صفحه 180 از 243 نخستنخست ... 80130170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190230 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,791 تا 1,800 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Ex

خیلی مسخرست .. اگه مطلقه باشی امتیازت 20 تا میره روش تا اینکه متاهل باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد کامپپیوتر نرم افزار

سلام دوستان
    یه سوال داشتم و اون این که برای express entry باید مدرک زبان ایلتس جنرال باشه؟
    من ایلتس اکادمیک 7 دارم میتونم به اون برای express entry اکتفا کنم یا اینکه باید مجدد امتحان بدم؟

سپاس

Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    دوستان میشه امتیاز من را هم حساب کنین؟
    من تو سایت این کار کردم اما خوب نمیدونم که درست این کارو انجام دادم یا نه چون بعضا میبینم که دوستان با شرایط دیگه امتیازی را اینجا بهشون میگن که توی سایت نمیزنه با اون شرایط. فکر کردم با خودم شاید من گزینه ای را نادیده میگیرم یا شرایطش را نمیدونم و نااگاهانه توی سایت اونو امتخاب نمیکنم و امتیازش را هم نمیگیرم . علت این که اینجا مطرح کردم این بود وگرنه دوست نداشتم وقت دوستان را بگیرم و تاپیک اضافه درست بشه. به بزرگواری خودتون میبخشید .

مجرد
    سن 30 سال
    رشته مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
    مدرک فرانسه ندارم ولی ایلتس اکادمیک 7 دارم (listening 7 speaking 7.5 reading 6.5 writing 6)
    ممنون میشم امتیازم و حداقل امتیازی که نیاز هست را بفرمایید .

سپاس
    سابقه کار بیش از 6 سال

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirUSA نمایش پست ها
    خیلی مسخرست .. اگه مطلقه باشی امتیازت 20 تا میره روش تا اینکه متاهل باشی
    کسی که مجرده (به هر دلیلی متأهل نیست) فقط امتیاز خودش محاسبه می شه ، اما کسی که متأهل هست ، بخشی از امتیاز رو باید همسرش کسب کنه و امتیاز ها هم کاملا منصفانه تعیین شده. چنانچه کسی که متأهل هست و سطح زبان و مدرک تحصیلی همسر مناسب باشه تفاوتی در امتیاز با فرد مجرد نخواهد داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad85 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میشه امتیاز من را هم حساب کنین؟
    من تو سایت این کار کردم اما خوب نمیدونم که درست این کارو انجام دادم یا نه چون بعضا میبینم که دوستان با شرایط دیگه امتیازی را اینجا بهشون میگن که توی سایت نمیزنه با اون شرایط. فکر کردم با خودم شاید من گزینه ای را نادیده میگیرم یا شرایطش را نمیدونم و نااگاهانه توی سایت اونو امتخاب نمیکنم و امتیازش را هم نمیگیرم . علت این که اینجا مطرح کردم این بود وگرنه دوست نداشتم وقت دوستان را بگیرم و تاپیک اضافه درست بشه. به بزرگواری خودتون میبخشید .

مجرد
    سن 30 سال
    رشته مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
    مدرک فرانسه ندارم ولی ایلتس اکادمیک 7 دارم (listening 7 speaking 7.5 reading 6.5 writing 6)
    ممنون میشم امتیازم و حداقل امتیازی که نیاز هست را بفرمایید .

سپاس
    سابقه کار بیش از 6 سال

اول اینکه آیلتس جنرال برای مهاجرت نیاز هست و آکادمیک مورد قبول نیست .

دوم ؛ امتیاز شما رو توی سایت محاسبه کردم شد 354 .
    به این دلیل که مدرک تون لیسانس هست ، و برای کسب امتیاز ترکیبی به آیلتس در همه بند اسکور ها 7 و لیسنینگ 8 نیاز دارید .
    در صورتیکه مدرک ارشد (یا فوق دیپلم یا یک لیسانس دیگه) داشته باشید و آیلتس مورد نظر رو بیارید ، امتیازتون به محدوده 467 تا 460 می رسه .

