صفحه 24 از 50 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 494

موضوع: نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express Entry

سلام دوستان وقت همگی بخیر
    بنده profile خودم رو update کردم قسمت education رو, اما وقتی save and exit رو که میزنم و بعد که برمیگردم تو قسمت detail نوشته "update not submitted" و امتیازم هیچ تغییری نکرده.
    ممنون میشم اگه دوستان مراحل Update کردن رو توضیح مختصر بدین.
    پیشاپیش از لطفتون سپاسگزارم

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط Stephenwilson نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت همگی بخیر
    بنده profile خودم رو update کردم قسمت education رو, اما وقتی save and exit رو که میزنم و بعد که برمیگردم تو قسمت detail نوشته "update not submitted" و امتیازم هیچ تغییری نکرده.
    ممنون میشم اگه دوستان مراحل Update کردن رو توضیح مختصر بدین.
    پیشاپیش از لطفتون سپاسگزارم
    سلام دوست عزیز
    متاسفانه یکم پورتال مشکل داره. من یکم با IE راحت تر بود نسبت به Firefox. و اینکه وقتی احساس میکنید تو لود شدن صفحات مشکلی هست، یکی دوبار صفحات رو آپدیت کنید.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

سلام دوستان
    من پروفایلم را کامل کردم و توی job bank هم پروفایلم رو ساختم و active کردم و ایمیل اکتیو شدنش هم دریافت شد. اما بعد از گذشتن یه روز هنوز تو قسمت پروفایل اصلی job bank در حالت pending هست؟ آیا باید بیشتر صبر کنم؟ یا ممکنه جایی اشتباه کرده باشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a_hosseini نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروفایلم را کامل کردم و توی job bank هم پروفایلم رو ساختم و active کردم و ایمیل اکتیو شدنش هم دریافت شد. اما بعد از گذشتن یه روز هنوز تو قسمت پروفایل اصلی job bank در حالت pending هست؟ آیا باید بیشتر صبر کنم؟ یا ممکنه جایی اشتباه کرده باشم؟
    باید بیشتر صبر می کردم. یه کم بیشتر از 24 ساعت طول کشید تا وضعیت پروفایل ام Open و Job Bank Registration هم Accepted شد.

Member bardia136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

دوستان من دچار یه مشکل در ساخت پروفایل شدم. در قسمت تحصیلات و زبان ها، تا انتخاب نکنم که آزمون مهارت های زبانی فرانسوی رو دادم، فیلدهای مربوط به وارد کردن اطلاعات آیلتس رو برام باز نمی کنه. با توجه به اینکه من هیچ آزمون فرانسوی ندادم، لطفاً راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان همسز من 7 سال سابقه کار داره که با سربازی میشه 9 سال . اما وقتی میخوایم سابقه کاریو وارد کنیم دوسال برای سربازی خالی میمونه که هیچ توضیحی نمیشه براش داد. ممنون میشم اگه میدونید چه کاری باید انجام بدیم راهنمایی کنید.
    موفق باشید.

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط elah2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان همسز من 7 سال سابقه کار داره که با سربازی میشه 9 سال . اما وقتی میخوایم سابقه کاریو وارد کنیم دوسال برای سربازی خالی میمونه که هیچ توضیحی نمیشه براش داد. ممنون میشم اگه میدونید چه کاری باید انجام بدیم راهنمایی کنید.
    موفق باشید.
    خب بنویسید military service ..فقط نمیدونم این سربازی جزو سابقه کار حساب میشه یا نه.. چون شما باید بتونید بعدا براش نامه سابقه کار بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia136 نمایش پست ها
    دوستان من دچار یه مشکل در ساخت پروفایل شدم. در قسمت تحصیلات و زبان ها، تا انتخاب نکنم که آزمون مهارت های زبانی فرانسوی رو دادم، فیلدهای مربوط به وارد کردن اطلاعات آیلتس رو برام باز نمی کنه. با توجه به اینکه من هیچ آزمون فرانسوی ندادم، لطفاً راهنمایی کنید.
    فکر کنم یه جایی رو دارید اشتباه میرید. یک عکس از صفحتون بگیرید و بفرستید
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

سلام دوستان،

یه سوال خیلی ساده دارم که شاید جای دیگه جواب داده باشین ولی پیداش نکردم.
    پر کردن پروفایل EE توسط وکیل 1000 دلار و ادامه کاراش 1500 دلار هزینه داره، سوال من اینه که سپردن انجام این کارها به وکیل چه مزیتی داره؟ یا اصلا مزیتی داره؟ یا پروفایل رو تنها انجام بدم، دعوتنامه گرفتم بسپرم دست وکیل؟ یا کلا خودم تا تهش میتونم برم (من امتیازم با CRS Tool شده 469 )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MrJones1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

یه سوال خیلی ساده دارم که شاید جای دیگه جواب داده باشین ولی پیداش نکردم.
    پر کردن پروفایل EE توسط وکیل 1000 دلار و ادامه کاراش 1500 دلار هزینه داره، سوال من اینه که سپردن انجام این کارها به وکیل چه مزیتی داره؟ یا اصلا مزیتی داره؟ یا پروفایل رو تنها انجام بدم، دعوتنامه گرفتم بسپرم دست وکیل؟ یا کلا خودم تا تهش میتونم برم (من امتیازم با CRS Tool شده 469 )

من و خیلی از دوستان در این فروم خودمون بدون وکیل همه مراحل رو انجام دادیم و مشکلی نیست ،همه اطلاعات مورد نیازتون در این فروم هست .
    به طور خلاصه برای باز کردن پروفایل شما
    *مدرک ارزیابی شده توسط ادارات مورد قبول اداره مهاجرت کانادا
    *نمره معتبر آیلتس
    *خلاصه ای از سابقه کارهاتون برای درج در پروفایل

با امتیاز شما پیشنهادم اینه سریعتر پروفایلتون رو باز کنید چون شانس خیلی بالایی دارید.

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط m_salari_m نمایش پست ها
    من و خیلی از دوستان ...
    سلام به شما

بنظر منم اگر مشکلی تو تهیه مدارک و سوابق (که همش به عهده خودتونه و عموماً وکلا آمادشو ازتون میگیرن) و اینکه کلا EE2015 آنلاین هست، خودتون کارا رو به سرعت انجام بدید.
    فقط دقت و حوصله فراموش نشه.
    ما اکثرا خودمون انجام دادیم و مورد خاصی نبود. اگر آشنا با اینجور روندا باشید احتمالا کار سختی نباشه براتون.

زود بجنبید که به draw های بعدی برسید...
    پیروز باشید.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)