صفحه 178 از 243 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Ex

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir7saeid نمایش پست ها
    درود،
    بهتر هست شما main باشید . چون با فوق لیسانس و سه سال سابقه کار (داشتن بیمه مهم نیست) و آیلتس همه اسکیل ها 7 و L 8 ، امتیاز 424 رو میارید که در حال حاضر آخرین امتیاز دعوت شده 415 بوده .
    معدل و مقاله و رشته اصلا مهم نیست . اما اگر از تحت برنامه های استانی بخواهید اقدام کنید رشته مهم هست. (در حال حاضر برنامه های ساسکاچوان و انتاریو شرایط مناسبی دارند که می تونید اونها در تاپیک خودشون مطالعه کنید)
    از سه چهار روز دیگه قانون جدید اعمال میشه

با ورود دارندگان امتیاز روابط فامیلی و زبان فرانسه احتمالا مینیممها تا مدتی بالاتر از سطح فعلی بره

درود،
    بهتر هست شما main باشید . چون با فوق لیسانس و سه سال سابقه کار (داشتن بیمه مهم نیست) و آیلتس همه اسکیل ها 7 و L 8 ، امتیاز 424 رو میارید که در حال حاضر آخرین امتیاز دعوت شده 415 بوده .
    معدل و مقاله و رشته اصلا مهم نیست . اما اگر از تحت برنامه های استانی بخواهید اقدام کنید رشته مهم هست. (در حال حاضر برنامه های ساسکاچوان و انتاریو شرایط مناسبی دارند که می تونید اونها در تاپیک خودشون مطالعه کنید)
    با تشکر از پاسختون ، من والا نمی دونم از کجا شروع کنم، تو قسمت فدرال خوندم که باید جاب آفر داشته باشیم (درسته؟) و تو قسمتساسکاچوان دیدم رشته من نبود اگه ممکن هست بیشتر راهنمایی ام کنید و یا لینک به من بدید. خوشبینانه ترین مدت زمان برای این مدل مهاجرت چقدر هست؟ برای تحصیل دکتری اقدام کنم امتیاز به حساب میاد یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط violet11 نمایش پست ها
    از سه چهار روز دیگه قانون جدید اعمال میشه

با ورود دارندگان امتیاز روابط فامیلی و زبان فرانسه احتمالا مینیممها تا مدتی بالاتر از سطح فعلی بره
    کجا باید شرایط جدید رو بخونم و شما لینک رو میزارید همینجا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sorurphysics نمایش پست ها
    با تشکر از پاسختون ، من والا نمی دونم از کجا شروع کنم، تو قسمت فدرال خوندم که باید جاب آفر داشته باشیم (درسته؟) و تو قسمتساسکاچوان دیدم رشته من نبود اگه ممکن هست بیشتر راهنمایی ام کنید و یا لینک به من بدید. خوشبینانه ترین مدت زمان برای این مدل مهاجرت چقدر هست؟ برای تحصیل دکتری اقدام کنم امتیاز به حساب میاد یا نه؟
    برای شروع می تونید هم از سایت خود CIC و هم از همین سایت اطلاعات رو بدست بیارید.
    جاب آفر یک امتیاز هست ، که 50 امتیاز در حالت عادی و برای مشاغل مدیریتی (ناک0) 200 امتیاز به همراه دارد ؛ اما به هیچ عنوان اجباری نیست.
    اگر رشته تون در استان ساسکاچوان نیست ، چاره ای جز تقویت زبان و گرفتن امتیازات مورد نیاز هر بند اسکور ندارید.
    پروسه EE از زمان دریافت دعوتنامه تا دریافت ویزا ، به طور متوسط بین 9 ماه تا یک سال هست . هر چند ممکن هست کمتر یا بیشتر هم زمان ببره .
    بله بعد از فارغ التحصیلی هم مدرک دکترا امتیاز داره هم تحصیلات در کانادا. اما توجه داشته باشید که در زمان فارغ التحصیلی سن شما هم زیاد شده و امتیاز تون کم ؛ بنابراین باید محاسبه کنید. ضمنا هزینه دانشجو اینترنشنال زیاد هست ، که اون هم نیاز به بررسی داره.