در آخرین دراو انجام شده کمترین امتیاز دعوت شده امتیاز 413 بوده. هر چند به دلیل تغییرات 6 جون 2017، معلوم نیست در آینده چه امتیازی حداقل خواهد بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مهندسی برق - آزاد

سلام

من لیسانس برق (قدرت) معدل 14 سال 84 دارم (تاییدیه WES دارم)
    فوق برق (قدرت) پارسال گرفتم (95) معدل 18.02 از آزاد (تاییدیه WES نگرفتم ولی قاعدتا تایید میکنه)
    از 83 کارمند نفت هستم تا الان
    متولد 1360

همسرم لیسانس نقاشی سال 94 داره (تایید WES نگرفتم)
    1 دختر 5 ساله دارم

2014 ایلتس دادم جنرال 6 (S6.5 W6 R5.5 L6) فرض کنید الان جنرال 6 داشته باشم PerSkill

نمره م چند میشه با آخرین شرایط اعلامی
    آیا شانسی دارم؟

توصیه تون چیه به من با توجه به شرایطم

نقل قول نوشته اصلی توسط ahvazcity نمایش پست ها
    سلام

من لیسانس برق (قدرت) معدل 14 سال 84 دارم (تاییدیه WES دارم)
    فوق برق (قدرت) پارسال گرفتم (95) معدل 18.02 از آزاد (تاییدیه WES نگرفتم ولی قاعدتا تایید میکنه)
    از 83 کارمند نفت هستم تا الان
    متولد 1360

همسرم لیسانس نقاشی سال 94 داره (تایید WES نگرفتم)
    1 دختر 5 ساله دارم

2014 ایلتس دادم جنرال 6 (S6.5 W6 R5.5 L6) فرض کنید الان جنرال 6 داشته باشم PerSkill

نمره م چند میشه با آخرین شرایط اعلامی
    آیا شانسی دارم؟

توصیه تون چیه به من با توجه به شرایطم
    سلام
    این چند صفحه آخر رو مطالعه کنید ، فکر می کنم تا حدی آشنا می شید با شرایط .
    برای محاسبه امتیازتون هم خودتون از این لینک چک کنید و با کم و زیاد کردن شرایط (مثل نمرات زبان و ...) می تونید ببنید که به چه چیزی برای بهتر کردن امتیازتون نیاز دارید.

http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp

من طبق چیزی که فرمودید حساب کردم با فرض اینکه نمره زبان همسرتون هم در حد شما باشه ، امتیازتون 325 شد، و همونطور که در نوشته های بالاتر هست ، در آخرین دراو کمترین امتیاز دعوت شده 413 بوده (که ممکنه در آینده این حداقل کم یا زیاد بشه).
    شما در حال حاضر نمره خوبی بابت ارشد دارید، سن تون کمی از امتیازتون کم می کنه ، و شاید تنها راه حلی که برای گرفتن دعوتنامه مستقیم از فدرال دارید تقویت زبان و گرفتن آیلتس جنرال با نمرات 7 و لیسنینگ 8 هست ، که در این حالت امتیازتون به 427 می رسه.
    اما راه حل های دیگه ای که دارید، اولا بررسی برنامه های استانی هست . من نمی دونم رشته و شغل تون توی رشته های مورد نیاز ساسکاچوان هست یا نه ، ولی خودتون برید چک کنید و در صورتی که بود ، در تاپیک ساسکاچوان یا از خود سایت استان، راهنمای اپلای کردن رو بخونید .
    اگر شرایط اقدام تحصیلی هم دارید (یا خودتون یا همسرتون) از اون طریق هم می تونید در ابتدا با ویزای دانشجویی وارد بشید و بعد از فارغ التحصیلی با توجه به امتیاز تحصیلات کانادایی ، برای EE اقدام کنید . البته دانشجوی اینترنشنال هزینه زیادی خواهد داشت، مگر اینکه بتونید فاند بگیرید .

*پ.ن: دوست عزیز ، من وکیل یا مشاور نیستم ، قطعا من همه راه ها و اطلاعات مهاجرتی کانادا رو نمیدونم ، بنابراین به پاسخ بنده اکتفا نکنید. من در مورد برنامه EE به این دلیل که خودم در حال انجام پروسه هستم اطلاعات دارم و مطمئن هستم. این رو بدین جهت عرض کردم که شما فرموده بودید توصیه تون چی هست .

Member
    رشته و دانشگاه

Arrow پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Ex

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir7saeid نمایش پست ها
    اول اینکه آیلتس جنرال برای مهاجرت نیاز هست و آکادمیک مورد قبول نیست .

دوم ؛ امتیاز شما رو توی سایت محاسبه کردم شد 354 .
    به این دلیل که مدرک تون لیسانس هست ، و برای کسب امتیاز ترکیبی به آیلتس در همه بند اسکور ها 7 و لیسنینگ 8 نیاز دارید .
    در صورتیکه مدرک ارشد (یا فوق دیپلم یا یک لیسانس دیگه) داشته باشید و آیلتس مورد نظر رو بیارید ، امتیازتون به محدوده 467 تا 460 می رسه .

