صفحه 123 از 243 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133173223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express entry

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    پست بالاتر از پست خودتون رو بخونید لطفا. سه تا لینک گذاشتم که یکیشون راهنمای فارسی هست.
    دوستان ممنونم از لینکهای خوبی که میگذارید . من 2-3 روز پیش رفتم و پروفایلم رو ساختم . (آیلتسم 7.5 هست ، سابقه کار بیش از 6 سال construction manager ، گفتم 24000 دلار با خودم میارم ، سنم 34 ، فوق لیسانس) . بلافاصله تا سابمیت کردم پروفایلم رو T جواب اومد که ineligble ، فکر کردم شاید اشتباهی شده ، دوباره ساختم و دوباره همین پاسخ اومد با چند ثانیه فاصله!!!
    واقعا مخم هنگ کرد ، اومدم یه بار دیگه پستهای اینجا رو خوندم ولی چیزی به نظرم نرسید ، جز اینکه شاید لازمه قبل از پر کردن پروفایل مدارکم رو بفرستم که wes تایید کنه ، چنین چیزی هست؟ آیا کسی از دوستان نظر دیگه به ذهنش میرسه ؟ چون واقعا مخم سوت میکشه

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط mdarling1991 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم ازخدمتتون
    اگر به حد نصاب امتیاز اکسپرس اینترای نرسیم ممکن هست از طریق نامینیت استانی کسر امتیاز رو جبران کنیم ؟و اینکه روش اکسپرس اینترای همیشه باز هست برای اپلای؟
    سلام
    بله
    بله
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط iran2000 نمایش پست ها
    دوستان ممنونم از لینکهای خوبی که میگذارید . من 2-3 روز پیش رفتم و پروفایلم رو ساختم . (آیلتسم 7.5 هست ، سابقه کار بیش از 6 سال construction manager ، گفتم 24000 دلار با خودم میارم ، سنم 34 ، فوق لیسانس) . بلافاصله تا سابمیت کردم پروفایلم رو T جواب اومد که ineligble ، فکر کردم شاید اشتباهی شده ، دوباره ساختم و دوباره همین پاسخ اومد با چند ثانیه فاصله!!!
    واقعا مخم هنگ کرد ، اومدم یه بار دیگه پستهای اینجا رو خوندم ولی چیزی به نظرم نرسید ، جز اینکه شاید لازمه قبل از پر کردن پروفایل مدارکم رو بفرستم که wes تایید کنه ، چنین چیزی هست؟ آیا کسی از دوستان نظر دیگه به ذهنش میرسه ؟ چون واقعا مخم سوت میکشه
    شما قسمت مدرک تحصیلی رو چی میزنی؟
    و همینطور موقع انتخاب استانها چیو انتخاب میکنی؟
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    شما قسمت مدرک تحصیلی رو چی میزنی؟
    و همینطور موقع انتخاب استانها چیو انتخاب میکنی؟
    مدرک فوق لیسانس (لیسانس و یه مدرک دیگه هم که دارم رو وارد میکنم)
    استانها هم تیک اونتاریو ، بریتیش کلمبیا ، آلربتا رو میزنم ، بعدشم اون پایین تیک همه ی استانها رو میزنم

فقط الان به ذهنم اومد که شاید باید پیش از تشکیل پروفایل مدارکم رو ارزیابی بکنم؟!

استانها هم تیک اونتاریو ، بریتیش کلمبیا ، آلربتا رو میزنم ، بعدشم اون پایین تیک همه ی استانها رو میزنم

فقط الان به ذهنم اومد که شاید باید پیش از تشکیل پروفایل مدارکم رو ارزیابی بکنم؟!

دوست عزیز
    یک سری از مدارک شما هست که تاریخ اعتبار دارن مثل پاسپورت یا نتیجه ایلتس و .... این چیزا رو هم چک کنید.
    ولی در مورد ارزیابی مدارک اگه بخوای امتیازش رو بگیری باید ارزیابی بشه

