صفحه 16 از 50 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 494

موضوع: نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express Entry

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط samnet3805 نمایش پست ها
    من دارم پروفایل تکمیل میکنم ولی جایی برای اینکه wes refrence number وارد کنم ندیدم
    کلا تو مراحل ساخت پروفایل آیا جایی داره یا بعدا باید وارد کرد؟ نسخه کاغذی که ارسال میشه کی کاربرد داره؟
    وقتی که اطلاعات تحصیلیتون رو وارد میکنید ازتون میپرسه آیا مدارک شما ارزیابی شده؟ توسط کدوم موسسه؟ شماره رفرنس نامبرش رو وارد کنید
    و عملا اصلا نسخه کاغذیش رو ازشما نمیخواد با همون شماره رفرنس نامبرخودشون پیگیری میکنند.
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shaj نمایش پست ها
    سلام
    من پاسپورتم يك سال ديگه اعتبار داره بهتره قبل از ساختن پروفايل اونو تعويض كنم يا مي تونم با همين پروفايل بسازم بعد براي تعويضش اقدام كنم؟
    به نظرم شما پروفایلتون را بسازید با همین پاسپورت بعد برای تعویض گذرنامه اقدم کنید. بعد ازاینکه گذرنامه جدید اومد شماره پاسپورت را آپدیت کنید.اگرکه در این فاصله ita گرفتید که برای تکمیل مدارک شماره پاسپورت جدید رو وارد میکنید
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Junior Member

سلام من در سیستم 2014 فایل نامبر گرفتم چند روز پیش در سیستم جدید پروفایل ساختم و سابمیت کردم ولی پول واریز نکردم و همچنین هیچ اس ام اسی از express entry دریافت نکردم راستی امتیازم بود 333 فردای اون روز اپلیکیش را withdrw کردم میخواستم بدونم برام مشگلی پیش نمیاد یعنی پروسه 2014 من اتفاقی براش نمی افتد متشکرم

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط keshvar نمایش پست ها
    سلام من در سیستم 2014 فایل نامبر گرفتم چند روز پیش در سیستم جدید پروفایل ساختم و سابمیت کردم ولی پول واریز نکردم و همچنین هیچ اس ام اسی از express entry دریافت نکردم راستی امتیازم بود 333 فردای اون روز اپلیکیش را withdrw کردم میخواستم بدونم برام مشگلی پیش نمیاد یعنی پروسه 2014 من اتفاقی براش نمی افتد متشکرم
    سلام دوست عزيز
    خير مشكلي وجود نداره
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    B.S. in Electrical Engineering

سلام دوستان
    من برای فدرال با ناک 2173 اقدام کردم اما به دلیل پر شدن پرونده من برگشت خورد. می خواستم بدونم من میتونم با ناک کد دیگه ای برای EE اقدام کنم یا حتما همون ناک رو باید استفاده کنم؟
    البته بگم من مهندسی برق الکترونیک خوندم ولی سابقه کارم در دو ناک کد 2173 و 2281 هست.

با سلام. دوستان میخواستم بدونم کسی در مورد certificate of qualification اطلاعاتی داره؟ آیا برای برنامه ی خاصی میشه گرفتش؟ اصلا چی هست؟

Junior Member

دوستان در قسمت استان انتخابی میشه کبک را انتخاب کرد؟؟ مگر کبک خودش به صورت جداگانه مهاجر نمیگیره؟
    از طریق express entry 2015 میشه به کبک رفت ؟ چون اسمش در قسمت Which province or territory do you plan to live in اومده

Junior Member Mahsa259 آواتار ها

سلام به همگی

یه سوال دارم در رابطه با زبان فرانسه.
    یادمه تو شرایط EE نوشته بودند که فقط TEF رو میپذیرند. اما من اخیرا ایمیلی از CIC دریافت کردم در رابطه EE ،که فقط اشاره به دانش زبان فرانسه میکنه و مدرک خاصی رو معرفی نکرده. من مدرک TCF (مدرک فرانسه مورد نیاز برای مهاجرت از طریق کبک) دارم ، کسی میدونه این محدودیت مدرک TEF حذف شده یا نه؟؟ میشه امتیازم رو افزایش بدم؟
    اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم لینک هم بده.

سپاس
    Transmit: 01/02/2015
    Enter to the Pool: 01/06/2015
    NOC: 2174

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa259 نمایش پست ها
    سلام به همگی

یه سوال دارم در رابطه با زبان فرانسه.
    یادمه تو شرایط EE نوشته بودند که فقط TEF رو میپذیرند. اما من اخیرا ایمیلی از CIC دریافت کردم در رابطه EE ،که فقط اشاره به دانش زبان فرانسه میکنه و مدرک خاصی رو معرفی نکرده. من مدرک TCF (مدرک فرانسه مورد نیاز برای مهاجرت از طریق کبک) دارم ، کسی میدونه این محدودیت مدرک TEF حذف شده یا نه؟؟ میشه امتیازم رو افزایش بدم؟
    اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم لینک هم بده.

سپاس
    سلام دوست عزیز
    فقط مدرک TEF بری فرانسه پذیرفته میشود
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

با سلام خدمت همه
    دوستان من پروفایلم رو برای EXPRESS ENTRY ساختم . کامل کردم و وقتی گزینه continue رو برای submit کردن میزنم پیغام میده که :
    "متاسفانه فعلا این سرویس فعال نمی باشد و علت ممکن است به دلیل آپدیت کردن اطلاعات سایت باشد ، لطفا بعدا امتحان کنید "
    حالا من باید چی کار کنم؟ با توجه به اینکه بعد از ساختن پروفایل فقط 60 روز فرصت داریم اون رو submit کنیم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)