صفحه 13 از 243 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به فدرال با برنامه جدید 2015 Express Entry

نه متاسفانه فقط احتمالا مینیمم ورود به برنامه رو داشتن 1 سال سابقه کار قرار میدن.این سیستم داشتن آیلتس 7 در یکی از مهارت های s,w.r بسیار مهم هستش چون حداقل بیش از 50 امتیاز از دست خواهید داد

http://www.cic.gc.ca/english/express...rid-crs.asp#a3

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

سلام دوستان
    راجع به سابقه کار و مسئله بیمه که خیلیا باش مشکل دارن تو سیستم جدید به چه صورته چون باید تو پروفایل شرایط و نوشت آیا باید سابقه بیمه رو آپلود کرد با مدارک و این اجباریه؟؟؟ چون من 2 سال سابقه کار بدون بیمه دارم البته قرارداد کارم هست ولی فیش حقوقی و بیمه ندارم حالا نمیدونم اصلا این سابقه قابل قبول هست واسشون؟؟؟اگه قبول نمیکنن میشه با سابقه بیمه نا مرتبط با رشته تحصیلی اقدام کرد مثلا من ارشد برق دارم ولی چون بیمه مرتبط با رشتم ندارم و سابقه بیمه مشاغل آزاد کارگری مغازه رد کردم میشه نامه سابقه کاریمو تو این زمینه بگیرم ؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_es6449 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راجع به سابقه کار و مسئله بیمه که خیلیا باش مشکل دارن تو سیستم جدید به چه صورته چون باید تو پروفایل شرایط و نوشت آیا باید سابقه بیمه رو آپلود کرد با مدارک و این اجباریه؟؟؟ چون من 2 سال سابقه کار بدون بیمه دارم البته قرارداد کارم هست ولی فیش حقوقی و بیمه ندارم حالا نمیدونم اصلا این سابقه قابل قبول هست واسشون؟؟؟اگه قبول نمیکنن میشه با سابقه بیمه نا مرتبط با رشته تحصیلی اقدام کرد مثلا من ارشد برق دارم ولی چون بیمه مرتبط با رشتم ندارم و سابقه بیمه مشاغل آزاد کارگری مغازه رد کردم میشه نامه سابقه کاریمو تو این زمینه بگیرم ؟؟؟؟؟؟
    درود
    تا امروز كه كانادا پرينت بيمه جزو مداركش نبوده البته درسته كه خيلي از ايرانيا بيمه رو هم ارسال ميكردن اما اجبار نبوده
    راجع به برنامه جديد هم هيچگونه صحبتي از مدارك بعد از دعوتنامه نشده فعلا همه اطلاعات براي درست كردن پروفايل بوده

Junior Member

سلام..من حدود 46 ماه بیمه دارم.کارم هم کلا صنعتی بوده و همیشه توی پروژهای صنعتی بودم.مدرکم کارشناسی برق هست.آیلتس 5.5 دارم.میتونم اقدام کنم؟

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

بچه ها من با چه شرایطی حداقل میتونم اپلای کنم ؟

کاردانی نرم افزار - 2 سال سابقه کار دولتی

آیلتس چند میخوام ؟

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Stifler نمایش پست ها
    بچه ها من با چه شرایطی حداقل میتونم اپلای کنم ؟

کاردانی نرم افزار - 2 سال سابقه کار دولتی

آیلتس چند میخوام ؟
    امسال هم همانند سال گذشته حداقل زبان ایلتس مورد نیاز CLB7 که معادل ایتلس 6 در هر کدوم از مهارت ها هستی. یعنی همه ی مهارت ها رو باید بالای 6 بیارید و هر چه بالاتر باشید امتیاز بیشتری خواهید اورد.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران،ٱزاد

سلام دوستان
    در مورد 600امتیاز مناطق محروم(خخخ) میشه بگین چجوری میشه امتیازشو کسب کرد؟
    یعنی صرفن با انتخاب آن مناطق 600امتیاز میره تو حسابمون یا اینکه مثل پیشنهاد کار، داستانش مفصله؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aryairanzamin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد 600امتیاز مناطق محروم(خخخ) میشه بگین چجوری میشه امتیازشو کسب کرد؟
    یعنی صرفن با انتخاب آن مناطق 600امتیاز میره تو حسابمون یا اینکه مثل پیشنهاد کار، داستانش مفصله؟
    امتیازی برای مناطق محروم وجود نداره. سیستم nomination استانی قبلا هم وجود داشت. برای هر استان باید از طرف آن استان انتخاب بشوید و nomination certificate استان را دریافت کنید تا بتوانید امتیازش را بگیرید.برای هر استان هم شرایط متفاوتی وجود دارد که با سرچ کردن provincial nomination برای آن استان میتوانید پیدا کنید.

1:سیستم 2 filterداره اول باید 67 امتیاز قدیم رو داشته باشد تا اجازه ورود به برنامه بدن
    2:در صورت احراز شرط اول وارد استخر شده و از 1200 امتیاز رده بندی خواهید شد هر 15 روز بیشترین امتیاز ها انتخاب میشند
    تنها تغییری که کرده لیست مشاغل رو حذف کردند.برای مشاغل فنی با noc72/73/82/92/632/633 نیاز به مدرک فنی استانی کانادایی هستش
    واقعا سخت تر شده مخصوصا اون 67 امتیاز اول شوکه کننده است.هدف جذب بهترین از بهترین ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kolman نمایش پست ها
    1:سیستم 2 filterداره اول باید 67 امتیاز قدیم رو داشته باشد تا اجازه ورود به برنامه بدن
    2:در صورت احراز شرط اول وارد استخر شده و از 1200 امتیاز رده بندی خواهید شد هر 15 روز بیشترین امتیاز ها انتخاب میشند
    تنها تغییری که کرده لیست مشاغل رو حذف کردند.برای مشاغل فنی با noc72/73/82/92/632/633 نیاز به مدرک فنی استانی کانادایی هستش
    واقعا سخت تر شده مخصوصا اون 67 امتیاز اول شوکه کننده است.هدف جذب بهترین از بهترین ها

سلام . ببخشید میشه بفرمایید:
    1- اون عدد " هر 15 روز " رو دقیقا کجای سایت اعلام کرده ؟
    2- برای مشافل فنی با کدهایی که اعلام کردید از کجا باید مدرک فنی استانی کانادایی بیاریم ؟ ما از ایران می خوایم اقدام کنیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)