صفحه 236 از 243 نخستنخست ... 136186226227228229230231232233234235236237238239240241242243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,351 تا 2,360 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

سلام دوست عزیزم.
    خیلی بستگی داره به سابقه کارت و NOC استانی که احتمال میدی ازش بتونی JOB OFFER بگیری. مثلا استانی مثل ONTARIO خیلی به مباحث کامپیوتری و تکنولوژی علاقه مند است

Junior Member

سلام دوستان

من در پیام ها میخواندم از 100 امتیاز باید 67 امتیاز کسب کنید. لینک برای محاسبه امتیازات قرار میدین؟ من نمیدونم کدوم بخش سایت مهاجرت کانادا مراجعه کنم که امتیازات من از 100 محاسبه کنند و واجد شرایط بودن من اعلام کنند/

مرسی از راهنمایی شما

سسلام دوستان
    من در حال حاضز دانشجوی مقطع فوق لیسانس هستم در استان کبک. با توجه به اینکه دولت استانی هر چند وقت یک بار قوانین مهاجرتی رو تغییر میده میخوام از روش express entry اقدام کنم برای اقامت دائم. من در حین تحصیل یک سال سابقه ی کار مداوم به عنوان TA و RA دارم ایا میتونم از این سابقه ی کار استفاده کنم و ایا این سابقه من رو واجد شرایط میکنه که وارد پول بشم برای برنامه skilled worker federal?
    با فرض گرفتن بالاتزرین نمره ی زبان امتیازم ۴۷۴ میشه ایا میشه امیدی داشت به این روش؟ ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sooderahmati نمایش پست ها
    سسلام دوستان
    من در حال حاضز دانشجوی مقطع فوق لیسانس هستم در استان کبک. با توجه به اینکه دولت استانی هر چند وقت یک بار قوانین مهاجرتی رو تغییر میده میخوام از روش express entry اقدام کنم برای اقامت دائم. من در حین تحصیل یک سال سابقه ی کار مداوم به عنوان TA و RA دارم ایا میتونم از این سابقه ی کار استفاده کنم و ایا این سابقه من رو واجد شرایط میکنه که وارد پول بشم برای برنامه skilled worker federal?
    با فرض گرفتن بالاتزرین نمره ی زبان امتیازم ۴۷۴ میشه ایا میشه امیدی داشت به این روش؟ ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه
    هر گونه سابقه کار چه پاره وقت و چه تمام وقت در هنگام تحصیل در کانادا به هیچ عنوان
    در سیستم اکسپرس انتری امتیاز نمیگیرد
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط sooderahmati نمایش پست ها
    سسلام دوستان
    سلام ،

اگر سابقه کار شما بصورت بدون وقفه کسب شده و‌حداقل یکسال است، امتیاز این سابقه کار در برنامه نیروی متخصص بحساب میاد و در نهایت شمارو وارد استخر متقاضیان اکسپرس میکنه . اما باید توجه کنید، اکسپرس اینتری به این سابقه کار امتیازی نمیده.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    سلام ،

اگر سابقه کار شما بصورت بدون وقفه کسب شده و‌حداقل یکسال است، امتیاز این سابقه کار در برنامه نیروی متخصص بحساب میاد و در نهایت شمارو وارد استخر متقاضیان اکسپرس میکنه . اما باید توجه کنید، اکسپرس اینتری به این سابقه کار امتیازی نمیده.
    سابقه کار با داشتن استادی پرمیت به هیچ عنوان به حساب نمیاید فرقی نمیکنه پیوسته باشد یا نه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    سابقه کار با داشتن استادی پرمیت به هیچ عنوان به حساب نمیاید فرقی نمیکنه پیوسته باشد یا نه
    لطفا نوشته من را به درستی مطالعه کنید .

سلام دوستان من و خانمم 31 ساله هستیم و مدرک حسابداری داریم با دوتا بچه یکی 5 ساله و یکی 8 ماهه من 8 سال سابقه کار تخصصی دارم و خانمم 4 سال البته الان خانه داره و درحال گذراندن کلاس های زبان برای گرفتن ایلتس هستیم بنظرتون برای اکسپرس اینترای امتیاز مناسب بدست میاریم و کدام استان اقدام کنیم بهتر هست؟

سلام دوستان آیا امتیاز ۴۲۰ هم شانسی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Shabnam1992 نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا امتیاز ۴۲۰ هم شانسی داره؟
    اگر یکسال سابقه کار در کانادا در 3 سال گذشته دارید، احتمال کم شاید با برنامه CEC. تا 431 رفتن پایین
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)