صفحه 243 از 243 نخستنخست ... 143193233234235236237238239240241242243
نمایش نتایج: از شماره 2,421 تا 2,424 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

سلام دوستان من 34 سال سن دارم
    کارشناسی ارشد با شش سال سابقه کار
    متاهل و همسرم دیپلمه هستن. با ایلتس 6.5 از چه روشی میتونم برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم. ممنون میشم راهنمایی کنین.

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

سلام دوستان . نسبت به چند سال گذشته خیلی از تب و تاب افتاده این فروم چرا ؟
    به هر حال . بنده میخواهم از طریق اسکیل ترید اقدام کنم و میتونم جاب آفر هم بگیرم . به نظرتون چقدر امید هست که بتونم ویزا و اقامت رو بگیرم . یه مختصری از اطلاعاتم هم این است .
    دیپلم برق و فوق دیپلم آی تی هستم با حدود 12 سال سابقه مرتبط به عنوان تکنسین برق 5 سال و مدیر عامل شرکت در همین ضمینه 7 سال . همسرم هم کارشناس بیهوشیه و رسمی بیمارستان هست اونم 14 سال . زبان ایلتس 6 من و 5 همسر میتونیم بگیریم و سرمایه حدود 70 هزار تا میتونیم اوکی کنیم . سابقه کار و مدرک کانادایی نداریم اما چند سال پیش یه بار مدارک شغلی و سابقه کار بنده در آلبرتا توسط دولت محلی تایید شده و منطبق شده با میزان تحصیلات .
    ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید با بنده شیر کنید . متشکرم
    به دنبال جاب آفر برقکار هستم .اگر امکانش براتون هست یا کسی رو میشناسید که میتونه لطفا با من تماس بگیرید .

Junior Member samadi1988 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, ITU

سلام دوستان. من با بک شرایط نسبتا عجیب مواجه شدم. درست بعد از سابمیت اپلای برای اکسپرس انتری ایمیل ریجکت اومد که Not eligible for Express Entry
    سن من 33 هست ؛ مجرد و فوق لیسانس، ده سال سابفه کار دارم که پنج سال اون تو جنرال الکتریک آمریکا بوده، و آیلتس 7
    گفتم شاید اشتباه سیستمی بوده مجدد سابمیت کردم یک دفیقه بعد همون ایمیل و مسیج تو پروفایل ظاهر شد
    کسی نظری داره؟
    Be free; Not cheap

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

سن ۲۹
    تحصیلات: دکترا (بیزینس) فرانسه
    رشته: مارکتینگ-بیزینس
    سابقه کار: ۲ سال در ایران بصورت freelance و ۳ سال هم سابقه کار تحقیقاتی (دکترا) در فرانسه که مالیات پرداخت کردم
    مدرک زبان انگلیسی ایلتس ۸
    مدرک زبان فرانسه ب۲
    —————————————-
    با این شرایط شانس اکسپرس اینتری هست؟ یا بهتره بگردم با آفر برم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)