صفحه 117 از 243 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127167217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express entry

سلام
    من به خاطر سنم باید هر چه سریعتر اقدام کنم اما مدرک کارشناسی ارشدم آماده نیست . مدرک موقت کارشناسی ارشد رو برای ارزیابی می تونم بفرستم؟
    ممنون می شم اگه کسی تجربه مشابه داره یا اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    لینک محاسبه امتیاز در پست های قبلی بارها گذاشته شده. ولی به طور کلی چون سابقه کار ایشون زیر سه سال هست و نمره زبان (گرچه باید جنرال امتحان بدن) هم زیر CLB9 هستن (لیسینینگ 8 و بقیه 7)، امتیازشون زیر 450 میشه و فقط برای استانی شانس دارن. در ضمن مدرک پزشکی به خودی خود امتیاز نداره. هر مقطع تحصیلی مثل لیسانس یا فوق یا دکترا امتیاز داره.

سلام دوست عزیز مرسی بابت پاسختون سوال من اینه که پزشکی عمومی معادل لیسانس امتیاز می گیره یا فوق لیسانس؟
    تاريخ دريافت فايل نامبر کبک: 23/01/2011، اضافه شدن همسر : اکتبر 2012، مصاحبه: ژانویه 2013، فایل نامبر فدرال : آپریل 2013، درخواست آپدیت : آگوست 2013، دریافت مدیکال : سپتامبر 2013، ارسال مدیکال : 09 نوامبر 2013، PR: 13 may 2014

Junior Member

سلام دوستان دو سوال در خصوص EE داشتم که ممنون می شم راهنماییم کنید:
    1- آیا داشتن دو مدرک فوق لیسانس در روش اکسپرس انتری امتیاز آور است؟( چه از لحاظ cic و و یا استانی آنتاریو)، اگر هست در کجا باید مطرح نماییم؟( لیسانس و فوق عمران + فوق mba در حال تدارک دفاع پایان نامه)
    2- من متاهلم و یک فرزند 3 ساله دارم، و برنامه ام اینست که اول خودم واردکانادا شوم (البته درصورت لزوم لندینگ با خانواده باشد و سپس ایشان برگردند ایران) و بعد از یکسال کارکردن خودم در کانادا پس از بهبود نسبی شرایط همسر و فرزندم به کانادا بیایند؟ شاید این سوال خیلی سطحی باشه اما ممنون میشم راهنمایی کنید. (همسر بنده 24 امتیاز می تواند کسب نماید و ممنون می شم اگر استفاده از امتیاز ایشان در پاسخ شما تاثیری دارد بفرمایید)

Junior Member

متاسفانه چون باید مدارک ترجمه رسمی بشن و بعد طی تشریفات خاصی برای ارزیابی ارسال بشن فقط اصل دانشنامه و ریز نمرات قابل استفاده است. ترجمه رسمی مدرک موقت تأیید نمیشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadaf.s178 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز مرسی بابت پاسختون سوال من اینه که پزشکی عمومی معادل لیسانس امتیاز می گیره یا فوق لیسانس؟
    شما در وب سایت WES میتونید نام دانشگاه و نوع مدرک تحصیلی رو وارد کنید و ببینید چه معادلی به شما میده. البته پاسخی که بهتون میده غیررسمی هست ولی معمولا وقتی اصل مدارک رو هم میفرستید همین معادل رو میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Trigger نمایش پست ها
    متاسفانه چون باید مدارک ترجمه رسمی بشن و بعد طی تشریفات خاصی برای ارزیابی ارسال بشن فقط اصل دانشنامه و ریز نمرات قابل استفاده است. ترجمه رسمی مدرک موقت تأیید نمیشه.
    ممنونم از جوابتون
    من اگه با لیسانسم فایل باز کنم و بعد از آماده شدن مدرک فوق لیسانس به پروفایلم اضافه کنم امتیاز سنم برای زمانی که پروفایل رو ساختم محاسبه می شه؟

سلام به همگی
    من 32 سال سن دارم و متاهل هستم و از دانشگاه lakehead در انتاریو در مقطع فوق لیسانس پذیرش گرفتم و اگر ویزام اوکی بشه تا سه ماه دیگه عازمم
    میخواستم بدونم بعد از تحصیل شانسی برای اقامت گرفتن دارم؟؟ اگر نتونم بمونم و مجبور بشم بعد از تحصیل برگردم کلا همه چیزم رو از دست میدم و باید از اول شروع کنم.
    کلا ازینکه بعد از تموم شدن درسم بندازنم بیرون خیلی میترسم و استرس دارم در کل دو دل شدم برای رفتن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahnorouzi نمایش پست ها
    ممنونم از جوابتون
    من اگه با لیسانسم فایل باز کنم و بعد از آماده شدن مدرک فوق لیسانس به پروفایلم اضافه کنم امتیاز سنم برای زمانی که پروفایل رو ساختم محاسبه می شه؟
    ببینید مدرک من و شما به صورت مستقیم برای Express entry ارزشی نداره. ارزش مدرک توسط موسسات ارزشیابی مثل WES معادل یابی میشه و فقط اون موقع هست که به شما امتیاز تعلق میگیره. من خودم از WES استفاده کردم و فرایندش اینطوریه که شما مدارک رو میفزستید و میگن مدرک شما معادل این مدرک کاناداست. شما میتونید یک بار مدارک لیسانستون رو بفرستید برای معادل یابی و در پروفایل CIC استفاده کنید و بعداً گزارشتون رو آپدیت کنین و مدراک ارشدتون رو هم WES بفرستید و امتیاز ارشد رو هم بگیرید. ولی هزیته بیشتری رو متحمل میشید. در واقع دوبار هزینه اززشیابی میدید که تقریبا 1 میلیون تومان هزینه هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahnorouzi نمایش پست ها
    ممنونم از جوابتون
    امتیاز سنتون که در لحظه حساب میشه، یعنی روز تولدتون که اعلام کردین پروفایلتون آپدیت میشه و امتیازتون تغییر میکنه، ولی زمانی که ITA میگیرین مهمه، یعنی تو تاریخی که ITA دریافت میکنین دیگه امتیاز سنتون فیکس میشه و هر چقدر طول بکشه روندتون دیگه همون امتیاز براتون لحاظ میشه و اگر سنتون تو این فاصله بره بالا امتیازتون رو کم نمیکنن.

Junior Member

سلام به همه
    من توی DRAW 22 که 4 دسامبر 2015 بود، با امتیاز 469 تونستم ITA بگیرم.
    پروفایل و مدارکم رو تا 3 ژانویه 2016 تکمیل کردم و فرستادم، فعلا مدیکالم pass شده و Background check ام انجام شده و مشکلی نخوردم،امیدوارم تا 2 3 ماه آینده Passport Request برام اتفاق بیفته.
    من همه کارامو خودم کردم از اول و به نظرم نیاز به وکیل و غیره نیست و روی خود وبسایت CIC اطلاعات جامعی وجود داره.
    اگر کسی سوالی داشت من شاید بتونم کمک کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)