صفحه 104 از 243 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express entry

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia136 نمایش پست ها
    بله قطعاً، پروسه مهاجرت هيچ ارتباطي به مسائل دانشگاهي نداره، بايد آيلتس آكادميك ارائه بديد
    برای دانشگاه .بعضی ها اگه مدرک مهم تر مثل GREداشته باشید آیلتس جنرال قبول می کنن

Junior Member

سلام دوستان
    این اولین پست من هست امیدوارم سوالم رو در جای مناسب مطرح کرده باشم.
    من با اینکه فوق لیسانس بیولوژی هستم ولی سابقه کاریم اصلن مربوط نیست به رشته م و کلن به رشته م هیچ علاقه ای ندارمو تو زمینه ی شیرینی پزی و اشپزی چندتا مدرک دارم و کار میکنم .ولی سابقه کار مربوط به رشته خودم رو هم دارم یک سال به عنوان تکنسین ازمایشگاه طبی. هردو سابقه کارم بدون بیمه س.
    با توجه به اینکه خیلی بی ربطن بهم من کدوم رو ارایه بدم بنظرتون .
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سن ۲۹سال زبان ۷ به بالا

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

نقل قول نوشته اصلی توسط helia1154 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این اولین پست من هست امیدوارم سوالم رو در جای مناسب مطرح کرده باشم.
    من با اینکه فوق لیسانس بیولوژی هستم ولی سابقه کاریم اصلن مربوط نیست به رشته م و کلن به رشته م هیچ علاقه ای ندارمو تو زمینه ی شیرینی پزی و اشپزی چندتا مدرک دارم و کار میکنم .ولی سابقه کار مربوط به رشته خودم رو هم دارم یک سال به عنوان تکنسین ازمایشگاه طبی. هردو سابقه کارم بدون بیمه س.
    با توجه به اینکه خیلی بی ربطن بهم من کدوم رو ارایه بدم بنظرتون .
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سن ۲۹سال زبان ۷ به بالا
    کد نوک هر دو زمینه کاریتون رو از جدول نوک پیدا کنید. ببینید کدوم
    skill level A, B, O هست. بعد با همون اقدام کنید.
    تا جایی که من میدونم کار مربوط به رشتتون بیشتر به کار میاد.
    لینک جدول نوک:
    http://www5.hrsdc.gc.ca/noc/english/...pdf/Matrix.pdf

سلام دوستان ؛ من پروفایل express entry رو 4 ژانویه 2015 درست کردم و قاعدتا باید 4 ژانویه 2016 منقضی شده باشه ولی هنوز پروفایل قبلی کار می کنه . باید پروفایل جدید بسازیم یا قبلی رو آپدیت کنیم ؟ چطور مطلع می شیم که باید پروفایل رو به روز کنیم ؟ ضمنا با توجه به اینکه شماره فایل اکسپرس اینتری رو به دو تا استان دادم و اگر مجبور باشیم جدید بسازیم تکلیف دوتا پرونده استانی چی می شه ؟ ممنون می شم راهنمایی بفرمائید .

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_ja نمایش پست ها
    سلام دوستان ؛ من پروفایل express entry رو 4 ژانویه 2015 درست کردم و قاعدتا باید 4 ژانویه 2016 منقضی شده باشه ولی هنوز پروفایل قبلی کار می کنه . باید پروفایل جدید بسازیم یا قبلی رو آپدیت کنیم ؟ چطور مطلع می شیم که باید پروفایل رو به روز کنیم ؟ ضمنا با توجه به اینکه شماره فایل اکسپرس اینتری رو به دو تا استان دادم و اگر مجبور باشیم جدید بسازیم تکلیف دوتا پرونده استانی چی می شه ؟ ممنون می شم راهنمایی بفرمائید .
    سلام دوستان ؛ جواب سئوال را پیدا کردیم . امروز یه ایمیل از cic دریافت کردیم که اطلاع داده بود که یک مسیج تو mycic داریم و اون در مورد منقضی شدن پروفایلمون بود و اعلام کرده بود که ما از پول خارج شدیم چون یکسال از درست کردن پروفایل گذشته و باید یک پروفایل جدید بسازیم چون cic هیچ رکوردی از اطلاعات ما نگه نمی داره .
    امیدوارم توضیحاتم بدرد دیگر دوستان بخوره .

Junior Member

با سلام
    میخاستم بدونم که با شرایط زیر چند امتیاز میارم و شانس پذیرشم چقدر هست؟
    سن 28
    سابقه کار 8 سال
    تحصیلات کارشناسی ارشد
    زبان آیلتس R:9, S:7.5, L:7.5, W:6.5
    همسرم
    سن 28
    تحصیلات لیسانس
    سابقه کار 5 سال
    زبان R:6.5,S:6.5,L:6.5,W:6.5
    ممنون

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط mbms نمایش پست ها
    با سلام
    سن 28
    سابقه کار 8 سال
    تحصیلات کارشناسی ارشد
    همسرم
    سن 28
    تحصیلات لیسانس
    سابقه کار 5 سال
    ممنون
    شرایطتون خوبه.
    از این لینک امتیاز دقیقتون رو محاسبه کنید:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mbms نمایش پست ها
    با سلام
    سن 28
    سابقه کار 8 سال
    تحصیلات کارشناسی ارشد
    همسرم
    سن 28
    تحصیلات لیسانس
    سابقه کار 5 سال
    ممنون
    اگه بتونین نمره زبان رو CLB9 بیارین (لیسینینگ 8 و بقیه 7) به راحتی دعوت نامه میگیرید ولی بدون CLB9 سخته و باید استانی اقدام کنید. البته سن و سابقه کار و مدرک تحصیلیتون یکم نمیخوره به هم! حتماً چند سال از سابقه کارتون با لیسانس بوده که حساب نمیشه و فوق لیسانس هم پاره وقت حساب میشه. اگه حداقل سه سال سابقه کار مفید دارید کافیه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

سن 22 سال
    تحصیلات لیسانس مترجمی (دانشجو ارشد)
    زبان آیلتس R9, L8, W8, S7.5
    زبان فرانسه TEF B2
    سابقه کار پاره وقت بوده

Junior Member

با سلام
    شاید این سوال یکم تکراری باشه ولی خب من هر چی رفتم موفق نشدم امتیازمو محاسبه کنم ممنون میشم بهم بگید امتیازم چند میشه
    لیسانس کامپیوتر دارم - 3 سال سابقه کار - زبان ندادم ولی اگه 7.5 در نظر بگیریم - متاهل بدون بچه -سن من و خانمم دوتامون 26 هستیم
    خانمم هم لیسانس جامعه شناسی داره -
    لطفا اگه به 450 نرسید بگید باید چیکار کنم که امتیازم بره بالا
    بازم ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)