صفحه 127 از 243 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137177227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express entry

نقل قول نوشته اصلی توسط Tinq نمایش پست ها
    تا دو ماه دیگه خیلی احتمالش کمه که دعوت نامه بگیرم چون امتیازم زیر ۴۵۰ هست پس از همین الان امتیاز سنم رو ۵ تا کمتر حساب کنم درسته؟
    تا قبل از گرفتن دعوت نامه اگه سنتون بیشتر بشه به طور اتومات امتیازتون تو پول بر اساس سن جدید آپدیت میشه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام . مرسی از اطلاعات مفیدی که برای اکسپرس اینتری میذارید توی سایت .

من میخواستم وارد پروسه اکسپرس اینتری 2016 بشم.

فقط چند سوال داشتم :

1- من 2 سال کار کردم در یک شرکت کامپیوتری ولی سابقه بیمه ندارم . برای اکسپرس حتما بیمه میخوان ؟
    2- من امتیاز خودم رو که حساب کردم با ایلیتس 8 میشه حدود 420 اینا !!
    میشه بپرسم بقیع چطور میرسن به 480 !!

ممنون.
    1) بیمه اجباری نیست. ولی به احتمال خیلی خیلی کم ممکنه بخوان.
    2) سابقه کارتون اگه سه سال باشه امتیازتون خیلی میره بالاتر. سنتون هم مهمه که بالا نباشه خیلی. CLB9 رو دارین درسته؟
    برای داشتن امتیاز بالای 460 باید حتماً:
    - حداقل فوق لیسانس باشین
    - حداقل CLB9 داشته باشین
    - حداقل سه سال سابقه داشته باشین
    - سنتون زیر 32 باشه
    ویرایش توسط amir_ca : February 15th, 2017 در ساعت 05:25 PM دلیل: پاک کردن اطلاعات نویسنده پست قبلی (بنا به درخواست خود ایشان که گزارش کرده بودند)
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

چند تا سوال داشتم
    1- CLB9 چی هست ؟
    2- من چند ماه دیگه امتحان زبان دادم آیا مینونم الان پروفایلمو تشگیل بدم ؟ و اگر اگر الان که سنم 32 سال هست تشگیل پروفایل بدم و بعد که نمره زبانم امد سنم 33 سال شد ، امتیازم براساس 32 سال حساب میشه یا 33 سال ؟
    3- آیا سابقه کار حتما باید براساس رشته ی تحصیلی باشه ؟ من 1.5 سال سابقه کار تو زشته ی خودم را دارم ( البته بدون بیمه که خودم پول بیمشو بعد میدم) و 1.5 سال هم تو یه کاره دیگه ایی که مرتبط به رشتم نیست سابقه کار دارم ؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mojarad نمایش پست ها
    چند تا سوال داشتم
    1- CLB9 چی هست ؟
    2- من چند ماه دیگه امتحان زبان دادم آیا مینونم الان پروفایلمو تشگیل بدم ؟ و اگر اگر الان که سنم 32 سال هست تشگیل پروفایل بدم و بعد که نمره زبانم امد سنم 33 سال شد ، امتیازم براساس 32 سال حساب میشه یا 33 سال ؟
    3- آیا سابقه کار حتما باید براساس رشته ی تحصیلی باشه ؟ من 1.5 سال سابقه کار تو زشته ی خودم را دارم ( البته بدون بیمه که خودم پول بیمشو بعد میدم) و 1.5 سال هم تو یه کاره دیگه ایی که مرتبط به رشتم نیست سابقه کار دارم ؟
    1- جدول تبدیل نمره آیلتس به CLB تو اینترنت هست. CLB9 یعنی لیسینینگ 8 و بقیه 7.
    2- الان تشکیل دادن هیچ فایده ای براتون نداره. ملاک سن هم وقتی هست که دعوت نامه میگیرید. تا وقتی دعوت نامه نگرفتید با افزایش سن امتیازتون کم میشه حتی اگه قبلش پروفایل درست کرده باشین.
    3- شما یه ناک NOC انتخاب می کنید که سابقه کارتون باید بر اساس این ناک باشه. تو سایت CIC نوشته که هر ناک لازمه اش چه مدرک دانشگاهی ای هست. سابقه کارهایی رو قبول می کنن که بر اساس ناک انتخابی شما باشن.
    Canada Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به فدرال با برنامه جدید 2015 Express Entry

