صفحه 239 از 243 نخستنخست ... 139189229230231232233234235236237238239240241242243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,381 تا 2,390 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

سلام دوستان،من در مورد ناک شغلی سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید. اینکه رشته تحصیلی اگه کمی با ناک فرق داشته باشه امکانش هست؟
    من ارشد بیوشیمی دارم و 10 سال سابقه کار در تصفیه خانه. توی شرح مدرک مورد نیاز نوشته

• Completion of secondary school is required.
    • Post-secondary education in chemical processing or sciences may be required for some occupations in this unit group.
    • Several years of experience as a senior operator in the same company or plant are usually required.
    • Some occupations in this unit group may require a specific licence or certification, such as a power engineer licence, refrigeration certification or wastewater treatment certification.
    • Solid waste, landfill or compost facility operator certification may be required.
    • الان این ناک شغلی به من میخوره؟
    • ممنون
    ویرایش توسط sshahrokhy : September 2nd, 2020 در ساعت 12:49 PM

Junior Member

دوستان کسی میدونه اون مقدار پولی که برای اپلای کردن باید توی حساب باشه چطوری باید نرخ دلارش محاسبه بشه؟ مثلا برای ۲ نفر نوشته که باید 16,135 $ داشته باشیم. خب این اگه با قیمت دلار کانادا توی ایران محاسبه بشه که هرروز اون پولی که توی بانک داریم رو باید افزایش بدیم. و اصلا منطقی به نظر نمیرسه. آیا نرخ دولتی محاسبه میشه؟ چقدر هست نرخ دولتی اصلا؟ ۳۲۰۰؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Paciific نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه اون مقدار پولی که برای اپلای کردن باید توی حساب باشه چطوری باید نرخ دلارش محاسبه بشه؟ مثلا برای ۲ نفر نوشته که باید 16,135 $ داشته باشیم. خب این اگه با قیمت دلار کانادا توی ایران محاسبه بشه که هرروز اون پولی که توی بانک داریم رو باید افزایش بدیم. و اصلا منطقی به نظر نمیرسه. آیا نرخ دولتی محاسبه میشه؟ چقدر هست نرخ دولتی اصلا؟ ۳۲۰۰؟
    دولتیه، ۳۲۱۳۶ ریال
    https://cbi.ir/ExRates/rates_fa.aspx
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    دولتیه، ۳۲۱۳۶ ریال
    https://cbi.ir/ExRates/rates_fa.aspx
    میشه بپرسم شما از کجا میدونید؟ خودتون هم با ارز دولتی کارتونو انجام دادید؟

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

تا جایی که بنده اطلاع دارم برای مثال برای پذیرش تحصیلی با نرخ آزاد حساب میشه حالا شاید EE فرق داشته باشه
    96 nine or six

Junior Member

دوستان من توی سایت خوندم که زبان نهایتا ۱۶۰ امتیاز داره اما توی جدول این قسمت نوشته آیلتس نهایتا ۲۴ امتیاز داره واستون به عنوان زبان اول و فرانسه هم به عنوان زبان دوم از یه حدی بالاتر ۴ امتیاز داره و تمام. پس اون ۱۶۰ امتیاز چطور محاسبه میشه؟
    https://www.canada.ca/en/immigration...e-testing.html

ApplyAbroad Guru

دوستان من توی سایت خوندم که زبان نهایتا ۱۶۰ امتیاز داره اما توی جدول این قسمت نوشته آیلتس نهایتا ۲۴ امتیاز داره واستون به عنوان زبان اول و فرانسه هم به عنوان زبان دوم از یه حدی بالاتر ۴ امتیاز داره و تمام. پس اون ۱۶۰ امتیاز چطور محاسبه میشه؟
    https://www.canada.ca/en/immigration...e-testing.html
    این دو نوع امتیاز متفاوته. شما 67 امتیاز لازم دارید که وارد پول بشوید و بعد بر اساس یک نوع امتیاز بندی متفاوت (0-1200) برای خروج از پول امتیاز میگیرید. امتیاز بندی دوم جزییاتش اینجاست:
    https://www.cic.gc.ca/english/immigr...d/crs-tool.asp

Junior Member

دوستان گرامی،

نمیدونم این سوال قبلا جواب داده شده یا نه:
    به نظر شما مهاجرت express entry از طریق سابقه کار کانادایی بهتره یا skilled worker؟

من سه ماه سابقه کار کانادایی دارم، آیا بهتره 9 ماه دیگه کار کنم و اقدام کنم یا اینکه با سابقه کار ایرانم که نزدیک به سه سال هست اقدام کنم؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط thehead نمایش پست ها
    دوستان گرامی،

نمیدونم این سوال قبلا جواب داده شده یا نه:
    به نظر شما مهاجرت express entry از طریق سابقه کار کانادایی بهتره یا skilled worker؟

من سه ماه سابقه کار کانادایی دارم، آیا بهتره 9 ماه دیگه کار کنم و اقدام کنم یا اینکه با سابقه کار ایرانم که نزدیک به سه سال هست اقدام کنم؟
    هیچ فرقی نمیکنه. هر کدام که شما رو زودتر از pool خارج میکنه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

سلام دوستان
    من 27 سال دارم
    فوق لیسانس دارم
    نمرات ایلتس جنرالم
    R:8
    L:8
    S:7
    W:6.5
    بیشتر از سه سال سابقه کار دارم در رشته مرتبط با مدرکم که یک سالش بیمه رد شده

میخواستم بدونم الان که رایتینگ رو نیم نمره کم اوردم میشه کاریش کرد؟
    و سوال بعدی اینکه چطور بفهمیم اینایی که ادعا میکنن وکیلن واقعا وکیلن یا نه؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)