صفحه 177 از 243 نخستنخست ... 77127167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,761 تا 1,770 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Ex

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadei نمایش پست ها
    Hi to all
    i will really appreciate if you guys help me
    Bachelor in English Language teaching
    Master in Linguistics and language studies
    8 years of work experience as an English teacher and supervisor
    36 years old
    IELTS 8
    Many thanks in advance
    Dear Hadei
    you can see the previous posts.
    you have a good opportunity with having mentioned score : L8/S7/R7/W7
    If you need any info you can ask.
    good luck

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman1000 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده برای شهریور امسال در مقطع دکترا کانادا قبول شدم. سابقه کارم اگه تا آخر مرداد رو برم میشه 1سال و 11 ماه. میخواستم بدونم که اگر چند سال دیگه اونجا برای EE یا کبک اقدام کنم بین سابقه یک سال و 2 سال خیلی تفاوت هست؟ اگر خیلی تاثیر داره به نظرتون چیکار کنم که این یک ماهو هم سابقه برام رد بشه درحالی که تو همون ماه دارم میرم کانادا؟

ممنون میشم اگه راهنماییم بفرمایید
    درود
    از طریق این لینک خودتون محاسبه کنید http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp
    البته با اینکه اطلاعاتی از سن و وضعیت تاهل و نمرات ایلتس شما ندارم ، اما با توجه به سابقه تحصیل کانادایی و داشتن مدرک دکترا (که بعد از فارغ التحصیلی خواهید داشت) ، و احتمال بسیار زیاد داشتن سابقه کار کانادایی حداقل یک سال، خیلی براتون فرقی نخواهد داشت اینکه یک سال یا دو سال سابقه کار داشته باشید.
    هر چند تا 4 سال دیگه شرایط و تغییرات EE معلوم نیست .

با سلام
    ممنون میشم راهنماییم کنین که بهترین روشی که میتونم برای مهاجرت به کانادا Apply کنم چی هست؟

سن 36 سال
    لیسانس عمران
    سابقه کاری بیستر از 10 سال
    آیلتس قبلی Expire شده ولی میتونم تو همه اسکیل ها 7 بگیرم
    در حال حاضر هم با ویزای دانشجویی کانادا هستم و دارم تو یکی از کالج های تورنتو Building Renovation میخونم
    لینکی که خود سایت cic گذاشته برای Express Entry رو پر کردم و گفت که Eligible هستم ولی راستش رو بخواین برام خیلی گیج کننده بود ، میخواستم بدونم هنوز روش Federal Skilled Worker که 100 امتیاز داشت و میبایستی حداقل 67 امتیاز میداشتیم تا بتونیم Apply کنیم وجود داره یا نه؟ و اینکه با شرایطی که نوشتم بهترین روش برای Apply کردن کدوم هست؟
    ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh2014 نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون میشم راهنماییم کنین که بهترین روشی که میتونم برای مهاجرت به کانادا Apply کنم چی هست؟

سن 36 سال
    لیسانس عمران
    سابقه کاری بیستر از 10 سال
    آیلتس قبلی Expire شده ولی میتونم تو همه اسکیل ها 7 بگیرم
    در حال حاضر هم با ویزای دانشجویی کانادا هستم و دارم تو یکی از کالج های تورنتو Building Renovation میخونم
    لینکی که خود سایت cic گذاشته برای Express Entry رو پر کردم و گفت که Eligible هستم ولی راستش رو بخواین برام خیلی گیج کننده بود ، میخواستم بدونم هنوز روش Federal Skilled Worker که 100 امتیاز داشت و میبایستی حداقل 67 امتیاز میداشتیم تا بتونیم Apply کنیم وجود داره یا نه؟ و اینکه با شرایطی که نوشتم بهترین روش برای Apply کردن کدوم هست؟
    ممنون میشم
    اولا اینکه در حال حاضر سیستم EE برای اقدام مهاجرتی از طریق FSW وجود داره؛ و مسیر قبلی دیگه فعال نیست.
    برای eligible شدن باید در ابتدا 67 امتیاز رو بیارید و سپس در EE ثبت نام کنید و وارد pool بشید.

در مورد شرایط شما ، چند تا نکته هست :
    1- اینکه کالجی که دارید تحصیل می کنید ، کی فارغ التحصیل می شید و در چه مقطعی مدرک می گیرید؟ (چون باید ببینید زمان فارغ التحصیلی چه سنی دارید)
    2- وضعیت تأهل به چه شکل هست ؟ (چون در صورت متأهل بودن میزان تحصیلات و سطح زبان همسر می تونه امتیاز شما رو بالا یا پایین کنه)
    3- داشتن حداقل سطح زبان :
    L8/S7/R7/W7

در صورتیکه بخواهید با شرایط حال حاضر تون برای EE اقدام کنید مستقیما شانسی ندارید، اما اگر نامینیشن استانی ساسکاچوان رو بگیرید (چون رشته و شغل تون جزء مشاغل مورد نیاز هست) قطعا ITA دریافت خواهید کرد.
    برای اطلاعات بیشتر در باره استان ساسکا به تاپیکش مراجعه کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir7saeid نمایش پست ها
    اولا اینکه در حال حاضر سیستم EE برای اقدام مهاجرتی از طریق FSW وجود داره؛ و مسیر قبلی دیگه فعال نیست.
    برای eligible شدن باید در ابتدا 67 امتیاز رو بیارید و سپس در EE ثبت نام کنید و وارد pool بشید.

