صفحه 232 از 243 نخستنخست ... 132182222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,311 تا 2,320 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط babaktl نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا من را راهنمایی کنیید
    برای دو سال دیگه قصد اقدام و مهاجرت دارم ، 30 سالمه ، مجرد ، دانشجوی دکتری شهرسازی ( دو سال دیگه درسم تموم میشه) ، عضو هیت مدیره و نایب رِییس شرکت خدماتی به مدت دو سال ( اسمم داخل روزنامه رسمی هست )و یک سال یک ماه بیمه غیر مرتبط دارم ، مدرک فنی حرفه ای نصب و تعمیرات پیکج هم دارم،سند ملکی و مغازه و گردش حساب خوبی هم دارم، آیلتس احتمالا 7 بگیرم زبان فرانسه هم میخوام شروع کنم که تا دوسال دیگه به سطح مورد نظر برسم ، 1 بار سابقه سفر به شنگن دارم
    با این تعاریف امتیاز من در حال حاضر حدود چند هست؟ آیا شانسی دارم
    برای تقویت رزومه و پروندم در دوسال اینده چه کار هایی انجام بدم بهتره؟
    اینجا میتونید امتیازتون رو حساب کنید:
    https://www.cic.gc.ca/english/immigr...d/crs-tool.asp

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babaktl نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا من را راهنمایی کنیید
    برای دو سال دیگه قصد اقدام و مهاجرت دارم ، 30 سالمه ، مجرد ، دانشجوی دکتری شهرسازی ( دو سال دیگه درسم تموم میشه) ، عضو هیت مدیره و نایب رِییس شرکت خدماتی به مدت دو سال ( اسمم داخل روزنامه رسمی هست )و یک سال یک ماه بیمه غیر مرتبط دارم ، مدرک فنی حرفه ای نصب و تعمیرات پیکج هم دارم،سند ملکی و مغازه و گردش حساب خوبی هم دارم، آیلتس احتمالا 7 بگیرم زبان فرانسه هم میخوام شروع کنم که تا دوسال دیگه به سطح مورد نظر برسم ، 1 بار سابقه سفر به شنگن دارم
    با این تعاریف امتیاز من در حال حاضر حدود چند هست؟ آیا شانسی دارم
    برای تقویت رزومه و پروندم در دوسال اینده چه کار هایی انجام بدم بهتره؟
    دوستان شغلی که داشتیم حتما باید با رشتمون مرتبط باشه؟

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر
    دوستان ممنون میشم کمکم کنید. اگر کسی معافیت پزشکی داشته باشه
    1. توی معاینه پزشکی پرسیده میشه و ممکنه توی نتیجه تاثیر داشته باشه؟
    2. از اونجا سابقه military نداره، حتما کارت معافیت رو میخوان ازش؟
    3. در صورت ارسال مدرک، واسشون دلیل و بیماری که منجر به معافیت پزشکی شده مهم هست یا خیر؟
    4. و سوال آخرم این که بهتره بدون اینکه درخواست بدن، به عنوان مدرک اضافی ارسال بشه و یا صبر بشه تا خودشون بخوان؟
    Junior Member

