صفحه 171 از 243 نخستنخست ... 71121161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181221 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,701 تا 1,710 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت

سلام دوستان
    من یه مساله خنده دار برام پیش اومده ، هر طور سعی میکنم نمی تونم بفهمم این امتیازات چیه و چطور حساب میشه. همه سایتارو بالا پایین کردم و مطالب رو خوندم
    یک ساله لیسانس کامپیوتر نرم افزار گرفتم
    ایلتس 5.5 دارم
    سابقه کار از قبل لیسانس دارم ، فک کنم 9 سال بشه (البته توی یه موسسه خصوصی بودم و نمیدونم گواهی که بهم میدن ارزش مند هست یا نه چون سابقه بیمه ندارم)
    سنم 28 ساله
    مجرد هم هستم
    ممنون میشم کمکم کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط azar1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مساله خنده دار برام پیش اومده ، هر طور سعی میکنم نمی تونم بفهمم این امتیازات چیه و چطور حساب میشه. همه سایتارو بالا پایین کردم و مطالب رو خوندم
    یک ساله لیسانس کامپیوتر نرم افزار گرفتم
    ایلتس 5.5 دارم
    سابقه کار از قبل لیسانس دارم ، فک کنم 9 سال بشه (البته توی یه موسسه خصوصی بودم و نمیدونم گواهی که بهم میدن ارزش مند هست یا نه چون سابقه بیمه ندارم)
    سنم 28 ساله
    مجرد هم هستم
    ممنون میشم کمکم کنید
    با آیلتس 5.5 اصلا نمیتونید تحت گروه skilled worker اقدام کنید. باید در تمام مهارتها اقلا نمره 6 داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    با آیلتس 5.5 اصلا نمیتونید تحت گروه skilled worker اقدام کنید. باید در تمام مهارتها اقلا نمره 6 داشته باشید.
    سلام
    مرسی که جواب دادی ، میشه لطف کنی با فرض نمره 6 برام محاسبه کنی و بگی چطور محاسبه میشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط azar1988 نمایش پست ها
    سلام
    مرسی که جواب دادی ، میشه لطف کنی با فرض نمره 6 برام محاسبه کنی و بگی چطور محاسبه میشه
    ببینید برای ورود به سیستم اکسپرس انتری شما باید مطابق محاسبه زیر اقلا 67 امتیاز داشته باشید:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...ly-factors.asp

متاسفانه شما امتیاز لازم را ندارید (من با فرض امتیاز کامل تجربه کاری و آیلتس 6 هم حساب کردم شد 64). اگر سابقه کاریتون رو بعد از لیسانس حساب کنند که امتیازتون پایین تر هم میره. در نتیجه تنها راهتون تقویت زبان در حد بسیار بالاست.

خودتون میتونید eligibility تون رو اینجا چک کنید:
    http://www.cic.gc.ca/ctc-vac/getting-started.asp

بعد از ورود به سیستم، امتیاز اکسپرس انتری تون بر اساس سیستم زیر حساب میشه:
    http://www.cic.gc.ca/english/express...iteria-crs.asp

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Ex

سلام، آیا با این شرایط امکان قبولی هست؟

متولد 1362 ، 33 ساله، مجرد

فوق لیسانس مکانیک

3 سال سابقه کار مرتبط (مدیریتی)

انگلیسی در حد CLB 5

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Aliamini1 نمایش پست ها
    سلام، آیا با این شرایط امکان قبولی هست؟

متولد 1362 ، 33 ساله، مجرد

فوق لیسانس مکانیک

3 سال سابقه کار مرتبط (مدیریتی)

انگلیسی در حد CLB 5
    برای اسکیلد ورکر حداقل CLB7 لازم دارید تا وارد pool بشوید.

Junior Member

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید.
    1. من لیسانسم فنیه و الان ترم 2 ارشدم ولی علوم انسانی. زبانم قویه و میتونم روی نمره ی 8 آیلتس حساب کنم. امروز این سایت و سایت اداره مهاجرت رو خوندم و به این نتیجه رسیدم که با توجه به اینکه من حدودا دو سال دیگه ارشدم تموم میشه ( میخوام تزم رو قوی کار کنم) و سنم 31 ساله یکباره بذارم 2 سال دیگه با امتیاز ارشد و سابقه کار 2 سال بیمه ( از حالا)، که الکی خودم رو بازی ندم. به نظرتون منطقی هست؟
    2. من سابقه بیمه ندارم ولی از این به بعد رو میخوام رد کنم و امکان کار هم توی مهندسی دارم و هم توی علوم انسانی ( با پول کمتر:-). فرقی نداره برای وضعیت مهاجرت.
    سپاس از لطفتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه آزاد تبریز

سلام دوستان
    من فوق لیسانس سازه با ۷ سال سابقه و ۳۴ سال سن و همسرم لیسانس پرستاری با ۹ سال سابقه هستیم متاسفانه هیچ کدوم مدرک زبان نداریم.به نظرتون شانسی برای مهاجرت داریم ؟ میشه یکم راهنمایی بفرمایین.ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein3000 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فوق لیسانس سازه با ۷ سال سابقه و ۳۴ سال سن و همسرم لیسانس پرستاری با ۹ سال سابقه هستیم متاسفانه هیچ کدوم مدرک زبان نداریم.به نظرتون شانسی برای مهاجرت داریم ؟ میشه یکم راهنمایی بفرمایین.ممنون
    بدون مدرک زبان اصلا نمیتوانید اقدام کنید و شانستان هم بستگی به نمره زبان تان دارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahaf نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید.
    1. من لیسانسم فنیه و الان ترم 2 ارشدم ولی علوم انسانی. زبانم قویه و میتونم روی نمره ی 8 آیلتس حساب کنم. امروز این سایت و سایت اداره مهاجرت رو خوندم و به این نتیجه رسیدم که با توجه به اینکه من حدودا دو سال دیگه ارشدم تموم میشه ( میخوام تزم رو قوی کار کنم) و سنم 31 ساله یکباره بذارم 2 سال دیگه با امتیاز ارشد و سابقه کار 2 سال بیمه ( از حالا)، که الکی خودم رو بازی ندم. به نظرتون منطقی هست؟
    2. من سابقه بیمه ندارم ولی از این به بعد رو میخوام رد کنم و امکان کار هم توی مهندسی دارم و هم توی علوم انسانی ( با پول کمتر:-). فرقی نداره برای وضعیت مهاجرت.
    سپاس از لطفتون
    درباره مورد 1 ، خودتون باید تصمیم بگیرید و فکر نمی کنم کسی بتونه جواب خاصی بده . فقط این توضیح رو بدم که برای EE اگر بخواهید اقدام کنید با توجه به داشتن مدرک لیسانس احتمالا امتیاز لازم رو نخواهید داشت. ولی برای استانهای انتاریو و ساسکاچوان باید بررسی کنید که می تونید واجدشرایط باشید یا نه . (با فرض گرفتن نمره 8 آیلتس جنرال)
    درباره سوال 2 ، برای سابقه کار نیازی به بیمه ندارید . نامه رسمی محل کار کافی هست . بسته به ناکی (NOC) که می خواهید اقدام کنید و استانی که بخواهید اقدام کنید (و یا فدرال) نامه کاری هم بر اون اساس باید بگیرید . در این باره به تاپیک سابقه کاری مراجعه کنید و تجربیات و توصیه های دیگران رو مطالعه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)