صفحه 242 از 243 نخستنخست ... 142192232233234235236237238239240241242243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,411 تا 2,420 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    دربرنامه های زیرمجموعه سیستم اکسپرس برای حداکثر کردن امتیاز سابقه کار فقط به سه سال سابقه نیازه و در برنامه ی استانی ساسکاچوان ۵ سال
    فقط ایلتس و سلپیپ مورد قبول کاناداست در زبان انگلیسی

ممنون پس الان ۷ سال سابقه کار که بیشترین امتیازو میگیرم و مدرک ایلتس بانمره خوب و شرایطی که در بالانوشتم اکسپتم میکنن؟

و اینکه آیلتس جنرال رو قبول میکنن یا اکادمیک؟
    ویرایش توسط Smartgirl21 : August 7th, 2021 در ساعت 07:46 PM

Junior Member

سلام
    من و همسرم از لحاظ زبان و تمکن مالی و سابقه کار مشکلی نداریم و
    رشته خانمم که main applicant است ، کارشناسی ارشد سازه ( عمران ) می باشد.
    ما با نمره 465 در express entry شانس انتخاب در استخر مجازی و اخذ دعوت نامه برای PR داریم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    ۱۰۰ برای استانی هست، ۱۲۰۰ برای اکسپرس انتری. شما وقتی استانی انتخاب بشی (۶۷ بگیری) ۶۰۰ امتیاز به پرونده اکسپرس انتریت اضافه میشه

خلاصه اش میشه : PNP ششصد تا به CRS اضافه می کنه

سلام دوستان، من تو این قضیه مهاجرت تازه واردم. میشه لطفا برام توضیح بدین که چرا اگه کسی برای برنامه استانی انتخاب بشه بازم دنبال express entry باشه؟

Junior Member

سلام دوستان، من ٥ سال سابقه کار بدؤن بیمه دارم.‌البته میتونم گواهی اشتغال به کار از شرکت بگیرم بعلاوه قراداد. فکر میکنید اینها کافی هست؟

Junior Member aikash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار آل طه

سلام من یه ایمیل برام رسیده که میگه شما برای برنامه اکپسرس اینتری انتخاب شدید.
    حالا من چند تا سوال دارم اگر بهم کمک کنید ممنون میشم:
    اول اینکه ممکنه ایمیل جعلی باشه؟
    دوم اینکه من با یه دفتر مهاجرتی صحبت کردم که اطلاعات بگیرم سنمو گفتم(60 سال)، گفتش که امکان نداره شما رو پذیرش کنن.
    حالا میخوام ببینم یعنی امکانش هست که کلا نامه جعلی باشه و قصدشون فقط گرفتن اطلاعات باشه؟ البته آدرس داره، و بنظر غیر واقعی نمیرسه.

گابریل گارسیا مارکز:زندگی آنچه زیسته ایم نیست بلکه آن چیزی است که به یاد میاوریم تا روایت کنیم!

نقل قول نوشته اصلی توسط aikash نمایش پست ها
    سلام من یه ایمیل برام رسیده که میگه شما برای برنامه اکپسرس اینتری انتخاب شدید.
    حالا من چند تا سوال دارم اگر بهم کمک کنید ممنون میشم:
    اول اینکه ممکنه ایمیل جعلی باشه؟
    دوم اینکه من با یه دفتر مهاجرتی صحبت کردم که اطلاعات بگیرم سنمو گفتم(60 سال)، گفتش که امکان نداره شما رو پذیرش کنن.
    حالا میخوام ببینم یعنی امکانش هست که کلا نامه جعلی باشه و قصدشون فقط گرفتن اطلاعات باشه؟ البته آدرس داره، و بنظر غیر واقعی نمیرسه.

جعلی، صد در صد
    برای من زنگ زدن به موبایلم، شماره تورنتو افتاد.
    همش کشکه.
    مردم خودشون به صورت خود جوش اقدام می کنن و ملیون ها داوطلب ریجکت میشن بعد از اینکه قانونی همه هزینه ها را پرداخت کردن. اون وقت شما انتظار دارید بیفتن دنبالتون و خالی بندی هم نباشه؟
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

با سلام و احترام
    34 سال سن. رشته برق از یکی از بهترین داشگاه های دولتی تهران، 3 سال سابقه کار.
    چگونه می تواتم برای ویزای Express Entry اقدام کنم؟ مرسی
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    34 سال سن. رشته برق از یکی از بهترین داشگاه های دولتی تهران، 3 سال سابقه کار.
    چگونه می تواتم برای ویزای Express Entry اقدام کنم؟ مرسی
    سلام من که دقیق نمیدونم شرایط شمارو . خودتون به لینک زیر مراجعه کنید :
    https://www.cic.gc.ca/english/immigr...d/crs-tool.asp
    فکر میکنم اگر بالای 465 امتیاز بیارید میشه روش حساب کرد.
    این لینک هم باری بقیمه مراحل:
    https://www.canada.ca/en/immigration...documents.html

ولی FSW استریم الان بسته است و فقط از داخل کانادا PNP و Canadian Expreience برمیدارن فعلا. قراره سیستم ناک با سیستم TEER عوض بشه که ممکنه تو امتیاز هم تاثیر بذاره . معلوم میشه تا یکی دو ماه .

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    سلام من که دقیق نمیدونم شرایط شمارو . خودتون به لینک زیر مراجعه کنید :
    https://www.cic.gc.ca/english/immigr...d/crs-tool.asp
    فکر میکنم اگر بالای 465 امتیاز بیارید میشه روش حساب کرد.
    این لینک هم باری بقیمه مراحل:
    https://www.canada.ca/en/immigration...documents.html

ولی FSW استریم الان بسته است و فقط از داخل کانادا PNP و Canadian Expreience برمیدارن فعلا. قراره سیستم ناک با سیستم TEER عوض بشه که ممکنه تو امتیاز هم تاثیر بذاره . معلوم میشه تا یکی دو ماه .
    با سلام مجدد.
    ممنون می شوم در مورد هزینه آن هم اطلاع رسانی بفرمایید. آیا تمکن مالی لازم است؟ مرسی
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    با سلام مجدد.
    ممنون می شوم در مورد هزینه آن هم اطلاع رسانی بفرمایید. آیا تمکن مالی لازم است؟ مرسی
    https://www.canada.ca/en/immigration...oof-funds.html
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)