صفحه 2 از 50 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 494

موضوع: نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

سلام،
    دوستان من هم دارم EOI رو پر می کنم، دوتا سوال برام پیش اومد:
    1- من در قسمت مدارک شناسایی ، کارت ملی رو وارد نکردم چون اکسپایر شده، این کار ایراد داره؟
    2- من نمی دونم بازار کار توی کدوم استان ها مناسب هست که در بین استان های انتخابی انتخاب شون کنم، من نمی خواهم برم جایی که کار تخصصی برای من خیلی ضعیف هست ، ترجیح میدم نرم تا برم توی یه استانی که باعث نارضایتیم از مهاجرت بشه، چطور می تونم وضعیت بازار کار رشته کاری خودم رو توی شهر های مختلف پیدا کنم؟

سول سوم: first became qualified to practice in this occupation یعنی زمانی که در NOC مربوطه شروع به کار کردم یا زمانی که فارغ التحصیل شدم؟

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها

از اینجا میتونین شروع کنید بر روی دکمه Check your eligibility کلیک کنین که یه سری سوالات کلی از شما میپرسه و در نهایت به شما یه عدد مرجع به شما میده

در مرحله بعد که پروفایل رو ساختین و وارد شدین اگه این عدد رو وارد کنین اطلاعاتی که قبلا با جواب به اون سوالا داده بودین رو خودش تو پروفایل وارد میکنه

Register to get a key if you are a new user. Register here: http://www.cic.gc.ca/english/e-services/mycic.asp

Login to your account if you are a returning user. Login here: http://www.cic.gc.ca/english/e-services/mycic.asp
    سلام
    من تو این صفحه
    Check your eligibility اطلاعات دادم و کد گرفتم ولی متوجه نمیشم کجا وارد بشم بعد؟
    لینکهایی که زدید رو میرم و مخصوصا دومی که فکر میکنم برای اونایی که کد دارن هستش اما نمیدونم کجا اکانت بسازم و کد رو وارد کنم؟
    تو این لینک برم و اکانت بسازم؟
    https://clegc-gckey.gc.ca/j/eng/rg?execution=e1s1

میشه با یه اکانت فرضی رفت و چک کرد؟ چون من موندم وکیل بگیرم بابت این کار یا خودم انجام بدم میخواستم اگه میشه اول مراحل رو تست کنم...
    میشه لطفا راهنمایی کنید؟
    مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elisoly نمایش پست ها
    سلام
    من تو این صفحه
    Check your eligibility اطلاعات دادم و کد گرفتم ولی متوجه نمیشم کجا وارد بشم بعد؟
    لینکهایی که زدید رو میرم و مخصوصا دومی که فکر میکنم برای اونایی که کد دارن هستش اما نمیدونم کجا اکانت بسازم و کد رو وارد کنم؟
    تو این لینک برم و اکانت بسازم؟
    https://clegc-gckey.gc.ca/j/eng/rg?execution=e1s1

میشه با یه اکانت فرضی رفت و چک کرد؟ چون من موندم وکیل بگیرم بابت این کار یا خودم انجام بدم میخواستم اگه میشه اول مراحل رو تست کنم...
    میشه لطفا راهنمایی کنید؟
    مرسی
    این کار دو مرحله داره:
    مرحله اول شما فقط یه UserName و Password میسازین که از لینک اولی که گذاشتم این کار رو انجام میدین. در این مرحله فقط هدفش ایجاد یه اکانت جدیده و به اطلاعات مورد نیاز اداره مهاجرت زباد کار نداره که بپرسه.و چندتا سوال امنیتی میگه ایجاد کنین که برای زمانیه که پسوردتون رو فراموش کنین.

