صفحه 195 از 243 نخستنخست ... 95145185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,941 تا 1,950 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash9 نمایش پست ها
    با سپاس از شما

دوست عزیز یا دوستان دیگه لطفا راهنمایی کنند بنده رو.

بنده بالاترین امتیاز زبان را وارد کردم + مدرک لیسانس + سابقه کار بالای 3 سال + امتیاز سن زیر 30سال
    تنها گزینه هایی که خالی موند: همونطور که عرض کردم کار و تحصیل در کانادا + زبان فرانسه + تاهل(که نمیدونم چرا تاهل امتیاز داره،بگذریم)
    مجموعا امتیاز شد 441 که کمترین امتیاز دعوت شده به مصاحبه 442 بود
    یعنی یک مهندس که سابقه کار داره و متخصص هست و زبانش در عالی ترین حد ممکن هست و سنش هم زیر 30 هست به مصاحبه دعوت نشده و در واقع واجد شرایط نیست!!!!!!!!!!!!!

سوالم اینه که : فردی با این شرایط چطور میتونه امتیاز خودشو بالا ببره ؟
    مطمئنا زبان فرانسه در دسترس هست
    ولی سفر و کار و تحصیل به کانادا و ازدواج مقدور هر شخصی نیست.(شاید بفرمایید خب اونایی که براشون مقدور نیست حذف میشن ولی این گزینه رو کنار بذاریم باید راه حلی باشه)

حالا با این شرایط پیشنهاد دوستان برای بالاتر بردن امتیاز و قرارگرفتن در ردیف میانه افراد داخل pool چی هست؟
    با سپاس
    با همین شرایطی که گفتید یک فوق لیسانس 29 ساله با نمره کامل زبان و سابقه کار 3 سالا به بالا امتیازش میشه 481 که شانس بالایی داره. یعنی یک ارشد گرفتن میتونه شما را به حد نصاب برسونه.
    زبان فرانسه هم یک راهه.اگر نشد دنبال نومینیشن های استانی باشید. باامتیاز 441 برای بعضی استانها شانس دارید.
    در ضمن تاهل امتیاز شما رو پایین میاره. بالا نمیبره.
    ویرایش توسط ghlobe : February 16th, 2018 در ساعت 06:45 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    با همین شرایطی که گفتید یک فوق لیسانس 29 ساله با نمره کامل زبان و سابقه کار 3 سالا به بالا امتیازش میشه 481 که شانس بالایی داره. یعنی یک ارشد گرفتن میتونه شما را به حد نصاب برسونه.
    زبان فرانسه هم یک راهه.اگر نشد دنبال نومینیشن های استانی باشید. باامتیاز 441 برای بعضی استانها شانس دارید.
    در ضمن تاهل امتیاز شما رو پایین میاره. بالا نمیبره.
    با سپاس از شما
    من فکر میکردم وقتی کف امتیاز 442 باشه 481 امتیاز بالایی بحساب نیاد... و ذهنیتی که برام ایجاد شده بود، امتیازی که شانس بالایی داشته باشه 600-700 بود!
    با امتیاز 441 در چه استانهایی شانس هست؟ ( البته بجز 3 استان شمالی ) من بیشتر بریتیش کلمبیا هدفم هست .
    یک سوال دیگه: ارشد غیر مرتبط با لیسانس و هم عیر مرتبط با سابقه کار امتیاز داره؟ ( مثل شرایط کبک)
    با سپاس از شما همگی دوستان که وقت میذارن.

ApplyAbroad Guru

با سپاس از شما
    من فکر میکردم وقتی کف امتیاز 442 باشه 481 امتیاز بالایی بحساب نیاد... و ذهنیتی که برام ایجاد شده بود، امتیازی که شانس بالایی داشته باشه 600-700 بود!
    با امتیاز 441 در چه استانهایی شانس هست؟ ( البته بجز 3 استان شمالی ) من بیشتر بریتیش کلمبیا هدفم هست .
    یک سوال دیگه: ارشد غیر مرتبط با لیسانس و هم عیر مرتبط با سابقه کار امتیاز داره؟ ( مثل شرایط کبک)
    با سپاس از شما همگی دوستان که وقت میذارن.
    وقتی کف امتیاز 442 باشه یعنی هر کسی که بالاتر از 442 آورده انتخاب شده، حالا چه 443 باشه چه 1199. امتیاز 481 بالا حساب میشه چون کف امتیاز اکثر دراوهای گذشته از این امتیاز پایین تر بوده و در نتیجه شانس انتخاب خیلی بالاست.

