صفحه 115 از 222 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125165215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express entry

نقل قول نوشته اصلی توسط perpantaq نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از لینک بالا استفاده کردم و امتیاز. رو گرفتم369
    آیا شانسی دارم و اگه نه چه کاری برای بالا بردن احتمال انتخابم میتونم انجام بدم
    من 29 سالمه و مجرد هستم
    لیسانس مهندسی صنایع دارم و دو سال در زمینه نفت و گاز در رابطه با رشته خودم کار کردم
    مدرک آیلتس 7.5 دارم با نمرات s 7, L 8.5, R 7.5, W 6
    دارم فرانسه میخونم و در سطح a2 هستم
    و اینکه letter of nomination. چی هست چون من no زدم
    با تشکر
    شما با این امتیاز شانس فدرال ندارید و باید تلاش کنید نامینیشن استانی بگیرید. در حال حاضر شانستون برای استان ساسکاچوان بیشتر از بقیه ست و باید شرایطش رو مطالعه کنید. اگه بتونید رایتینگتون رو 7 کنید (لیسینینگ 8 و بقیه 7) امتیازتون بازم میره بالاتر و فکر کنم بالای 400 میشین. اینجوری شانس استان انتاریو رو هم پیدا می کنید که البته الان بسته ست ولی باز میشه در آینده.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار شریف - هوش مصنوعی امیرکبیر

سلام. دیدم که دوستان گفتن سابقه کار همزمان با فوق لیسانس نصف حساب میشه. آیا فوق لیسانس شبانه هم همینطوره؟
    اصطلاحی که تو سایت مهاجرت دیدم این بود که همزمان با کار نباید مشغول به full time study‌ باشید. حالا نمیدونم فوق شبانه full time حساب میشه یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان ممنون از دوستانی که وقت می ذارند و پاسخ می دهند.
    دوستان من لیسانس نرم افزار دارم و با این مدرک 4 سال کار کردم. بعد ادامه تحصیل دادم و کارشناسی ارشد آی تی و دکترای سیستم های اطلاعاتی گرفتم و الان با مدرک دکترا هیات علمی دانشگاه آزاد هستم و مشغول تدریس. همه مدارکمو فرستادم برای ارزیابی. اما یه سوال مهم دارم که برای سابقه کار تمرکزم باید رو کدوم باشه میتونم از مال لیسانس هم استفاده کنم و اینکه سابقه تدریس بدرد نمیخوره؟ برم جای دیگه هم مشغول بکار شم برای سابقه برای دکترا یا.... یه کم گیج شدم ممنون میشم راهنمایی کنید (امتحان زبان هم ندادم با نمره فرضی امتیازم میشه 385) بنظرتون رو چی تمرکز کنم که امتیازم بره بالا؟

Junior Member

سلام دوستان
    من ليسانس مترجمي زبان انگليسي هستم ، متاهل
    حدود ده سال سابقه تدريس دارم ولي به صورت فول تايم كه بخوام از بيمه سابقه بگبرم ميشه پنج سال
    كار ترجمه هم انجام دادم ولي هيچ مدرك رسمي يا سابقه بيمه ندارم
    ديپلم فني حرفه اي ارايشگري و گريم هم دارم
    ايلتس ٧.٥ دارم s8,L8, R7.5 ,W7

امتيازم شده 403
    ميخواستم بدونم سابقه كاري حتما بايد مرتبط با رشته تحصيلي باشه؟
    اين امتياز خوبيه براي اكسپرس؟
    ممنون ميشم راهنماييم كنين

Junior Member

سلام خسته نباشید .
    من امتیاز هامو اینجوری محاسبه کردم میشه راهنمایی کنین که درست هست یا نه ؟
    1- زبان ( r : 4.5 - L:5 - W:5.5 - S:6 ) که هر اسکیل تو clb7 میشه 4 امتیاز = مجموع 16 امتیاز
    2-تحصیلات = فوق لیسانس عمران = 23 امتیاز
    3-تجربه کاری در رشته عمران type A 2131 س =15 امتیاز
    4=سن = 30 سال = 12 امتیاز
    5=اقوام درجه 1 = عمه من به همراه خانواده 15 سال سیتیزن کانادا هستن = 5 امتیاز

مجموع =16+23+15+12+5 = 71 امتیاز
    آیا این محاسبه درسته ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک- آزاد اسلامی

دوستان خسته نباشید یک سوال داشتم در مورد سابقه کار برای اکسپرس اینتری که آیا حتما باید با بیمه باشد یا اینکه اگر شرکت مورد نظر در سربرگ خود با مهر و امضاء شرکت اذعان کنه که من اونجا کار می کردم به مدت 3 سال با فلان سمت و حقوق دریافتی من رو هم قید کنه کافیه ؟؟ پیشاپیش ممنون از جواب دوستان

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط navidking نمایش پست ها
    دوستان خسته نباشید یک سوال داشتم در مورد سابقه کار برای اکسپرس اینتری که آیا حتما باید با بیمه باشد یا اینکه اگر شرکت مورد نظر در سربرگ خود با مهر و امضاء شرکت اذعان کنه که من اونجا کار می کردم به مدت 3 سال با فلان سمت و حقوق دریافتی من رو هم قید کنه کافیه ؟؟ پیشاپیش ممنون از جواب دوستان
    بارها به این سوال در همین فروم و همچنین فروم مربوط به گواهی سابقه کار جواب دادیم. لطفاً فروم ها رو مطالعه کنید.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Express-Entry
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

دوستان ببخشید 2 تا سوال داشتم:

1-قسمتی که مربوط به خانواده در کانادا هست ،مثل کبک شامل خانواده درجه1 همسر نیز میشود؟

2-سوابق کاری یه طور مداوم ولی ازچندجا(ولی با عنوان شغلی تقریبا یکسان و مرتبط با رشته) و درمیان آنها خدمت سربازی باشه ،به چه صورت حساب میشه؟و درصورت وجود گپ به چه صورت باید بیان شود؟
    ویرایش توسط hamid_bp : July 2nd, 2016 در ساعت 09:21 AM

Junior Member

با سلام و خسته نباشید

یه چیز رو بمن بگید ممنون میشم من اول مدرک زبان بگیرم بعد اقدام کنم؟

2- چند روش دیدم یکی فرم داکیومنت لیست 5760 که کلی فرم هست باید پر بشه به انضمام کلی فرم و مبلغ 550 دلار و ارسال انها به دفتر سیدنی ؟

3- فرم انلاین و از طریق رجیستر GC

از ابتدا بمن بگید خلاصه من کدوم روش رو دنبال کنم ؟

اول مدرک بگیرم بعد اقدام کنم یا اینکه میتونم الان هم کارای ارسال فرمها رو شروع کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, Concordia

سلام،
    یک سوال در رابطه با گرفتن نامزد استانی داشتم.
    آیا باید حتما حداقل ۶۷ امتیاز را برای گرفتن نامزد استانی فارغ از استان مورد نظر داشته باشم؟ و بتوان پروفایل ee ساخت؟

تحصیلات: کارشناسی مهندسی تکنولوژی نرم افزار
    انگلیسی: آیلتس جنرال ۶ هر اسکیل
    سابقه کار: بیش از ۳ سال با بیمه و مرتبط
    مجرد

متشکرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)