صفحه 10 از 50 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 494

موضوع: نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express Entry

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express Entry

سلام دوستان گل...
    من بعد از اینکه با اینهمه تاخیر و بی تکلیفی (واسه NOC2133) سر کردم، تصمیم گرفتم واسه EE هم اپلای کنم.
    همین امشب نشستم پاش و هم تو خود CIC و هم Job bank پروفایلامو ایجاد کردم و تکمیل شدن.
    چندتا نکته واسه دوستان (طبق تجربه شخصی):
    - دقت زیاد، حوصله ماشالا
    - اطلاعات مورد نیاز رو جلو چشم داشته باشید
    - ترجیحا از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کنید (کار من باهاش سریع تر و کم خطا تر پیش رفت)
    - تو پروفایلی که تو Job bank درست میکنید تو قسمت job experience حتما باید اول با عنوان شغلیتون (مثلا electronics engineering) سرچ کنید و NOC مورد نظر رو انتخاب کنید!
    - قطعا با دقت و حوصلخ و آگاهی، میتونید خودتون هم پروفایلا رو بسازید.
    - به کدها و شماره ها و کلا ایمیلهایی که بعد از اتمام هر مرحله واستون ارسال میشه دقت کنید.

به امید شادکامی همتون...
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

سلام به دوستان عزیز بنده امتحان آیلتس رو چند روز پیش دادم منتظر جواب هستم هیچ مرحله‌ای هست که بتونم پیش ببرم تا جواب بیاد؟
    مراحل ثبت نام رو می‌تونم انجام بدم وایسم تا نمره اومد تکمیل کنم ادامه بدم یا همون اول کار نمره آیلتس احتیاجه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalanjoon نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز بنده امتحان آیلتس رو چند روز پیش دادم منتظر جواب هستم هیچ مرحله‌ای هست که بتونم پیش ببرم تا جواب بیاد؟
    مراحل ثبت نام رو می‌تونم انجام بدم وایسم تا نمره اومد تکمیل کنم ادامه بدم یا همون اول کار نمره آیلتس احتیاجه؟
    سلام
    اگر ارزيابي مدارك تحصيليتون رو نداريد فرصت خوبيه كه مدارك رو براي موسسه ارزيابي كننده ارسال كنيد
    اگر مداركتون ارزيابي شده مي توانيد پروفايلتون رو شروع كنيد اما بدون مشخصات نتيجه ايلتس نمي توانيد سابميت كنيد
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Junior Member

دوستان عزیز برخی از رشته ها نظیر پزشکی یا وکالت در قسمت employment requirements ذکر شده که نیاز مند پاس کردن یکسری امتحانات هستن (که بعضا چند سال طول میکشه) تا مدرکشون تایید بشه. سوال من اینه که آیا در زمان ایجاد پروفایل باید مدارکی دال بر پاس کردن امتحانات و تایید مدرک توسط کانادا ارائه بشه ؟ یا میشه الان اطلاعات رو ثبت کرد بعد رفت دنبال امتحانات ؟ ممنون از راهنمایی هاتون

Junior Member

YPhoenix عزیز سلام
    امیدوارم در امر مهاجرت موفق باشید. فرموده بودید که پروفایلتون رو درست کردید. لطف میکنید بگید که برای تهیه پروفایل آپلود چه ودارکی لازمه؟ منظورم ارزیابی مدرک، آیلتس و رزومه رو باید آپلود کنیم؟ ممنون میشم پاسخ بدین.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط patmo نمایش پست ها
    YPhoenix عزیز سلام
    امیدوارم در امر مهاجرت موفق باشید. فرموده بودید که پروفایلتون رو درست کردید. لطف میکنید بگید که برای تهیه پروفایل آپلود چه ودارکی لازمه؟ منظورم ارزیابی مدرک، آیلتس و رزومه رو باید آپلود کنیم؟ ممنون میشم پاسخ بدین.
    سلام دوست عزيز
    البته سوال شما از سخص ديگريه من جسارت ميكنم پاسخ ميدم
    شما براي درست كردن پروفايل به ارزيابي مدرك تحصيلي و ايلتس جنرال نياز داريد
    نيازي به هيچ مدرك ديگري نيست
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام
    من چند روزه مدارک تحصیلیم رو به wes فرستادم..میتونم تا قبل از اینکه جواب بیاد پروفایل درست کنم؟ یا باید صبر کنم تا جوابش بیاد؟
    آیلتس را هم امتحان دادم و جوابش را گرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    سلام
    من چند روزه مدارک تحصیلیم رو به wes فرستادم..میتونم تا قبل از اینکه جواب بیاد پروفایل درست کنم؟ یا باید صبر کنم تا جوابش بیاد؟
    آیلتس را هم امتحان دادم و جوابش را گرفتم
    برای پر کردن پروفایل به رفرنس نامبر WES احتیاج دارید، بنابراین تا گرفتن نتیحه باید صبر کنید.

Junior Member

با سلام به همه دوستای گلم. من واسه فدرال اقدام کردم اما متاسفانه سر قسمت یا بدشانسی مدارکم به جای 1 ژانویه در تاریخ 2 ژانویه رسید. که اون ها هم برگشت زدن و توی مدارک نامه ای بود که تشویق میکرد واسه این سیستم جدید اقدام کنم. حالا سوال من اینه که در آخرین بخش پروفایل که مربوط به کار هست تاریخی میخواد مبنی بر زمان qualified بودن برای این رشته که توش کار میکردی. من قبل فارغ التحصیلی پاره وقت کار میکردم.چه تاریخی رو به نظرتون باید بزنم که اون هم حساب بشه؟؟

Junior Member

سلام دوستان. دو تا سوال دارم در مورد پروفایل.
    1-در مورد کارت ملی با توجه به اینکه اکسپایر شده توی جای خالی برای تاریخ صدور و انقضا چی باید وارد کنیم؟
    2- من برنامه FSW2014 شرکت کردم ولی ظرفیت Noc موردنظرم پر شد یعنی پرونده م رو برگشت دادند. حالا برای پروفایل ساختن می پرسه که: آیا قبلا برای سیتیزن شیپ و مهاجرت اقدام کرده ام یا خیر؟ Yes بزنم یا No???

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)