فکر میکنم اشتباه شما از اینجا ناشی میشه که شاید فرض کرده بودید امتیاز بالای کف برای مصاحبه دعوت میشوند و بعد درصدی از بین آنها انتخاب میشوند. اینطور نیست. اکسپرس انتری معمولا مصاحبه ندارد. کسانی که امتیاز شان از کف امتیاز دراو مربوطه بالاتر باشد (یعنی انتخاب شوند) برای انجام مدیکال و ارسال مدارک دعوت میشوند و اگر مشکل امنیتی نداشته باشند اقامت دائم کانادا را دریافت میکنند.

این کف امتیاز ثابت نیست و بسته به تعداد انتخاب شوندگان در هر راند است. پارسال گاهی تا 420 هم پایین آمد و گاهی هم تا 470-480 بالا رفت. آمار هر دراو را روی تاپیک مربوطه دنبال کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    وقتی کف امتیاز 442 باشه یعنی هر کسی که بالاتر از 442 آورده انتخاب شده، حالا چه 443 باشه چه 1199. امتیاز 481 بالا حساب میشه چون کف امتیاز اکثر دراوهای گذشته از این امتیاز پایین تر بوده و در نتیجه شانس انتخاب خیلی بالاست.

فکر میکنم اشتباه شما از اینجا ناشی میشه که شاید فرض کرده بودید امتیاز بالای کف برای مصاحبه دعوت میشوند و بعد درصدی از بین آنها انتخاب میشوند. اینطور نیست. اکسپرس انتری معمولا مصاحبه ندارد. کسانی که امتیاز شان از کف امتیاز دراو مربوطه بالاتر باشد (یعنی انتخاب شوند) برای انجام مدیکال و ارسال مدارک دعوت میشوند و اگر مشکل امنیتی نداشته باشند اقامت دائم کانادا را دریافت میکنند.

این کف امتیاز ثابت نیست و بسته به تعداد انتخاب شوندگان در هر راند است. پارسال گاهی تا 420 هم پایین آمد و گاهی هم تا 470-480 بالا رفت. آمار هر دراو را روی تاپیک مربوطه دنبال کنید.
    با سپاس از شما
    بله دقیقا همینطوره چون تعداد ویزاها سقف داره و 3000تاس اینطور تصور کرده بودم.

ApplyAbroad Guru

با سپاس از شما
    بله دقیقا همینطوره چون تعداد ویزاها سقف داره و 3000تاس اینطور تصور کرده بودم.
    البته سقف تعداد هم ثابت نیست و برای هر دراو فرق میکنه. مثلا اگر برای یک دراو 3500 باشه یعنی از بین داوطلبان موجود در pool آن 3500 نفر بالاترین امتیاز را دعوت می کنند. کف امتیاز یعنی امتیاز آخرین نفر دعوت شده در آن دراو.
    تعداد دعوت شدگان هم معمولا بستگی داره به اینکه چقدر از تارگت سالانه پر شده باشه و چه تعداد از دعوت شدگان قبلی اپلای کرده باشند و ویزا گرفته باشند.

با سلام و عرض ادب خدمت شما

تحصیلات: لیسانس برق- کنترل و ابزار دقیق
    سابقه کار: 6 سال
    وظعیت خدمت سربازی: در حال گذراندن در ارتش- نیرو هوایی
    ( حدود 9 ماه باقیمانده)

ایلتس:
    Listening 8.5
    speaking 8
    writing 7
    reading 8.5

سوال بنده خدمت شما:
    1. امتیاز بنده چند میباشد جمعا؟
    2. چقدر شانس draw شدن دارم و چه مدت زمان میبره این امر در سیستم حاکم!!!!

