صفحه 105 از 243 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express entry

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    سن 22 سال
    تحصیلات لیسانس مترجمی (دانشجو ارشد)
    زبان آیلتس R9, L8, W8, S7.5
    زبان فرانسه TEF B2
    سابقه کار پاره وقت بوده
    اول از این لینک چک کنید ببینید واجد شرایط هستید:
    http://www.cic.gc.ca/ctc-vac/ee-start.asp

بعد از این لینک امتیازتون رو حساب کنید:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط donyaa2020 نمایش پست ها
    با سلام
    شاید این سوال یکم تکراری باشه ولی خب من هر چی رفتم موفق نشدم امتیازمو محاسبه کنم ممنون میشم بهم بگید امتیازم چند میشه
    لیسانس کامپیوتر دارم - 3 سال سابقه کار - زبان ندادم ولی اگه 7.5 در نظر بگیریم - متاهل بدون بچه -سن من و خانمم دوتامون 26 هستیم
    خانمم هم لیسانس جامعه شناسی داره -
    لطفا اگه به 450 نرسید بگید باید چیکار کنم که امتیازم بره بالا
    بازم ممنونم
    سلام. تو پست قبلی لینک گذاشتم. اول واجد شرایط بودن رو چک کنید و بعدش امتیازتون رو. شما قطعاً زیر 450 هستید. با لیسانس نمیشه به 450 رسید. در ضمن اگه CLB9 داشته باشید (لیسینینگ 8 و بقیه 7) امتیازتون قطعاً بالای 400 میشه. اینطوری برای انتاریو شانس دارید که استانی اقدام کنید. با توجه به رشته تون برای ساسکاچوان هم شانس دارید. لطفاً شرایط استانی ها را در صفحه هر کدوم مطالعه کنید.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    سلام. تو پست قبلی لینک گذاشتم. اول واجد شرایط بودن رو چک کنید و بعدش امتیازتون رو. شما قطعاً زیر 450 هستید. با لیسانس نمیشه به 450 رسید. در ضمن اگه CLB9 داشته باشید (لیسینینگ 8 و بقیه 7) امتیازتون قطعاً بالای 400 میشه. اینطوری برای انتاریو شانس دارید که استانی اقدام کنید. با توجه به رشته تون برای ساسکاچوان هم شانس دارید. لطفاً شرایط استانی ها را در صفحه هر کدوم مطالعه کنید.
    ممنونم از جوابتون
    میشه لینک استانها رو واسم بزارید؟ نتونستم پیداش کنم

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط donyaa2020 نمایش پست ها
    ممنونم از جوابتون
    میشه لینک استانها رو واسم بزارید؟ نتونستم پیداش کنم
    برید به این آدرس برای هر استان صفحه مخصوص هست که توش لینک هم گذاشته:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...-Express-Entry
    Canada Express Entry

Junior Member

ممنون از لینکتون / حساب کردم امتیازم 405 شد حالا با این شرایط باید استانی اقدام کنم؟ شانس گرفتن دعوت نامه با این امتیاز چقدره؟

Junior Member

ممنون از جوابتون
    سابقه کارم 4 سال همزمان با لیسانس و 2.5 سال همزمان با فوق و 2.5 سال هم بعد فوق بوده. که اگه 6 ماه دیگه هم اضافه شه به اون سه سال میرسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    اگه بتونین نمره زبان رو CLB9 بیارین (لیسینینگ 8 و بقیه 7) به راحتی دعوت نامه میگیرید ولی بدون CLB9 سخته و باید استانی اقدام کنید. البته سن و سابقه کار و مدرک تحصیلیتون یکم نمیخوره به هم! حتماً چند سال از سابقه کارتون با لیسانس بوده که حساب نمیشه و فوق لیسانس هم پاره وقت حساب میشه. اگه حداقل سه سال سابقه کار مفید دارید کافیه.

دوستان من و همسرم امتیازمون رو که حساب کردم حدود 440 بود می خواستم بپرسم ایا امیدی هست؟ ساسکاچوان که رشته همسرم رو نمیگیره همسرم فوق لیسانس زبان انگلیسی داره
    کلا چقدر میتونیم امیدوار باشیم؟
    Thank God for attaining my goal

Junior Member

سلام
    من دانشجوى سال آخر دكترى هستم، هنگام تكميل كردن فايل cic، بايد مدركم رو دكترى انتخاب كنم و گزينه "is it your current study" رو yes بزنم يا اينكه ارشد رو انتخاب كنم و اين گزينه رو no؟
    ممنون

سلام من هم نتونستم ببینم امتیازم رو، میشه ارزیابیتون رو از وضعیت ما بگید؟ من دانشجوی دکتری در کانادا هستم، همسرم فوق لیسانس هست، دو سال سابقه کار در ایران داره و از یک سال و نیم پیش فولتایم داره کار می کنه. نتیجه ایلتسمون نیومده اما فکر کنم همه اسکیل ها رو 7 بیاریم. میشه بگید شانسی داریم واسه سریع گرفتن پی آر؟ ممنونم.

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط andromeda_0505 نمایش پست ها
    سلام من هم نتونستم ببینم امتیازم رو، میشه ارزیابیتون رو از وضعیت ما بگید؟ من دانشجوی دکتری در کانادا هستم، همسرم فوق لیسانس هست، دو سال سابقه کار در ایران داره و از یک سال و نیم پیش فولتایم داره کار می کنه. نتیجه ایلتسمون نیومده اما فکر کنم همه اسکیل ها رو 7 بیاریم. میشه بگید شانسی داریم واسه سریع گرفتن پی آر؟ ممنونم.
    از این لینک امتیازتونو حساب کنید:

http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)