سلام
    من شرايطم يه چيزي شبيه همين مثاليه كه شما زديد
    از چه طريقي و از كدوم استان اقدام كنم تا درصد پذرفته شدنم زياد باشه؟
    ممنون از لطفتون

Junior Member

سلام
    وقتتون به خير
    من ارشد مهندسي برق قدرت هستم (البته بايد بگم معدلم خوب نيست)
    زبانم در حد 7 تو رايتينگ و 6.5 تو بقيه مهارتها هست
    6سال سابقه كارتخصصي دارم والان يه ساله كه تو يه شركت معتبر پيمانكار پالايشگاه كار ميكنم و اطلاعات كاري خوبي دارم مطالب بالا رو خوندم ولي با توجه به اينكه جاب آفر و تحصيلات و سابقه كار كانادايي ندارم امتيازم خيلي پايين شده
    خواهرم هم اقامت دائم كانادا رو داره
    ميخواستم راهنماييم كنين كه از چه طريقي اقدام كنم Express Entry يا ويزاي كار و كدوم استان؟ و اينكه چقدر شانس گرفتن ويزا رو دارم؟
    ممنون ميشم اگر اطلاعاتي دارين در اختيارم بذارين

Junior Member

سلام دوستان من یکم راهنمایی میخوام ممنون میشم اگه کسی جواب بده.
    من 33 سالمه و دکتری مهندسی دارم و پارسال به مدت یکسال به عنوان خدمت سربازی در دانشگاه ارتش تدریس کردم (تا قبل از عید که بعد از اون تا حالا بیکارم). به من گفتن که بهت گواهی یک سال تدریس تمام وقت رو میدیم.سوال من اینه که به نظر شما از اونجایی که حقوقی سربازی خیلی ناچیز و در حد 100 هزار تومن در ماهه ایا میتونم از این به عنوان سابقه کار استفاده کنم؟ در ضمن با احتساب همین یکسال امتیازاتمم در حد 430-440 میشه که فکر نکنم زیاد خوب باشه.
    ممنون میشم جواب بدید.

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط marzie64 نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون به خير
    من ارشد مهندسي برق قدرت هستم (البته بايد بگم معدلم خوب نيست)
    زبانم در حد 7 تو رايتينگ و 6.5 تو بقيه مهارتها هست
    6سال سابقه كارتخصصي دارم والان يه ساله كه تو يه شركت معتبر پيمانكار پالايشگاه كار ميكنم و اطلاعات كاري خوبي دارم مطالب بالا رو خوندم ولي با توجه به اينكه جاب آفر و تحصيلات و سابقه كار كانادايي ندارم امتيازم خيلي پايين شده
    خواهرم هم اقامت دائم كانادا رو داره
    ميخواستم راهنماييم كنين كه از چه طريقي اقدام كنم Express Entry يا ويزاي كار و كدوم استان؟ و اينكه چقدر شانس گرفتن ويزا رو دارم؟
    ممنون ميشم اگر اطلاعاتي دارين در اختيارم بذارين
    با این شرایط امتیازتون زیر 400 میشه و فقط شانس ساسکاچوان رو دارید که اونم ناک های خیلی محدودی داره و خیلی سخت میتونین ناک مناسب خودتون رو پیدا کنید. توصیه میکنم زبانتون رو به لیسینینگ 8 و بقیه 7 برسیونید تا امتیازتون برسه به بالای 400 که اگه سنتون زیر 32 باشه به بالای 450 هم میرسه که هم شانس فدرال داشته باشید و هم انتاریو.
    Canada Express Entry

Junior Member

پیشنهاد من به دوستانی که امتیازشون پایینه اینه که راه تحصیلی رو هم امتحان کنن. در کمتر از 4،5 ماه کل پروسه انجام میشه و بعد از تحصیل راه های زیادی برای موندن وجود داره.

Junior Member

سلام. من اگه بتونم job offer بگیرم از یکی از دوستانم که CEO یه شرکت هس در کانادا، میخواستم ببینم حتما باید بعد ازینکه PRم اومد همونجا مشغول بکار شم؟ ینی حتما باید یه مدت اونجا کار کنم؟ و اینکه پروسه ی اینکه ایشون بتونه به من job offer بده خیلی پیچیده هس؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)