بی نهایت سپاس از شما
    ویرایش توسط Stephenwilson : March 1st, 2018 در ساعت 01:26 AM

Junior Member

بنده بارها شرایط Express Entry رو بررسی کردم و با 2-3 نفر مشورت داشتم
    اونقدر امتیاز ها کم میشه که اصلا کسی نمیتونه ثبت نام کنه چه برسه بخواد وارد Pool بشه !
    بهترین راه تحصیلی یا سرمایه گذاری و ثبت شرکت هستش ....
    به قول یک بنده خدایی هرکی تا سال 1391 رفت که رفت . بعد اون شرایط خیلی بد شدش ... ( مهاجرتی نه تحصیلی )
    البته یک راهی هم هست زبان فرانسه رو خیلی خوب بدونید و بتونید امتیاز مدرکش رو بگیرید که واقعا کار سختی هستش ...
    بنظرم بفکر تحصیل در کانادا باشید , حتما هم از همان کارشناسی یا ارشد وارد بشید که تا دکتری با فاند خوب تحصیل کنید , چون اساتید که سرمایه گذار هستن به دانشجوی قبلی شون فاند میدن تا کسیکه تازه بخواد دکتری یا ارشد باهاش همکاری کنه !
    موفق باشید
    مرگ ما زمانی فرا میرسه که در زندگی هیچ انگیزه ای نداریم !

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط leo90 نمایش پست ها
    بنده بارها شرایط Express Entry رو بررسی کردم و با 2-3 نفر مشورت داشتم
    اونقدر امتیاز ها کم میشه که اصلا کسی نمیتونه ثبت نام کنه چه برسه بخواد وارد Pool بشه !
    بهترین راه تحصیلی یا سرمایه گذاری و ثبت شرکت هستش ....
    به قول یک بنده خدایی هرکی تا سال 1391 رفت که رفت . بعد اون شرایط خیلی بد شدش ... ( مهاجرتی نه تحصیلی )
    البته یک راهی هم هست زبان فرانسه رو خیلی خوب بدونید و بتونید امتیاز مدرکش رو بگیرید که واقعا کار سختی هستش ...
    بنظرم بفکر تحصیل در کانادا باشید , حتما هم از همان کارشناسی یا ارشد وارد بشید که تا دکتری با فاند خوب تحصیل کنید , چون اساتید که سرمایه گذار هستن به دانشجوی قبلی شون فاند میدن تا کسیکه تازه بخواد دکتری یا ارشد باهاش همکاری کنه !
    موفق باشید

اینطور نیست دوست عزیز. افرادی که با این روش از ایران می آن بسیار زیاده. حالا چون در مورد شما صدق نکرده که نمی تونید تعمیم بدید به کل ملت.
    مثال: فوق لیسانس، زبان خوب، سن زیر 30، سه چهار سابقه کار نمره کافی را به شما می ده.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    اینطور نیست دوست عزیز. افرادی که با این روش از ایران می آن بسیار زیاده. حالا چون در مورد شما صدق نکرده که نمی تونید تعمیم بدید به کل ملت.
    مثال: فوق لیسانس، زبان خوب، سن زیر 30، سه چهار سابقه کار نمره کافی را به شما می ده.
    مگر شما شرایط من رو میدونید ؟
    من هم فوق لیسانس ، سن زیر 30 و مدرک زبان آیلتس و البته سابقه کار 10 سال در حوزه رشته خودم
    مرگ ما زمانی فرا میرسه که در زندگی هیچ انگیزه ای نداریم !

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط leo90 نمایش پست ها
    مگر شما شرایط من رو میدونید ؟
    من هم فوق لیسانس ، سن زیر 30 و مدرک زبان آیلتس و البته سابقه کار 10 سال در حوزه رشته خودم
    ایلس "داشتن" که بخودی خود معنی نداره. نمره اش مهمه. نمره ایلتس میتونه صفر باشه میتونه 9 هم باشه. اگه بالای 7.5 باشه همه قسمتهاش با شرایطی که گفتم 480 امتیاز میاری. محض احتیاط دوباره امتیاز این شرایط را حساب کردم.
    سری آخری که دعوت شدند (حدود دو هفته قبل) از امتیاز 442 بودند به بالا.
    ویرایش توسط uxmal09 : March 4th, 2018 در ساعت 03:39 PM
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)