در آخرین دراو انجام شده کمترین امتیاز دعوت شده امتیاز 413 بوده. هر چند به دلیل تغییرات 6 جون 2017، معلوم نیست در آینده چه امتیازی حداقل خواهد بود.
    سلام دوست عزیزم
    ممنونم از راهنمایی و پاسخگوییت
    من ارشد کامپیوتر نرم افزار هستم و این ایمتیازی که محاسبه کردید بدون در نطر گرفتن نمره زبان هستش؟ چون عملا چون ایلتس من اکادمیک هست با نداشتنش فرقی ندارم الان.
    و سوال دیگه این که اگه بدون نمره زبان محاسبه کردید نیاز هستش که مدرک زبان بگیرم با این امتیاز؟ چون امتیازم را گفتین که 460تا 467 میرسه و کمترین امتیاز دعوت شده هم 413 بوده.
    یه سوال دیگه هم دارم و اون این که ایا بیشتر بودن امتیاز زمان این پروسه را کوتاه تر میکنه؟

سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad85 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم
    ممنونم از راهنمایی و پاسخگوییت
    من ارشد کامپیوتر نرم افزار هستم و این ایمتیازی که محاسبه کردید بدون در نطر گرفتن نمره زبان هستش؟ چون عملا چون ایلتس من اکادمیک هست با نداشتنش فرقی ندارم الان.
    و سوال دیگه این که اگه بدون نمره زبان محاسبه کردید نیاز هستش که مدرک زبان بگیرم با این امتیاز؟ چون امتیازم را گفتین که 460تا 467 میرسه و کمترین امتیاز دعوت شده هم 413 بوده.
    یه سوال دیگه هم دارم و اون این که ایا بیشتر بودن امتیاز زمان این پروسه را کوتاه تر میکنه؟

سپاس
    سلام
    شما چون فرمودید مهندسی کامپیوتر ، من مدرک لیسانس تصور کردم .
    ولی امتیازی که محاسبه کردم با نمرات زبانی که فرمودید بود (فرض رو بر این گرفتم که در حال حاضر اگر امتحان آیلتس جنرال بدهید همین نمرات رو می گیرید). با مدرک ارشد که وارد کردم امتیازتون به 381 افزایش پیدا کرد .
    شما برای ثبت نام در سایت CIC (سایت اداره مهاجرت و شهروندی کانادا http://www.cic.gc.ca) نیاز به مدرک تایید شده توسط موسسه های معتبر کانادایی (که لیست شون رو در همون سایت cic می شه پیدا کرد - که ایرانی ها اغلب برای موسسه wes ارسال می کنن) و نمره آیلتس جنرال دارید . نمره زبان تون زیر آیلتس 6 باشه (در هر بند اسکور) eligible نمی شید.

امتیاز بیشتر از حداقل امتیاز دعوت شده هیچ گونه اولویتی ایجاد نمی کنه .

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir7saeid نمایش پست ها
    سلام
    شما چون فرمودید مهندسی کامپیوتر ، من مدرک لیسانس تصور کردم .
    ولی امتیازی که محاسبه کردم با نمرات زبانی که فرمودید بود (فرض رو بر این گرفتم که در حال حاضر اگر امتحان آیلتس جنرال بدهید همین نمرات رو می گیرید). با مدرک ارشد که وارد کردم امتیازتون به 381 افزایش پیدا کرد .
    شما برای ثبت نام در سایت CIC (سایت اداره مهاجرت و شهروندی کانادا http://www.cic.gc.ca) نیاز به مدرک تایید شده توسط موسسه های معتبر کانادایی (که لیست شون رو در همون سایت cic می شه پیدا کرد - که ایرانی ها اغلب برای موسسه wes ارسال می کنن) و نمره آیلتس جنرال دارید . نمره زبان تون زیر آیلتس 6 باشه (در هر بند اسکور) eligible نمی شید.

امتیاز بیشتر از حداقل امتیاز دعوت شده هیچ گونه اولویتی ایجاد نمی کنه .

موفق باشید
    سلام پدوست عزیز من 380 اینا شدم یا 460 اینا؟
    اخه یه جا گفتین که 460 میشم و بعدش که گفتین افزایش پیدا کرد و 381 شد.
    الان کدوم یکی از اینا دقیق هستن؟

ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)