صفحه 7 از 50 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 494

موضوع: نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    سلام
    بله حتما بايد ECA داشته باشيد تا پروفايل تكميل بشه شماره ي مدرك اسس نياز است
    كلا فرايند اسس كانادا با استراليا متفاوت است
    از موسسات مورد تاييد كانادا اقدام بفرماييد
    بله امتیاز 67 رو جفتمون داشتیم قبلن.الان هم الیجیبل هستیم اما وقتی فرم اصلی رو پر میکنیم جوابش که ایمیل میشه میگه الیجیبل نیستید که فکر کنم به خاطر نداشتن اسس هست اینطور که شما و دوستان اشاره کردید.یعنی همه ی اونایی که براشون شماره اومده و میرن تو پول اسسمنت داشتن؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiyabeigi نمایش پست ها
    اگر قبلا برای quebec اقدام کرده باشیم بجای CUI باید فایل نامبر کبک رو بنویسم؟
    خیر باید N/A رو بزارید
    too much love will kill you

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

مشکل من هم همینه اما کسی پیدا نمیشه جواب بده من هم واسه کبک اقدام کرده بودم و UCI نامبر ندارم .به گفته خود سایت CIC
    If you are applying to CIC for the first time, you will not yet have a UCI. If so, and you are filling out a form that asks for one, write “Not Applicable” or “N/A” in the space provided.
    If you are applying online and the form does not allow you to input “N/A,” leave the space blank
    تو جای خالی میزنم“N/A” یا “Not Applicable” اما فقط شماره قبول میکنه .لطفا اگه کسی میدونه باید چکار کنیم راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟حتی جاشو خالی هم میزارم میزنه INPROGRESS و فرم رو کامل نمیکنه؟؟؟!!!!!!!

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط eman نمایش پست ها
    درخصوص اسس مدرک تحصیلی برای اپلیکنت اجباری یه ، اما در بررسی اولیه در خصوص مدرک همسر هیچ سوالی پرسیده نشد در حالیکه در امتیازبندی اولیه 10 امتیاز داشت. آیا اسس مدرک همسر در پر کردن اولیه پروفایل لازم است؟؟ یا اینکه در مراحل بعدی لازم میشود؟
    دوست من چون من مجرد هستم پروفايل همسر رو نديدم اما راه حل ساده اي براي سوال شما وجود داره پروفايلتون رو بسازيد فوقش در مرحله همسر اطلاعات ارزيابي مي خواد save ميكنيد و ادامه نميديد چيزي رو از دست نميديد كه

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnad نمایش پست ها
    مشکل من هم همینه اما کسی پیدا نمیشه جواب بده من هم واسه کبک اقدام کرده بودم و UCI نامبر ندارم .به گفته خود سایت CIC
    If you are applying to CIC for the first time, you will not yet have a UCI. If so, and you are filling out a form that asks for one, write “Not Applicable” or “N/A” in the space provided.
    If you are applying online and the form does not allow you to input “N/A,” leave the space blank
    تو جای خالی میزنم“N/A” یا “Not Applicable” اما فقط شماره قبول میکنه .لطفا اگه کسی میدونه باید چکار کنیم راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟حتی جاشو خالی هم میزارم میزنه INPROGRESS و فرم رو کامل نمیکنه؟؟؟!!!!!!!
    دوست عزیز با توجه به تحقیقی که از دوستانم کردم نتیجه این بوده که اگر پرونده کبک شما به مرحله فدرال رسیده باشه باید UCI را پر کنید که حتما فدرال بهتون داده. اما گر پروندتون مثل منه یعنی فقط فایل نامبر دارین و Refrence Number لازم نیست اصلا جواب سوال رو yes بزنید. یعنی در جواب سوالی که میگه آیا قبلا برای کانادا اقدام کردین؟ بگین No. چون UCI فقط برای فدرال هست

دوستان من profile ساختم سابمیت هم کردم (منتها چون یکی از اسکیلهای آیلتسم 5.5 شده Ineligible شدم). حالا میخوام profile رو پاک کنم ولی دکمه withdraw ندارم. تو ستون action در grid پایین فقط دکمه Check status and messages دارم. چجوری profile ایی که submit شده رو پاک کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiyabeigi نمایش پست ها
    دوستان من profile ساختم سابمیت هم کردم (منتها چون یکی از اسکیلهای آیلتسم 5.5 شده Ineligible شدم). حالا میخوام profile رو پاک کنم ولی دکمه withdraw ندارم. تو ستون action در grid پایین فقط دکمه Check status and messages دارم. چجوری profile ایی که submit شده رو پاک کنم؟
    قاعدتا اگر ineligible باشيد اصلا سابميت نخواهد شد،،،بهر حال براي اطمينان روي همون check status بزنيد و وضعيت رو ببينيد،،،،،
    نكته ديگه اينكه سعي نكنيد با بالا بردن امتياز زبانتون پرورنده رو ارسال كنيد،،چون وقتي بعدا نتايج ايلتس رو براشون بفرستين،، و مغايرت داشته باشه، شما رو به جرم دروغ گويي در ليست سياه ميزارند و تا ٥ سال از اپلاي براي مهاجرت محروم خواهيد شد

از کجا باید بریم پروفایل بسازیم؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط benita نمایش پست ها
    از کجا باید بریم پروفایل بسازیم؟
    http://www.cic.gc.ca/ctc-vac/ee-start.asp
    از لینک بالا سوالات را پاسخ دهید
    بعد از تایید اینکه واجد شرایط هستید از لینک زیر اقدام کنید
    http://www.cic.gc.ca/english/e-services/mycic.asp
    GCKEY رو انتخاب کنید
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض نحوه ساختن پروفایل در مهاجرت به روش Express Entry

کاربران گرامی

با سلام و احترام

چنانچه در مراحل ایجاد پروفایل برای این روش از مهاجرت دچار مشکل شدید می توانید سوالات خود را در این تالار مطرح نمایید.

ارادت
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)