صفحه 5 از 50 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 494

موضوع: نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط elisoly نمایش پست ها
    نه سابقه کار ده و پانزده سال داریم...الان که وارد اکانتم میشم چیزی برای اصلاح نیست و اون جدول از بین رفته و نیست فقط مسیج هست باید مراحل رو از ابتدا انجام بدم؟ یعنی همون الیجیبیلیتی رو پر کنم دوباره کد بگیرم و اینا؟ چطور میشه همون پروفایل قبلی رو اصلاح کرد؟
    متوجه نمیشم. مگر اپلیکیشن قبلی رو حذف کردید؟ اگر حذف کردید، خوب مراحل رو دوباره انجام بدید اگر نه پیدا کنید اپلیکیشن قبلی رو و حذفش کنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    متوجه نمیشم. مگر اپلیکیشن قبلی رو حذف کردید؟ اگر حذف کردید، خوب مراحل رو دوباره انجام بدید اگر نه پیدا کنید اپلیکیشن قبلی رو و حذفش کنید
    نه حذف نکردم اما بعد از پیغامی که اومد توی اپلیکیشن دیگه اون جدول express entry که قبلن بود و میشد کانتینیو یا دیلیت بزنی دیگه نیست.....خودمم گیج شدم.در هر حال دوباره توی همون پروفایل اجازه ی اپلای برای express داد و دارم دوباره پر میکنم...با این تفاوت که زدم فامیل تو کانادا دارم!

توی مسیج بعد از ساخت پروفایل گفته که بعد از ثبت نام در job banl :
    Create a profile, indicating where you want to live, the kind of job you are looking for, and what skills
    you would bring to an employer
    اما گویا هنوز این سرویس ها راه اندازی نشده در job ban.
    دوستان نظری ندارند؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نه حذف نکردم اما بعد از پیغامی که اومد توی اپلیکیشن دیگه اون جدول express entry که قبلن بود و میشد کانتینیو یا دیلیت بزنی دیگه نیست.....خودمم گیج شدم.در هر حال دوباره توی همون پروفایل اجازه ی اپلای برای express داد و دارم دوباره پر میکنم...با این تفاوت که زدم فامیل تو کانادا دارم!
    دوست عزیر اگه اقوام ندارین تو پروفایل اصلی این موضوع رو وارد نکنین. فقط تو اون ابزار ارزیابی این کار رو انجام بدین که بتونین eligible شناخته بشین وبهتون اون عدد رو بده(هرچند به نظر میرسه لزوما بهش نیازی نیست). بعد که رفتین تو پروفایل حتما این گزینه رو اصلاح کنین.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : January 3rd, 2015 در ساعت 12:27 AM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    دوست عزیر اگه اقوام ندارین تو پروفایل اصلی این موضوع رو وارد نکنین. فقط تو اون ابزار ارزیابی این کار رو انجام بدین که بتونین eligible شناخته بشین وبهتون اون عدد رو بده. بعد که رفتین تو پروفایل حتما این گزینه رو اصلاح کنین.
    ممنونم از راهنمایی
    تو قسمت الیجیبل شدن مشکلی نبود چون بعد بهم شماره پروفایل داد و گفت الیجیبل هستی....اما بعد توی ارزیابی اصلی نمیدونم چه اتفاقی افتاد یهو. جالبه برای جفتمون اینطور شد و حتمن یه اشتباه خاص کردیم.

رشته و دانشگاه

ممنونم از راهنمایی
    تو قسمت الیجیبل شدن مشکلی نبود چون بعد بهم شماره پروفایل داد و گفت الیجیبل هستی....اما بعد توی ارزیابی اصلی نمیدونم چه اتفاقی افتاد یهو. جالبه برای جفتمون اینطور شد و حتمن یه اشتباه خاص کردیم.
    Your results

Express Entry

Based on your answers, you appear to be eligible for Express Entry
    Step 1:

When you click on Continue, you will be guided through the following steps to complete your profile: Complete the Express Entry Profile Builder
    Review your profile
    Submit your profile

Step 2:

After you submit your profile, you will see a page that confirms that your profile has been submitted.
    It will have more information on next steps.
    Shortly after you submit, you will also receive a confirmation message in your MyCIC account.

Junior Member

In the last three years, how many years of skilled work experience do you have in Canada? It must have been full-time (or an equal amount in part time).
    تو این بخش منظورش سابقه کار در کشور کاناداس
    یا سابقه مرتبط در سه سال گذشتس در کشور خودمون؟

گفته in canada یعنی سابقه کار داخل کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط idinde نمایش پست ها
    In the last three years, how many years of skilled work experience do you have in Canada? It must have been full-time (or an equal amount in part time).
    تو این بخش منظورش سابقه کار در کشور کاناداس
    یا سابقه مرتبط در سه سال گذشتس در کشور خودمون؟

نوشته in canada ،،،،،،يعني در كانادا

رشته و دانشگاه

برای پر کردن فرم حتمن باید اسس مدارک رو داشته باشیم؟
    منظور این بخش دقیقن چیه؟ یاید یس زد یا نو؟
    "Has E........ had an Educational Credential Assessment (ECA) within the past five years for this degree, diploma or certificate? (It must have been from an agency approved by CIC.) "
    من برای استرالیا اسس گرفتم ولی الان نمیدونم این همون اسس شدن در آینده منظورشه یا چی؟ لطفن کمک!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)