment for that degree. You don’t need one for your Bachelor’s degree.

من هم همين كار رو كردم. حالا براي ساختن پروفايل توي قسمت سوابق تحصيلي هم بايد فقط فوق ليسانسم رو وارد كنم يا ليسانس هم بايد وارد بشه؟

ممنون می شم اگه کسی می دونه راهنماییم کنه.

Junior Member

سلام دوستان

من میخوام برای برنامه های استانی اقدام کنم

GCKey هم ساختم ولی نمیدونم کجا باید وارد بشم؟ هر دفعه وارد میشن find if you're eligible میاره برام.

توی سایت استان کد های مورد نیاز رو میخواد که ظاهرا باید از اکانت cic بگیرم ولی نمیدونم کجا.
    اصلا mycic با GCKey فرق داره؟ من فقط GCKey دارم

ممنونم پیشاپیش از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط mosillino نمایش پست ها
    سلام دوستان

من میخوام برای برنامه های استانی اقدام کنم

GCKey هم ساختم ولی نمیدونم کجا باید وارد بشم؟ هر دفعه وارد میشن find if you're eligible میاره برام.

توی سایت استان کد های مورد نیاز رو میخواد که ظاهرا باید از اکانت cic بگیرم ولی نمیدونم کجا.
    اصلا mycic با GCKey فرق داره؟ من فقط GCKey دارم

ممنونم پیشاپیش از راهنماییتون

وقتی وارد اکانت GCKey می‌شید باید نوع درخواست رو انتخاب کنید و سپس به همه سوالات جواب بدید تا مطابق شرایطتون و پاسخهایی که به سوالات میدهید چک لیست مدارک و فرمهای مورد نیاز رو ببینید.بدون پاسخ دادن به سوالات اولیه نمیتونید وارد مرحله بعد بشید.
    اگر منظورتون از کد ، noc شغلها هست ، عبارت CIC NOC جستجو کنید درگوگل، اولین لینکی که متعلق به وب سایت cic هست رو ببینید.

Junior Member

سلام دوستان
    من 2 سال پیش در Express Entry یک پروفایل ساخته بودم که پارسال expire شد.
    امروز با همان مشخصات ورود به Account ام لاگین کردم و یک پروفایل جدید ساختم، اول به check for your eligibility منتقل شدم که بعد پرکردن اطلاعات گفت میتونید و continue زدم و یک EE پروفایل جدید ساختم. همه اطلاعاتم درست و کامل وارد کردم. بعد امضا و submit اول پیام تبریک بابت submit امد اما بعدش پیام امد که You're profile is not eligible for express entry!
    این رو بگم که من از روش FSW نمره 72 از 100 میگیرم و minimum 67 هست. از 2 سال پیش تا الان هم اتفاق خاصی نیفتاده فقط سنم بالا رفته ولی سابقه کارم بیشتر شده. مدرک IELST هم زیر 2 سال هست.

جالبه درچا بهم گفت eligible نیستی و حتی دیگه نمیتونم اطلاعات فرمهام رو update کنم! جلوش قرمز زده Transmitted. ( پس چرا قبل ساخت پروفایل جدید تو اون questionare گفت eligible هستی و تا اخرین فرم پر کردم و congratuation for submitting هم داد !؟)

میشه راهنمای بدید؟ ایا چون قبلا 1 پروفایل ساختم جدیده را نمیگذاره بسازم؟؟

دوستان سلام.
    من این مطلب رو تو موضوع اسپانسرشیپ هم پرسیدم ولی شاید به این جا بیشتر مربوط باشه. من متاهلم و بچه هم دارم. اون طوری که توی CRS calculator ها دیدم بعد از انتخاب گزینه متاهل یک سوال میپرسن از شما که آیا همسرتون با شما به کانادا میاد یا نه که اگه "نه" رو انتخاب کنی امتیازهات مثل حالت مجرد محاسبه میشه. حالا اگه من این کار رو انجام بدم و برم کانادا آیا بعد از لندینگ میشه از طریق اسپانسرشیپ خانواده رو اضافه کرد؟ و این که چه مدت بعد از لندینگ میشه این کار رو کرد؟

سلام. جایی رو مشناسید که یه حق مشاوره مختصر بگیره و فقط NOC مرتبط با سابقه کاریمون رو مشخص کنه؟

Junior Member ameer93 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    سلام. جایی رو مشناسید که یه حق مشاوره مختصر بگیره و فقط NOC مرتبط با سابقه کاریمون رو مشخص کنه؟
    سلام
    مسئله ی سختی نیست
    بپرسید بگید چی خوندید چی کار کردید
    پیدا میشه

سلام به همه دوستان، من تا حدودی اطلاعات کسب کردم و آزمون آيلتس رو دادم
    و در نظر دارم برای ساسکاچوان (اکسپرس اينتری) اقدام کنم
    سوالم اينه:
    1) کجا بايد پروفايم برو بسازم؟ سايت خود ساسکاچوان يا سايت معروفی که eligibility رو مراحلش رو رفتم؟؟؟
    2) تاييد مدارک از WES بياد کجا بايد چيو وارد کنم؟

سوالاتم بسيار پايه ای هست و اطلاعاتم کم
    ممنون میشم راهنمآييم کنيد يا اگر جايي مطلبی هست، بخونم.

Junior Member

سلام دوستان.
    من برای برنامه استانی آلبرتا میخوام اقدام کنم. بعد در حال ارسال مدارک برای wes هستم. ولی توی قسمتی که گیرنده ها رو باید مشخص کرد همه استان ها هست جز آلبرتا. لطفا راهنمایی کنید به چه صورته؟

سلام اگه با پاس فعلی که 6 ماه زمان داره نمره زبان را کسب کره باشیم و پاس جدید بگیریم هردو شماره پاس را باید در ee باید وارد کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)