مرحله دوم: حالا از طریق لینک دوم که گذاشتم و با یوز و پسوردی که تو مرحله اول ساختین وارد میشین و شما رو به صفحه مورد نظر هدایت میکنه در اونجا برنامه Express Entry رو انتخاب میکنین کدی که داشتین رو وارد میکنین و بقیه اطلاعات مورد نیاز اونها در اونجا قابل دسترسه و میتونین پرکنین.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : January 2nd, 2015 در ساعت 01:35 PM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr63 نمایش پست ها
    سلام،
    1- من در قسمت مدارک شناسایی ، کارت ملی رو وارد نکردم چون اکسپایر شده، این کار ایراد داره؟
    2- من نمی دونم بازار کار توی کدوم استان ها مناسب هست که در بین استان های انتخابی انتخاب شون کنم، من نمی خواهم برم جایی که کار تخصصی برای من خیلی ضعیف هست ، ترجیح میدم نرم تا برم توی یه استانی که باعث نارضایتیم از مهاجرت بشه، چطور می تونم وضعیت بازار کار رشته کاری خودم رو توی شهر های مختلف پیدا کنم؟
    سول سوم: first became qualified to practice in this occupation یعنی زمانی که در NOC مربوطه شروع به کار کردم یا زمانی که فارغ التحصیل شدم؟
    سلام دوست عزيز
    در قسمت اول كارت ملي فعلا نيازي نيست فكر كنم فعلا پاسپورت رو بديد و بعد مثل من اقدام كنيد كه كارت ملي جديد بگيريد من پاسپورت رو فقط وارد كردم
    ٢- تو اينترنت هم يه سرچ كنيد مقالات بازار كار كانادا در سال هاي اينده در بخش هاي مختلف مثل نفت و گاز موجود است، رشته كاريتون رو ميگفتيد شايد بهتر ميشد كمك كرد
    ٣- سوال منم هست اما من تاريخ شروع به كارم رو زدم چون noc ميتونه مربوط به رشته نباشه و مربوط به سابقه كاري شماست

sepehr_5566 آواتار ها

سلام،
    یه راهش اینه که شما میرین تو بانک مشاغل کانادا اونجا تو قسمت Explore Careers کد NOC رو وارد میکنین و بعد میتونین وضعیت کار تو ایالات های مختلف و همچنین میزان حقوق تخمینی دریافتی رو ببینین

اگه بر روی عنوان جدول هر استان کلیک کینین تعداد آگهی داده شده برای اون شغل رو به شما نشون میده و بنابراین میتونین ببینین الان وضعیت تو کدوم استان مناسب تره برای شما.

ضمن اینکه اینکار رو تو بقیه سایت های جستجوی شغل هم میتونین انجام بدین و ببینین بیشتربن آگهی ها شغل شما مربوط به کدوم شهره و بر این اساس تصمیم تون رو بگیرین.البته فاکتورهای دیگه ای هم از قبیل آب و هوا، داشتن آشنا و ... هم ممکنه در تصمیم شما موثر باشه که اهمیت نسبی شون برای هر فرد میتونه متفاوت باشه.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : January 2nd, 2015 در ساعت 02:19 PM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    در قسمت اول كارت ملي فعلا نيازي نيست فكر كنم فعلا پاسپورت رو بديد و بعد مثل من اقدام كنيد كه كارت ملي جديد بگيريد من پاسپورت رو فقط وارد كردم
    ٢- تو اينترنت هم يه سرچ كنيد مقالات بازار كار كانادا در سال هاي اينده در بخش هاي مختلف مثل نفت و گاز موجود است، رشته كاريتون رو ميگفتيد شايد بهتر ميشد كمك كرد
    ٣- سوال منم هست اما من تاريخ شروع به كارم رو زدم چون noc ميتونه مربوط به رشته نباشه و مربوط به سابقه كاري شماست
    زمینه کاری من برنامه نویسی وب هست (.net)

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    یه راهش اینه که شما میرین تو بانک مشاغل کانادا اونجا تو قسمت Explore Careers کد NOC رو وارد میکنین و بعد میتونین وضعیت کار تو ایالات های مختلف و همچنین میزان حقوق تخمینی دریافتی رو ببینین

اگه بر روی عنوان جدول هر استان کلیک کینین تعداد آگهی داده شده برای اون شغل رو به شما نشون میده و بنابراین میتونین ببینین الان وضعیت تو کدوم استان مناسب تره برای شما.

ضمن اینکه اینکار رو تو بقیه سایت های جستجوی شغل هم میتونین انجام بدین و ببینین بیشتربن آگهی ها شغل شما مربوط به کدوم شهره و بر این اساس تصمیم تون رو بگیرین.البته فاکتورهای دیگه ای هم از قبیل آب و هوا، داشتن آشنا و ... هم ممکنه در تصمیم شما موثر باشه که اهمیت نسبی شون برای هر فرد میتونه متفاوت باشه.
    من برای noc 2714 تلاش کردم اما موفق نبودم که وضعیت رو پیدا کنم، البته میزان حقوق تخمینی رو دیدم اما چیزی نیست که من الان دنبالشم.

برای دوستمون نوید که سوال خصوصی پرسیده بود، آدرس ثبت پروفایل:
    http://www.cic.gc.ca/english/e-services/mycic.asp

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

با تشکر

میشه همه ی مراحل رو بدون نیاز به وکیل مهاجرت پیش برد؟
    ویرایش توسط elisoly : January 2nd, 2015 در ساعت 03:10 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)