کجا باید شرایط جدید رو بخونم و شما لینک رو میزارید همینجا؟

از 6 جون 2017 تغییرات زیر در اکسپرس انتری اعمال خواهد شد:

1- امتیاز 15 تا 30 برای کسانی که زبان فرانسه خوب دارند افزوده میشود
    2- امتیاز 15 برای کسانی که خواهر یا برادر در کانادا دارند افزوده میشود
    3- ثبت نام در job bank اختیاری میشود

https://www.canada.ca/en/immigration...pring2017.html

برای شروع می تونید هم از سایت خود CIC و هم از همین سایت اطلاعات رو بدست بیارید.
    جاب آفر یک امتیاز هست ، که 50 امتیاز در حالت عادی و برای مشاغل مدیریتی (ناک0) 200 امتیاز به همراه دارد ؛ اما به هیچ عنوان اجباری نیست.
    اگر رشته تون در استان ساسکاچوان نیست ، چاره ای جز تقویت زبان و گرفتن امتیازات مورد نیاز هر بند اسکور ندارید.
    پروسه EE از زمان دریافت دعوتنامه تا دریافت ویزا ، به طور متوسط بین 9 ماه تا یک سال هست . هر چند ممکن هست کمتر یا بیشتر هم زمان ببره .
    بله بعد از فارغ التحصیلی هم مدرک دکترا امتیاز داره هم تحصیلات در کانادا. اما توجه داشته باشید که در زمان فارغ التحصیلی سن شما هم زیاد شده و امتیاز تون کم ؛ بنابراین باید محاسبه کنید. ضمنا هزینه دانشجو اینترنشنال زیاد هست ، که اون هم نیاز به بررسی داره.
    برای این مدل مهاجرت باید آیلتس جنرال داشته باشم درسته؟ اگه آکادمیک داشته باشم قبول نیست؟ چون میخوام یک آیلتس بدم و نمره اش رو هم برای مهاجرت و هم تحصیلی استفاده کنم نمیشه؟

ApplyAbroad Guru

برای این مدل مهاجرت باید آیلتس جنرال داشته باشم درسته؟ اگه آکادمیک داشته باشم قبول نیست؟ چون میخوام یک آیلتس بدم و نمره اش رو هم برای مهاجرت و هم تحصیلی استفاده کنم نمیشه؟
    نه آکادمیک قبول نیست. فقط جنرال.

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنماییم بفرمایین که آیا من شانسی برای اقدام به روش EE دارم؟
    مجرد هستم
    تحصیلات: فوق لیسانس IT و لیسانس کامپیوتر
    زبان: آیلتس جنرال و در همه اسکیل ها 6.5
    سابقه کار: 1 سال با بیمه
    پیشاپیش از راهنماییتان بسیار سپاسگزارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MA in TEFL

سلام
    تغییرات جدید توی پروفایل کسی اعمال نشده؟ 15 امتیاز siblings باید امروز به من اضافه میشده ولی نشده. خود به خود اضافه میشه؟ داشتم پروفایل میساختم تو سوالها پرسیده بود، منم جواب دادم که دارم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم راهنماییم بفرمایین که آیا من شانسی برای اقدام به روش EE دارم؟
    مجرد هستم
    تحصیلات: فوق لیسانس IT و لیسانس کامپیوتر
    زبان: آیلتس جنرال و در همه اسکیل ها 6.5
    سابقه کار: 1 سال با بیمه
    پیشاپیش از راهنماییتان بسیار سپاسگزارم
    درود
    چند صفحه اخیر رو بخونید ، ضمنا از طریق این لینک خودتون می تونید امتیاز تون رو محاسبه کنید
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp
    دو نکته :
    اول اینکه برای کسب بالای 400 امتیاز لازم نیاز به آیلتس با نمرات : همه اسکیل ها 7 و L 8 دارید .
    دوم در حال حاضر کمترین امتیاز دعوت شده 413 بوده ، که البته به دلیل تغییر دو سه مورد در قانون که از 6 جون2017 اعمال می شه ، هنوز مشخص نیست که مینیمم امتیاز چقدر دچار نوسان می شه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)