صفحه 47 از 50 نخستنخست ... 3738394041424344454647484950 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 494

موضوع: نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express Entry

سلام من برای اکسپرس انتری قصد رادم اپلای کنم، و سوالم اینه که اگر همسرم دارای گواهی کار و مشغول به کار در کانادا باشه ایا باز هم باید proof of fund بدیم؟ چون تو سایت گفته Note that you do not need proof of funds if you are currently:
    • authorized to work in Canada and

Junior Member

من قصد اپلای برای اکسپرس انتری دارم، سوالم اینه که اگر همسر من گواهی کار داشته باشه و مشغول کار در کانادا باشه ایا باز proof of fund نیاز هست. تو سایت اینو گفته که Note that you do not need proof of funds if you are currently:
    • authorized to work in Canada and

سلام خسته نباشید.. من میخوام پروفایلم رو ایجاد کنم اما متاسفانه نمیدونم و نمیتونم لینکشو پیدا کنم. ممکنه بگید از کجا میتونم شروع کنم؟

ممنون میشم

سلام دوستان،بنده در برنامه اکسپرس اینتری پروفایلم رو ویدراو کردم، وضعیت بنده رو زده update not submitted,با گذشت دو ماه این وضعیت هنوز تغییر نکرده؛باید چکاری انجام بدهم تا به وضعیت submitted تغییر کند؛لطفا راهنمایی فرمایید۰مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    من در حال ساخت پروفایل اکسپرس انتری هستم. من در سال 2003 که کانادا در تهران سفارت داشت یکبار حضورا در سفارت با دعوتنامه دوستم درخواست ویزای ویزیتور دادم که به دلیل نداشتن دلیل کافی برای بازگشت ریجکت شد. حالا با گذشت 15 سال و تعویض 3-4 پاسپورت در جواب این سوال نمی دونم بنویسم بله یا خیر
    Have you applied to Immigration, Refugees and Citizenship Canada before?

از شما میپرسه که : آیا قبلا برای مهاجرت یا پناهندگی یا شهروندی ( منظورش کاناداست ) درخواست داده اید ؟ خوب ، شما برای بازدید ئرخواست داده بودید ، پس جواب خیر است

Junior Member

از دوستان کسی تا به حال در حالی که با پست داک در کانادا مشغول به کار بوده برای اکسپرس اینتری اقدام کرده؟ سوال من این هست که وقتی قرارداد دوساله دارم آیا بعد از یک سال میتونم علاوه بر اینکه اظهار میکنم یک سال سابقه کار در کانادا دارم ادعا کنم که جاب آفر هم دارم؟ منظورم به خاطر داشتن قرار داد کاری برای یک سال دیگه هست.

سلام
    من یه سوال فنی راجع به پر کردن پروفایل داشتم.

زمانی که من از CRS Tools برای محاسبه امتیازم استفاده می کنم , بهم امتیاز 432 رو میده ؛ من مدرک کارشناسی ناپیوسته دارم ولی خوب از اونجایی که توی CRS اسطلاعات اضافه نمیپرسه , صرفا می پرسه بالاترین مدرک تحضیلیت چیه که من هم گزینه Bachelor's degree رو میزنم و در نهایت امتیاز 432 رو بهم میده.

حالا وقتی میرم توی پروفایل اصلی اکسپرس که create کنم , توی قسمت سوابق تحصیلی من باید دونه دونه مدارکم رو وارد کنم ( چون کاردانی به کارشناسی بودم ) ؛ هر دو مدرک کاردانی و کارشناسی من توسط WES ارزیابی شده و equivalency که برای معادل سازی به مدرک کانادایی انجام داده به این شکل هست : Diploma(two years) and bechelor's degree - four years

من هم وقتی دارم سوابق رو وارد می کنم توی قسمت کاردانی توی فیلد Level of Education گزینه Two year program at a university رو انتخاب می کنم
    و برای کارشناسی هم گزینه Bachelor's degree

وقتی پروفایلم رو سابمیت می کنم بهم امتیاز 465 رو میده که 33 امتیاز بیشتر از امتیاز CRS هست ؛ دونه دونه پارامترها رو چک کردم و متوجه شدم که به خاطر همین تحصیلات داره این امتیاز رو میده .

در قسمت CRS Tools اونجایی که زده What is your level of education یه گزینه ای داره به نام Tow or more certificates , diplomas or degrees. One must be for a program of three or more years
    من فهمیدم که توی پروفایل اکسپرس من رو داره الان با اون مدرک امتیازم رو محاسبه می کنه در حالی که من انتظار داشتم با Bachelor's حسابم کنه !

الان من باید چی کار کنم ؛ نمی خوام بعدا به خاطر اینکه شک کنن من از عمد خواستم امتیازمو بالا ببرم disqualified بشم ؛ نمیدونم برای مدرک کاردانیم باید کدوم گزینه رو برای level of education انتخاب کنم ؛ شبیه ترین گزینه همینی بود که زدم که این همه امتیازمو میبره بالا

ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه

Junior Member

شما می گویید برای کارشناسی تون زده اید Bachelor degree، در صورتی که ذکر شده bachelor حتما باید سه سال به بالا باشد ولی کاردانی به کارشناسی شما دو سال بوده. پس شما نمی توانید کاردانی و کارشناسی را جدا بنویسید و دو بار امتیاز برایش بگیرید. ولی از آن طرف وس گفته یک دیپلم دو ساله دارید و یک لیسانس چهار ساله. در حقیقت وس اشتباه ترجمه کرده و این اشتباهش یک جورهایی به نفعتان شده. چون رسما دوتا مدرک 2+4 سال را برایتان به رسمیت شناخته. البته وقتی شما دارید سایت را پر می کنید در قسمت education history باید ریز زمان تحصیلتان را وارد کنید و احتمالا آفیسر متوجه این تناقض می شود که شما 2+2 سال درس خوانده اید.

دوستان وقتتون بخیر.
    یه سوال خیلی مهم و فوری دارم هرکی بدونه لطف کنه جواب بده خیلی ممنون میشم.برای اکسپرس میخوام اقدام کنم اکثر شرایطشو دارم.فقظ اینکه معافیت تحصیلی هستم الان.برای استعلام سربازی اگر بخوان اوکی هست؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)