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

سلام
    احتمالا مشکل از درج مدرکتونه.
    اگر فوق لیسانس دارید باید بزنید Master.
    یک بار بادقت تمام گزینه ها رو جواب بدید...
    پیروز باشید
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام
    احتمالا مشکل از درج مدرکتونه.
    اگر فوق لیسانس دارید باید بزنید Master.
    یک بار بادقت تمام گزینه ها رو جواب بدید...
    پیروز باشید
    مرسی فونیکس وآ زومی و آریوی عزیز . من گزینه ی مستر رو زده ام و اعتبار آیلتس و گذرنامه ام تا 2018 هست . همچنین از بین استانها اونتاریو ، بریتیش کلمبیا و آلبرتا رو زدم و تهش هم تیک همه ی استانها رو زدم (هرچند که نمیخوام تو اون جاهای پرت و پلا و نزدیک قطب برم ). تنها چیزی که اونجا پرسید و من no زدم ، این بود که نوشته بود آیا شما مدارکتون رو یکی از سازمانهای ما ارزیابی کرده ، و من گفتم خیر ! آیا شما دوستان هنگام تشکیل پروفایل مدارکتون رو ارزیابی کرده بودید و اونجا زدید yes؟ (در حقیقت فکر من این بود که اول تایید بکنن کلیت کار رو بعد میگن حالا برو دنبال تایید مدارک تحصیلی و غیره) و آیا باید چنین کاری بکنم ( حتما اول تایید مدرک بگیرم بعد اقدام به ساخت پروفایل بکنم؟)

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

مرسی فونیکس وآ زومی و آریوی عزیز . من گزینه ی مستر رو زده ام و اعتبار آیلتس و گذرنامه ام تا 2018 هست . همچنین از بین استانها اونتاریو ، بریتیش کلمبیا و آلبرتا رو زدم و تهش هم تیک همه ی استانها رو زدم (هرچند که نمیخوام تو اون جاهای پرت و پلا و نزدیک قطب برم ). تنها چیزی که اونجا پرسید و من no زدم ، این بود که نوشته بود آیا شما مدارکتون رو یکی از سازمانهای ما ارزیابی کرده ، و من گفتم خیر ! آیا شما دوستان هنگام تشکیل پروفایل مدارکتون رو ارزیابی کرده بودید و اونجا زدید yes؟ (در حقیقت فکر من این بود که اول تایید بکنن کلیت کار رو بعد میگن حالا برو دنبال تایید مدارک تحصیلی و غیره) و آیا باید چنین کاری بکنم ( حتما اول تایید مدرک بگیرم بعد اقدام به ساخت پروفایل بکنم؟)
    بله اگه "نه" بزنین برای ارزیابی مدارک پروفایل شما تائید نمیشه. در واقع مدرک تحصیلی شما رو قبول نمیکنن. بهتره اول ارزیابی کنین بعد پروفایل بسازین چون عملاً ساختن پروفایل قبل از داشتن ارزیابی مدرک تحصیلی فایده ای نداره.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    بله اگه "نه" بزنین برای ارزیابی مدارک پروفایل شما تائید نمیشه. در واقع مدرک تحصیلی شما رو قبول نمیکنن. بهتره اول ارزیابی کنین بعد پروفایل بسازین چون عملاً ساختن پروفایل قبل از داشتن ارزیابی مدرک تحصیلی فایده ای نداره.
    چطور باید مدارک تحصیلی رو ارزیابی کنیم؟

خواهش میکنم دوست عزیز
    شما چندتا چیزو در نظر بگیر یکی اینکه تمامی پیش نیازهای اکپرس انتری رو داری؟ یعنی شرط سابقه کار وشغلی و تحصیلی و زبان و سن و رتبه شغلی اینا رو تو وبسایت میتونی چک کنی که مینیمم ها رو داری و درست وارد کردی. مطلب بعدی اینکه چک کن که تاریخهای که وارد میکنی درست هست و با هم تناقض نداشته باشن . سوم اینکه وقتی داری سابقه کارهاتو وارد میکنی باید برای فول تایم بالای 30 ساعت در هفته بزنی. همچنین سابقه کار حین تحصیل فول تایم حساب نمیشه. بنظرم دوباره اینارو چک کن .من فکر میکنم اطلاعاتی که وارد میکنی حداقل های مورد نیاز رو پوشش نمیده.
    ارزیابی نکردن مدرک تحصیلی بنظرم باعث این مسئله نیست. مگر اینکه شما در ابتدای امر که برای eligible بودن اطلاعات دادی و کد گرفتی گفته باشی که من ECA دارم و حالا اینجا توی پروفایل میگی ندارم شاید این مسئله باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)