صفحه 110 از 243 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120160210 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express entry

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamoj نمایش پست ها
    ممنونم ولی متوجه نشدم- پی دی اف توی کدوم پروفایلم هست؟
    همون آخر صفحه اصلی توی cic (بعد از لاگین) وقتی کلیک می کنید یه خط نوشته میاد که یه لینک هم داخلش هست. پی دی اف داخل همون لینکه !

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezashark نمایش پست ها
    مرسی از محبتتون. امتیازی که این لینک به من میده 464 هست. یک لینک دیگه رو هم دوستان لطف کرده بودن مربوط به یک شرکت وکالت بود گویا پر کردم، در حالت عادی 420 و در صورتیکه اون امتیاز تشویقی مربوط به داشتن دو مدرک فوق شامل من بشه 470 میشه نمره ام. حالا سوال و مشکل سر جزییات این بند تشویقی هست. چون دیدم نوشته بود در رصورتیکه طول دوره تحصیل 3 سال یا بیشتر طول بکشه که فوق در ایران دوسال بیشتر طول نمیکشه. اینجاست که من ابهام دارم که برای شرایط من صادق هست اون بند یا خیر.
    اگر اطلاعات بیشتر و یا لینکی در این مورد، شما و یا سایر دوستان به اشتراک بگذارند بسیار سپاسگذار میشم.
    امتیازی که اون لینک بهتون میده دقیقه.
    از سایتها متفرقه امتیازی که میگیرید معلوم نیست دقیق باشه یا نه....
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به فدرال با برنامه جدید 2015 Express Entry

با سلام، دوستان تنها آزمون فرانسه مورد تایید برای Express Entry آزمون TEF است؟ و سوال دیگه ام اینه که آیا باید هر 4 مهارت رو امتحان بدیم؟ یا هر تعدادی که امتحان بدیم، قابل قبوله؟

با تشکر

Member nazanin26 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Traduction de francais,Shahid Beheshti

با سلام خدمت دوستان عزیز ،من آزمون tef canada دادم برای زبان اولم و امتیاز لازم رو در هر 4 مهارت کسب کردم فقط مسئله اینکه من هر 4 مهارت رو به صورت جدا گونه امتحان دادم چون که توی این امتحان بر خلاف امتحان آیلتس این امکان هست که مهارت ها رو به صورت جداگونه امتحان داد ، سوالی که داشتم اینه که آیا برای اکسپرس اینتری این حالت قابل قبوله یا نه ؟ ممنون میشم که اگر کسی میدونه پاسخ بده ،من واقعا سردرگم و گیج شدم ،هیچ کس نتونسته به من یه جواب قطعی بده
    تاریخ ارسال مدارک :07/2013 ،دریافت فایل نامبر کبک :10/2013 ، فوق لیسانس مترجمی فرانسه ،tcf tp:c1 ،سابقه کار 3 سال ،10ماه با بیمه ،در انتظار مصاحبه

سلام دوستان فارغ التحصیل مهندسی معماری با حدود ۳ سال سابقه «کار پژوهشی» در یک شرکت تحقیقاتی به همراه بیمه٬ امتیاز سابقه کار رو دریافت میکنه؟
    یا اینکه باید حتما کار از نوع اجرایی باشه؟
    کار پژوهشی در زمینه معماری بوده اما این شرکت تحقیقاتی حوزه های مختلف علوم رو در برمیگیره از مهندسی مکانیک٬ معماری٬ جغرافیا و ....

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط MaHee نمایش پست ها
    سلام دوستان فارغ التحصیل مهندسی معماری با حدود ۳ سال سابقه «کار پژوهشی» در یک شرکت تحقیقاتی به همراه بیمه٬ امتیاز سابقه کار رو دریافت میکنه؟
    یا اینکه باید حتما کار از نوع اجرایی باشه؟
    کار پژوهشی در زمینه معماری بوده اما این شرکت تحقیقاتی حوزه های مختلف علوم رو در برمیگیره از مهندسی مکانیک٬ معماری٬ جغرافیا و ....
    سلام
    خیر کار پژوهشی مشکلی نیست. فقط زیاد توش جنبه های آموزشی و ... برجسته نشه.
    برای انتخاب شرح وظایف، حتما به شرح وظایف معرفی شده توی NOC رشتتون مراجعه کنید.
    پیروز باشید
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

سلام به همگی و دست مریزاد بابت زحمتی که میکشیدمن امتیازم 451 شده که با آیلتس آکادمیکم حساب کردم. تا تیرماه فرصت میشه که جنرال امتحان بدم. سوالم مثل همه اقراد دیگه اینه که آیا شانسی دارم؟شرایطم: مجرد، 34 ساله، فوق لیسانس، بیش از 8 سال سابقه کار تمام وقت و چند سال هم نیمه وقت، البته 5 سال آخر استاد دانشگاه در رشته خودم بودم. آیلتس آکادمیکم به این ترتیبه: رایتینگ 7.5، اسپیکینگ 8، لیستنینگ و ریدینگ هم 8نهایتا حدود 12000 دلار کانادا میتونم جور کنم. آیا مهمه که سوابق کاریم توری رزومه مربوط به تدریس نباشه؟

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط faro85 نمایش پست ها
    سلام به همگی و دست مریزاد بابت زحمتی که میکشیدمن امتیازم 451 شده که با آیلتس آکادمیکم حساب کردم. تا تیرماه فرصت میشه که جنرال امتحان بدم. سوالم مثل همه اقراد دیگه اینه که آیا شانسی دارم؟شرایطم: مجرد، 34 ساله، فوق لیسانس، بیش از 8 سال سابقه کار تمام وقت و چند سال هم نیمه وقت، البته 5 سال آخر استاد دانشگاه در رشته خودم بودم. آیلتس آکادمیکم به این ترتیبه: رایتینگ 7.5، اسپیکینگ 8، لیستنینگ و ریدینگ هم 8نهایتا حدود 12000 دلار کانادا میتونم جور کنم. آیا مهمه که سوابق کاریم توری رزومه مربوط به تدریس نباشه؟
    شرایطتون خوبه
    آیلتس جنرال بدید که اگه نمراتتون بالا شد اقدام کنید هر چه سریعتر.
    12 هزار تا هم بخوابونین توی بانک برای گواهی لازم میشه
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

Junior Member

یا سلام مرسی از راهنمایی های خوبتون من امتیازم 254 شده و اینکه من 2 رشته دانشگاهی درس خوندم یکی کاردانی مدیریت و دیگری کارشناسی روانشناسی نمی دونم تو ارزیابی کدوم گزینه رو بزنم و ایا اصلا فایده داره یا نه؟ایا کلا با این امتیاز شانسی دارم؟اگر استانی شانسی هست کدوم استان رو انتخاب کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

دوستان سلام،
    كسي لينك آخرين ظرفيت باقيمونده رشته ها رو داره؟
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)