صفحه 38 از 50 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 494

موضوع: نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab164 نمایش پست ها
    با سلام. من ساکن BC هستم و اینجا کار میکنم. برای انتخاب استان موردنظر موقع ساخت پروفایل EE، میتونم استانهای دیگه رو هم انتخاب کنم؟ اگر نامینیت استانی بگیرم چی میشه وضعیت؟ باید BC رو ترک کنم؟ کسی از داخل کانادا اقدام کرده تا حالا؟ با تشکر
    معمولاً برای نامینیت استانی اگه ساکن استان دیگه ای باشین پوینت منفی حساب میشه ولی نه اینکه اصلاً قبول نمیکنن. به هر حال میتونین هر استانی رو انتخاب کنین و اگه نامینیت شدین و ویزا گرفتین باید مدتی رو تو استان زندگی کنین.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

سلام
    من یه سوال داشتم که میخواستم دوستانی که اطلاعات در این زمینه دارند منو راهنمایی کنند. میخواستم بدونم برای ترجمه های مدارک تحصیلی و همچنین کلیه مدارک دیگه که برای روش EE لازم هست، مهر دادگستری کفایت میکند یا مهر وزارت خوارجه نیز نیاز هست؟

Junior Member

تایید وزارت خارجه رو هم بگیرید حتما

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام مدارکم رو برا ارزیابی بفرستم WES برا همین ترجمه دانشنامه و ریزنمرات لیسانسم رو بردم دانشگاه بدون هیچ مشکلی پلوم کردم ولی رفتم دانشگاهی که ارشدم رو گرفتم اونا اصلا در جریان نبودن و قبول نکردن که ترجمه مدارکم رو بذارن تو پاکت و برام پلوم کنن و بعد کلی دوندگی گفتن برو بهت خبر میدیم. میخواستم بدونم آیا جای دیگه ای هست مثل وزارت علوم یا ... که مراجعه کنم ؟ خواهش میکنم اگه میدونید جواب بدید بدجور کارم گیر کرده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Network and Security and Software Engineering Professional

نقل قول نوشته اصلی توسط sam_skillo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام مدارکم رو برا ارزیابی بفرستم WES برا همین ترجمه دانشنامه و ریزنمرات لیسانسم رو بردم دانشگاه بدون هیچ مشکلی پلوم کردم ولی رفتم دانشگاهی که ارشدم رو گرفتم اونا اصلا در جریان نبودن و قبول نکردن که ترجمه مدارکم رو بذارن تو پاکت و برام پلوم کنن و بعد کلی دوندگی گفتن برو بهت خبر میدیم. میخواستم بدونم آیا جای دیگه ای هست مثل وزارت علوم یا ... که مراجعه کنم ؟ خواهش میکنم اگه میدونید جواب بدید بدجور کارم گیر کرده
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2343247
    پاشو برنامه کاراتو بچین ..یا که بخوابو خوابشو ببین .. در هر دو حالت بهش میرسی

Junior Member

سلام
    من به تازگی یک پروفایل ساختم که فکر می کنم درست پر نشده بود چون با وجود اینکه در بررسی اولیه مجاز بودم بعد از سابمیت کردن غیر مجاز شدم !الان یک پروفایل دیگه ساختم و چندتا سوال داشتم ممنون می شم راهنماییم کنید:
    1.آیا قبل از سابمیت کردن پروفایل باید اسس مدرک تحصیلی(ECA ) رو گرفت یا می توان در این مرحله No رو انتخاب کرد و پس از مجاز شدن مدرک رو اسس کرد؟
    2.رشته های علوم پایه رو باید جز کدوم دسته گذاشت مثلا من که آمار خواندم چی رو باید انتخاب کنم؟Sciences,applied یا Sciences ,generalیا other یا ....؟
    3. اینکه من ی بار قبلا پروفایل پر کردم رو باید به عنوان اقدام برای مهاجرت در نظر بگیرم با وجود اینکه مجاز نشدم و برای سوال آیا اقدام به مهاجرت کردین Yes رو بزنم یا No ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Network and Security and Software Engineering Professional

نقل قول نوشته اصلی توسط SeTaareee نمایش پست ها
    سلام
    من به تازگی یک پروفایل ساختم که فکر می کنم درست پر نشده بود چون با وجود اینکه در بررسی اولیه مجاز بودم بعد از سابمیت کردن غیر مجاز شدم !الان یک پروفایل دیگه ساختم و چندتا سوال داشتم ممنون می شم راهنماییم کنید:
    1.آیا قبل از سابمیت کردن پروفایل باید اسس مدرک تحصیلی(ECA ) رو گرفت یا می توان در این مرحله No رو انتخاب کرد و پس از مجاز شدن مدرک رو اسس کرد؟
    2.رشته های علوم پایه رو باید جز کدوم دسته گذاشت مثلا من که آمار خواندم چی رو باید انتخاب کنم؟Sciences,applied یا Sciences ,generalیا other یا ....؟
    3. اینکه من ی بار قبلا پروفایل پر کردم رو باید به عنوان اقدام برای مهاجرت در نظر بگیرم با وجود اینکه مجاز نشدم و برای سوال آیا اقدام به مهاجرت کردین Yes رو بزنم یا No ؟
    سلام منم یبار خاستم یه فیک بسازم اینطوری شد
    جواب سوال 1 : این recommended هست که شما قبل تشکیل اپلیکیشنتون پاسپورت +ایلتس+ مدارک دانشگاهی ارزیابی شده رو داشته باشید
    چون وقتی اول کاری نداشته باشید اون 60 روز هم بعید به نظر میاد بتونید و این سایت کلا منتظر یه بهونه است که پروندتونو الجیبل کنه پس هرچی میگه رو مو به مو انجام بدید چون شماره سریال شناسنامه و ---- رو داره و میتونه بلک لیستتون کنه
    سوال 2 : زیاد مطمین نیستم ولی علوم پایه میشه Fundamental science و به جنرال نزدیکه
    سوال 3: وقتی پروفایلی الیجیبل نشه انگار ساخته نشده.پس بگید نه
    موفق باشید
    پاشو برنامه کاراتو بچین ..یا که بخوابو خوابشو ببین .. در هر دو حالت بهش میرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SeTaareee نمایش پست ها
    سلام
    فکر کنم دلیلش اینه که مدرکتون ارزیابی نشده بوده و گزینه no رو مجبور شدین انتخاب کنین

آیلتس و ارزیابی مدرک واسه اولش لازمه دیگه

Junior Member

سلام دوستان
    من دارم پروفایل اکسپرس می سازم
    اولش که برای بررسی elligible بودن ، شروع کردم زدم استان انتاریو
    اما الان میخوام تبدیلش کنم به همه استان ها
    چه جوری میتونم این کار و انجام بدم؟؟

سلام. من 10 صفحه از این پست رو خوندم اما جواب سوالمو نگرفتم. از دوستانی که پروفایل ساختن کسی میشه راهنمایی کنه. برای ساخت پروفایل چه مدارکی باید داشته باشیم؟ مثلا ترجمه شناسنامه باید باشه؟ یا ترجمه گواهینامه؟ نامه سابقه کار الان لازمه یا مال بعد هستش؟ ریز نمرات که فکر نمیکنم بخواد. من میخوام هرچه زودتر پروفایل تشکیل بدم. الان مدارک رو دارم می برم دارالترجمه. میخوام چیزی جا نمونه. ممنون می شم راهنمایی کنید. (ارزیابی مدارک و نمره آیلتس رو میدونم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)