صفحه 148 از 243 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک- آزاد اسلامی

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express entry

سلام دوستان خوشحال میشم اگه منو راهنمایی کنید
    28 سال سن دارم با مدرک لیسانس مکانیک از دانشگاه ازاد , دارای 5سال سابقه کار بدون بیمه به صورت تمام وقت و پاره وقت ( امکان تهیه تاییدیه از شرکتی که توش کار می کرد رو دارم ) , مدرک فنی حرفه ای دوره 720 ساعته تعمیر ماشین الات سنگین رو دارم , و همینطور مدرک ایلتس 7.5 رو هم دارم .
    آیا راهی هست که من بتونم اقدام کنم دوستان ؟
    خوشحال میشم اگه اساتید منو راهنمایی کنند
    با تشکر

Junior Member Persia_Boy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. ...

نقل قول نوشته اصلی توسط navidking نمایش پست ها
    سلام دوستان خوشحال میشم اگه منو راهنمایی کنید
    28 سال سن دارم با مدرک لیسانس مکانیک از دانشگاه ازاد , دارای 5سال سابقه کار بدون بیمه به صورت تمام وقت و پاره وقت ( امکان تهیه تاییدیه از شرکتی که توش کار می کرد رو دارم ) , مدرک فنی حرفه ای دوره 720 ساعته تعمیر ماشین الات سنگین رو دارم , و همینطور مدرک ایلتس 7.5 رو هم دارم .
    آیا راهی هست که من بتونم اقدام کنم دوستان ؟
    خوشحال میشم اگه اساتید منو راهنمایی کنند
    با تشکر
    هر گونه مدرک فنی حرفه ای در این مورد اعتباری ندارد. برای محاسبه دقیق امتیازات باید نمره هر مهارت IELTS را مشخص کنید. هر یک امتیاز خودش را دارد. در صورتی که CLB9 شوید امتیاز خوبی می گیرید.
    فقط IELTS General پذیرفته می شود. اگر کارشناسی ارشد می داشتید شانس پذیرش شما بسیار بالا بود. به نظر می رسد برای استانی می توانید اقدام کنید.
    پیشنهاد می شود راهنمای جامع EE ویرایش سوم را مطالعه بفرمایید.

پیروز باشید
    کار نیکو کردن از پر کردن است

سلام دوستان
    اسانيد گرامي لطفا كيس بنده را براي ورود به كانادا از طريق express emtry ارزيابي كنيد
    دكتري عمران با ايلتس ٧ در همه اسكيلها
    ٧ سال هيات علمي دانشگاه
    ٣٧ سال سن

ممنون
    Impossible is impossible

Junior Member

سلام دوستان

من با یه موسسه مهاجرتی صحبت کردم گفت با سی هزار دلار آمریکا برامون جاب آفر میگیره و سه چهار ماهه میتونیم اقامت دائم کانادا بگیریم. می تونم نظرتون رو راجه به این قضیه بدونم. اینکه تا چه حد قابل اطمینان هست؟

حالا اگر من بتونم از یک آشنا جاب آفر بگیرم آیا برای اون نفر مسولیتی ایجاد میکنم ینی باید حتما در همون کمپانی کار کنم و بیمه و مالیات محل کار و ... باید به نام همون شرکت باشه؟

متشکرم
    ویرایش توسط Raha198600 : October 10th, 2016 در ساعت 11:53 AM

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Raha198600 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من با یه موسسه مهاجرتی صحبت کردم گفت با سی هزار دلار آمریکا برامون جاب آفر میگیره و سه چهار ماهه میتونیم اقامت دائم کانادا بگیریم. می تونم نظرتون رو راجه به این قضیه بدونم. اینکه تا چه حد قابل اطمینان هست؟

حالا اگر من بتونم از یک آشنا جاب آفر بگیرم آیا برای اون نفر مسولیتی ایجاد میکنم ینی باید حتما در همون کمپانی کار کنم و بیمه و مالیات محل کار و ... باید به نام همون شرکت باشه؟

متشکرم
    گرفتن جاب آفر در سیستم اکسپرس انتری باید شرایط LMIA رو داشته باشه که برای افراد داخل ایران تقریبا غیر ممکنه. اصلاً به حرف وکلا اطمینان نکنین با این مبالغ. حتی اگه 10 درصد پول رو هم اول بگیرن براشون کافیه و دیگه براشون مهم نیست 90 درصد بقیه رو ازتون بگیرن!
    میتونین تو اینترنت شرایط LMIA رو سرچ کنید.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اسانيد گرامي لطفا كيس بنده را براي ورود به كانادا از طريق express emtry ارزيابي كنيد
    دكتري عمران با ايلتس ٧ در همه اسكيلها
    ٧ سال هيات علمي دانشگاه
    ٣٧ سال سن

ممنون
    اول این راهنما رو مطالعه کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B1%D8%B3%DB%8C
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

سلام

من یه سوال دارم. من دوران دکترا تو آمریکا Research Assistant بودم. بعد امروز سرچ می کردم و به این لینک رسیدم. آیا می تونم این دوران رو به عنوان سابقه کار حساب وارذ کنم؟
    http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/English/...1=4012&val65=*
    4012 Post-secondary teaching and research assistants

سلام ,من یه سوالی دارم مربوط به نمره ی IELts ; تو فایل PDF همین فروم خوندم که اگر هر یکی از اسکیل ها زیر ۶ باشه واجد شرایط نیستیم برای اکسپرس انتری, نمره ی من Speaking 8.5 , writing 5.5 , listening 7 , Reading 7 , overall 7 با این نمره هانمیتونم اپلای کنم؟ مدرکه تحصیلیم هم فوق لیسانس یکی از دانشگاههای اروپاس , پیشاپیش مرسی برای راهنمایی
    ویرایش توسط Hanihenareh : October 17th, 2016 در ساعت 12:45 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Hanihenareh نمایش پست ها
    سلام ,من یه سوالی دارم مربوط به نمره ی IELts ; تو فایل PDF همین فروم خوندم که اگر هر یکی از اسکیل ها زیر ۶ باشه واجد شرایط نیستیم برای اکسپرس انتری, نمره ی من Speaking 8.5 , writing 5.5 , listening 7 , Reading 7 , overall 7 با این نمره هانمیتونم اپلای کنم؟ مدرکه تحصیلیم هم فوق لیسانس یکی از دانشگاههای اروپاس , پیشاپیش مرسی برای راهنمایی
    نه نمیتونید دیگه چون نمره رایتینگتون زیر 6 است.

دوستان یک سوال دارم. کسی که سنش سی سال و شش ماه هست و مجرده برای محاسبه امتیاز در روش اکسپرس انتری، سنش را سی سال در نظر میگیرن و 105 امتیاز میگیره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)