صفحه 12 از 243 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به فدرال با برنامه جدید 2015 Express Entry

دوستانی که امتیاز زیر 350 دارند شانس 0% دوستان 350 تا 400 شانس 50%وبالای 400 احتمال زیاد دعوت نامه می گیرند

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kolman نمایش پست ها
    دوستانی که امتیاز زیر 350 دارند شانس 0% دوستان 350 تا 400 شانس 50%وبالای 400 احتمال زیاد دعوت نامه می گیرند
    این اعدادو از کجا آوردی؟
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

دوست عزیز شما احیانا توی اداره مهاجرت کانادا شاغل هستید؟!!!!!! این درصدهای دقیق رو از کجا در آوردین؟!!! لطفا منبعش رو ذکر بفرمایید ... اینجوری که کسی مثل من که حدود 330 امتیازشه که باید بره بمیره!!!

تا جایی که من می دونم همه چیز بستگی به رقبای شما در NOC خودتون داره .

Junior Member

سلام دوستان. من تازه علاقه مند به مهاجرت به کانادا شدم، ببخشید که سولاتم کمی ابتدایی هست. من از طریق لینکی که معرفی شده (http://www.canadavisa.com/comprehens...alculator.html) امتیازم رو محاسبه کردم و چند تا سوال داشتم:
    1- سن چظوری حساب میشه؟ یعنی مثلا من که سنم 30 سال و 6 ماه هست، امتیاز 30 سال رو میگیرم؟
    2- برای نمره زبان آیا آیلتس آکادمیک هم قبول هست یا فقط جنرال؟ من الان فقط آکادمیک دارم که مجموع 7 است.
    3- In addition to the certificate selected above, have you completed a 2nd post-secondary diploma/certificate?
    دقیقا متوحه منظور این سوال نمیشم. من یک مدرک لیسانس دارم و بعد دو تا فوق لیسانس گرفتم. آیا می تونم این سوال رو yes بزنم؟
    4- با احتساب مورد قبلی که بله باشه، امتیازم میشه 375. می خواستم ببینم چقدر شانس دارم برای دعوتنامه؟
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط emr12 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من تازه علاقه مند به مهاجرت به کانادا شدم، ببخشید که سولاتم کمی ابتدایی هست. من از طریق لینکی که معرفی شده (http://www.canadavisa.com/comprehens...alculator.html) امتیازم رو محاسبه کردم و چند تا سوال داشتم:
    1- سن چظوری حساب میشه؟ یعنی مثلا من که سنم 30 سال و 6 ماه هست، امتیاز 30 سال رو میگیرم؟
    2- برای نمره زبان آیا آیلتس آکادمیک هم قبول هست یا فقط جنرال؟ من الان فقط آکادمیک دارم که مجموع 7 است.
    3- In addition to the certificate selected above, have you completed a 2nd post-secondary diploma/certificate?
    دقیقا متوحه منظور این سوال نمیشم. من یک مدرک لیسانس دارم و بعد دو تا فوق لیسانس گرفتم. آیا می تونم این سوال رو yes بزنم؟
    4- با احتساب مورد قبلی که بله باشه، امتیازم میشه 375. می خواستم ببینم چقدر شانس دارم برای دعوتنامه؟
    ممنون.
    بارها گفته شده و تو خود سایت مهاجرت هم هست که اکادمیک قبول نیست

دوست عزیز عدد 350 رو از فروم canadavisa.com گرفتم دوستان اونجا امتیاز ها شون رو اعلام کردند یه کار آماری انجام دادن عدد 350 تا 370 بر اساس ظرفیت 50000وانتخاب بر اساس بالاترین امتیاز بدون noc
    https://docs.google.com/spreadsheets...#gid=473180186

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری-آزاد

دوستان من بالاخره نحوه محاسبه امتیاز سابقه کار غیر کانادایی رو متوجه نشدم
    ممنون میشم منو روشن کنید

به 2 صورت هستش
    1:لسینینگ8 /R,W,S نمره 7. که CLB 9 هستش وامتیاز کامل با 3 سال سابقه 50 امتیاز
    2:R,S,W,L حداقل نمره 6که یکی از این نمرات بالا از CLB9 باشه خلاصه باید یکی از مهارت ها حتما 7 باشه وحداقل نمرات 6 که با 3 سال سابقه کار25 امتیاز مثال.L6,S7,W6,R6 وL8,S6 W6 R6

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری-آزاد

به 2 صورت هستش
    1:لسینینگ8 /R,W,S نمره 7. که CLB 9 هستش وامتیاز کامل با 3 سال سابقه 50 امتیاز
    2:R,S,W,L حداقل نمره 6که یکی از این نمرات بالا از CLB9 باشه خلاصه باید یکی از مهارت ها حتما 7 باشه وحداقل نمرات 6 که با 3 سال سابقه کار25 امتیاز مثال.L6,S7,W6,R6 وL8,S6 W6 R6
    یعنی شما می فرمایید که اگه تمام اسکیلها مثلا 6 باشه و اگر 100 سال هم سابقه کار داشته باشیم چیزی بهمون تعلق نمیگیره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)