در مورد شرایط شما ، چند تا نکته هست :
    1- اینکه کالجی که دارید تحصیل می کنید ، کی فارغ التحصیل می شید و در چه مقطعی مدرک می گیرید؟ (چون باید ببینید زمان فارغ التحصیلی چه سنی دارید)
    2- وضعیت تأهل به چه شکل هست ؟ (چون در صورت متأهل بودن میزان تحصیلات و سطح زبان همسر می تونه امتیاز شما رو بالا یا پایین کنه)
    3- داشتن حداقل سطح زبان :
    L8/S7/R7/W7

در صورتیکه بخواهید با شرایط حال حاضر تون برای EE اقدام کنید مستقیما شانسی ندارید، اما اگر نامینیشن استانی ساسکاچوان رو بگیرید (چون رشته و شغل تون جزء مشاغل مورد نیاز هست) قطعا ITA دریافت خواهید کرد.
    برای اطلاعات بیشتر در باره استان ساسکا به تاپیکش مراجعه کنید .

ممنونم از پاسختون
    من مجرد هستم
    کالجم سه ساله است و الان ترم دوم هستم و ADVANCED DIPLOMA هست
    با این تفاسیر پس بهتره که نامینیشن استانی ساسکاچوان رو انتخاب کنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من خودم phd عمران با حدود 6 سال سابقه کار با بیمه، سن 37 سال، IELT هم رایتیگ 6 اسپیکینگ 6 و لیسنینگ و ریدیگ 8
    همسرم هم 30 سال، phd داروسازی بدون سابقه کار با IELTs در همین حدود.
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید چقدر شانس EE دارم و حداقل امتیاز در سایت CIC چند باشه میتونیم شرکت کنیم.
    سوال دوم اگر همسرم applicat اصلی باشه اوضاعمون بابت امتیاز بهتر نیست؟

سلام من 35 ساله هستم و فوق لیسانس فیزیک دارم با معدل 14.22 و مقاله هم دارم ، تافل 80 دارم ، همسرم هم لیسانس عمران داره با معدل 15 . من سابقه حق التدریس تو دانشگاه رو دارم البته بیمه ای برام رد نمی شد و همسرم هم کار طراحی ساختمان انجام میده و اون هم بیمه نداره، حالا سوال من اینه که من برای EE اقدام کنم شانس بیشتری دارم یا همسرم؟ برای قسمت تحصیل رفتم دیدم شانسم کم هست حالا میخوام بدونم تو این قسمت چجوری بفهمم شانسم چقدره؟؟ البته شغل هر دومون تو اون لیست مشاغل هست

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh2014 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون
    من مجرد هستم
    کالجم سه ساله است و الان ترم دوم هستم و ADVANCED DIPLOMA هست
    با این تفاسیر پس بهتره که نامینیشن استانی ساسکاچوان رو انتخاب کنم؟
    خواهش می کنم،
    پیشنهاد من اینه که برنامه استان ساسکا رو مطالعه کنید و در صورتیکه همه موارد مورد نیاز رو دارید ، هر چه سریعتر اقدام کنید به جمع آوری مدارک، تا هر موقع که این برنامه اعلام ظرفیت کرد ، بتونید سابمیت کنید.
    هر چند بعد از فارغ التحصیلی هم شانس گرفتن PR دارید .

نقل قول نوشته اصلی توسط mkhtremor نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من خودم phd عمران با حدود 6 سال سابقه کار با بیمه، سن 37 سال، IELT هم رایتیگ 6 اسپیکینگ 6 و لیسنینگ و ریدیگ 8
    همسرم هم 30 سال، phd داروسازی بدون سابقه کار با IELTs در همین حدود.
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید چقدر شانس EE دارم و حداقل امتیاز در سایت CIC چند باشه میتونیم شرکت کنیم.
    سوال دوم اگر همسرم applicat اصلی باشه اوضاعمون بابت امتیاز بهتر نیست؟
    درود
    دوست عزیز این چند صفحه اخیر رو یه مطالعه بفرمایید ، فکر می کنم تا حد زیادی متوجه اوضاع خواهید شد.
    با این حال برای وضعیت شما ، من پیشنهاد دو دارم . یا سطح زبان تون در اسکیل های S و W رو به 7 برسونید ، که در این صورت مستقیما از طریق EE فدرال می تونید ITA دریافت کنید.
    یا اینکه با همین وضعیت از طریق برنامه استانی ساسکاچوان اقدام کنید .

در آخرین دراو کمترین امتیاز دعوت شده 415 بوده.

چون همسرتون سابقه کاری ندارن Eligible نمی شن برای پروسه EE.

نقل قول نوشته اصلی توسط sorurphysics نمایش پست ها
    سلام من 35 ساله هستم و فوق لیسانس فیزیک دارم با معدل 14.22 و مقاله هم دارم ، تافل 80 دارم ، همسرم هم لیسانس عمران داره با معدل 15 . من سابقه حق التدریس تو دانشگاه رو دارم البته بیمه ای برام رد نمی شد و همسرم هم کار طراحی ساختمان انجام میده و اون هم بیمه نداره، حالا سوال من اینه که من برای EE اقدام کنم شانس بیشتری دارم یا همسرم؟ برای قسمت تحصیل رفتم دیدم شانسم کم هست حالا میخوام بدونم تو این قسمت چجوری بفهمم شانسم چقدره؟؟ البته شغل هر دومون تو اون لیست مشاغل هست
    درود،
    بهتر هست شما main باشید . چون با فوق لیسانس و سه سال سابقه کار (داشتن بیمه مهم نیست) و آیلتس همه اسکیل ها 7 و L 8 ، امتیاز 424 رو میارید که در حال حاضر آخرین امتیاز دعوت شده 415 بوده .
    معدل و مقاله و رشته اصلا مهم نیست . اما اگر از تحت برنامه های استانی بخواهید اقدام کنید رشته مهم هست. (در حال حاضر برنامه های ساسکاچوان و انتاریو شرایط مناسبی دارند که می تونید اونها در تاپیک خودشون مطالعه کنید)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)