سلام شبتون بخیر
    من امتیازم رو محاسبه کردم و ۳۴۲ میشه ولی قبلش که داشتم موقعیتم رو بررسی میکردم یک سوال در مورد مقدار پولی که توانایی داریم ببریم پرسیده بود، من بین ۳۰ تا ۳۵ احتمالا بتونم، ولی موقع محاسبه امتیاز این گزینه نبود، آیا این مسئله اصلا اهمیت نداره؟ در واقع من تنها امیدم به قبولی نمره های بالای ۷ و بحث توان مالی هست وگرنه جز سه سال سابقه کار در ایران چیزی ندارم.البته خاله و دختر خاله من هم اونجا هستند ولی نمیدونم در شرایط من تاثیری دارد یا خیر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sama287 نمایش پست ها
    سلام شبتون بخیر
    من امتیازم رو محاسبه کردم و ۳۴۲ میشه ولی قبلش که داشتم موقعیتم رو بررسی میکردم یک سوال در مورد مقدار پولی که توانایی داریم ببریم پرسیده بود، من بین ۳۰ تا ۳۵ احتمالا بتونم، ولی موقع محاسبه امتیاز این گزینه نبود، آیا این مسئله اصلا اهمیت نداره؟ در واقع من تنها امیدم به قبولی نمره های بالای ۷ و بحث توان مالی هست وگرنه جز سه سال سابقه کار در ایران چیزی ندارم.البته خاله و دختر خاله من هم اونجا هستند ولی نمیدونم در شرایط من تاثیری دارد یا خیر.
    برای روش EE در حال حاضر برای یک نفر باید نزدیک به 13 هزار دلار کانادا توان مالی در حسابتون نشون بدین و فعلا با دلار معادل دلار آمریکایی 4200 تومن محاسبه میشه (ضمنا در نظر داشته باشید که خود پروسه هم هزینه هایی مثل تایید مدرک، ترجمه و غیره داره). در مورد اقوامتون فقط اقوام درجه یک میتونن به شما امتیاز کمکی بدن (در صورتی که شهروند باشن یا اقامت دائم) و طبیعتا چون اقوامی که شما ذکر کردید درجه 1 نیستن تاثیری در پرونده شما ندارن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FrankE نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    دوستان ممنون میشم کمکم کنید. اگر کسی معافیت پزشکی داشته باشه
    1. توی معاینه پزشکی پرسیده میشه و ممکنه توی نتیجه تاثیر داشته باشه؟
    2. از اونجا سابقه military نداره، حتما کارت معافیت رو میخوان ازش؟
    3. در صورت ارسال مدرک، واسشون دلیل و بیماری که منجر به معافیت پزشکی شده مهم هست یا خیر؟
    4. و سوال آخرم این که بهتره بدون اینکه درخواست بدن، به عنوان مدرک اضافی ارسال بشه و یا صبر بشه تا خودشون بخوان؟
    در مورد سربازی به هر نحوی که باشه از شما سوال میشه و کارت معافیت از شما درخواست میشه و طبیعتا اگر معافیت در معاینه پزشکی شما تاثیر داشته باشه شما باید اعلام کنید. در مورد سوال آخر هم نمیدونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_nae نمایش پست ها
    برای روش EE در حال حاضر برای یک نفر باید نزدیک به 13 هزار دلار کانادا توان مالی در حسابتون نشون بدین و فعلا با دلار معادل دلار آمریکایی 4200 تومن محاسبه میشه (ضمنا در نظر داشته باشید که خود پروسه هم هزینه هایی مثل تایید مدرک، ترجمه و غیره داره). در مورد اقوامتون فقط اقوام درجه یک میتونن به شما امتیاز کمکی بدن (در صورتی که شهروند باشن یا اقامت دائم) و طبیعتا چون اقوامی که شما ذکر کردید درجه 1 نیستن تاثیری در پرونده شما ندارن.

سلام. الان مایی که امتیازمون 340 هست تنها امیدمون گرفتن جاب آفر هست که امتیازمون بره بالا؟ برای منی که کلا فقط کار دفتری کردم و البته سابقه کار هتل هم دارم چه موقعیت شغلی ای میتونه تو کانادا باشه که یه سال هیچ شهروند کانادایی توش دووم نیاورده باشه؟

میشه لطفا راهنماییم کنید باید چیکار کنم امتیازم بره بالاتر؟
    و اینکه این جاب افرهایی که به ادم 100 امتیاز میده رو از کجا میتونم گیر بیارم؟

Junior Member

سلام دوستان. خیلی ممنون میشم اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه.

برای Express Entry میخوام اقدام کنم و یه مدرک لیسانس عمران از دانشگاه آزاد و یه MBA از دانشگاه تهران دارم. میخوام به عنوان مهندس عمران اقدام کنم. آیا میتونم تو سیستم بالاترین مدرکم رو که MBA هست انتخاب کنم و از امتیازش استفاده کنم؟ درصورتیکه پاسخ مثبت هست برای WES باید هر دو مدرک لیسانس و MBA رو بفرستم یا فقط MBA کفایت میکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط web9 نمایش پست ها
    سلام دوستان. خیلی ممنون میشم اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه.

برای Express Entry میخوام اقدام کنم و یه مدرک لیسانس عمران از دانشگاه آزاد و یه MBA از دانشگاه تهران دارم. میخوام به عنوان مهندس عمران اقدام کنم. آیا میتونم تو سیستم بالاترین مدرکم رو که MBA هست انتخاب کنم و از امتیازش استفاده کنم؟ درصورتیکه پاسخ مثبت هست برای WES باید هر دو مدرک لیسانس و MBA رو بفرستم یا فقط MBA کفایت میکنه؟

سلام جواب این سوال رو تو یه تاپیکی در مورد تائدیه ارزشیابی تحصیلی و wes بود دیدم. میتونید اونجا بگردید فک کنم بجه ها نوشته بودند آخرین مذرک تخصیلی کفایت میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majid19900 نمایش پست ها
    سلام جواب این سوال رو تو یه تاپیکی در مورد تائدیه ارزشیابی تحصیلی و wes بود دیدم. میتونید اونجا بگردید فک کنم بجه ها نوشته بودند آخرین مذرک تخصیلی کفایت میکنه.
    خیلی ممنون از پاسختون.

بله اون تاپیک رو دیدم و خوندم که بالاترین مدرک کافیه. ولی مسئله من اینجاست که بالاترین مدرکم ارتباطی به شغل تخصصیم نداره. شغل من مهندسی عمران هست ولی مدرکم MBA. این مشکلی ایجاد نمیکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)