صفحه 15 از 243 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express entry

قربان
    ميدونيد اين روش براي اونهايي بوده كه الان در كانادا بدون ويزا دارن براي يكسري پيمانكار غيرقانوني كار ميكنند و به نوعي كانادا داره اونا رو ويزادار ميكنه
    داره كم كم از كانادا بدم مياد
    GRE and IELTS and Apply To USA or CANADA

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezasany نمایش پست ها
    قربان
    ميدونيد اين روش براي اونهايي بوده كه الان در كانادا بدون ويزا دارن براي يكسري پيمانكار غيرقانوني كار ميكنند و به نوعي كانادا داره اونا رو ويزادار ميكنه
    داره كم كم از كانادا بدم مياد
    چنین چیزی نیست. بسیاری از افراد هستند که با ویزای کار در کانادا به طور قانونی کار میکنند و طبیعی است که افرادی که در کانادا کار میکنند و جا افتاده اند برای اقامت دائم اولویت داشته باشند. همه جای دنیا همینطور است. اقامت کانادا متقاضی بسیار زیادی داره و متاسفانه امکانش نیست همه کسانی که هوس کانادا دارند بتوانند اقامت بگیرند.

سلام دوستان
    آیا بدون انجام دادن مرحله check eligibility هم میشه پروفایل ساخت یا دریافت اون شماره و ثبت داخل پروفایل الزامیه؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadaFreak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا بدون انجام دادن مرحله check eligibility هم میشه پروفایل ساخت یا دریافت اون شماره و ثبت داخل پروفایل الزامیه؟
    ممنون
    سلام
    بله مشكلي نيست بدون اون هم ميتونيد پروفايل بسازيد
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Junior Member

سلام در قسمت امتیاز انطباق پذیری برای من که برادرم اقامت کانادا داره و در مونترال زندگی میکنه امتیازی محسوب میشه برای برنامه express entry.؟؟؟

sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash888 نمایش پست ها
    سلام در قسمت امتیاز انطباق پذیری برای من که برادرم اقامت کانادا داره و در مونترال زندگی میکنه امتیازی محسوب میشه برای برنامه express entry.؟؟؟
    امتیاز اقوام نردیک در کانادا فقط برای مجاز شناخته شدن مورد محاسبه قرار میگیره.اما بعد که مجاز شناخته شدین، در امتیاز پروفایل EE و رتبه شما در POOL تاثیری نداره.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

سلام من 245 امتیاز دارم حالا چی کار کنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    كسي از دوستان تو رشته داروسازي اطلاعاتي داره ؟ مي خوام بدونم وضعيت رشته داروسازي چطوره، به نظرتون اقدام كنم ، شانسي براي پذيرفته شدن هست؟
    دكتراي حرفه اي داروسازي، آيلتس هفت و نيم ، 6 سال سابقه كار، ميدونيد امتياز من تقريبا چقدر ميشه؟ خيلي ممنون از وقتي كه ميزارين و جواب ميدين.

سلام
    از دوستان کسی میدونه که در قسمت سابقه کار در پروفایل باید سابقه کار مطابق با بیمه باشه یا سوابقی هم که بدون بیمه هستند و فقط گواهی سابقه کار دارند هم جزء مدت سابقه کار حساب میشوند و میتوان در پروفایل ذکر کرد.
    مثلا من 3 سال با بیمه دارم و ذوسال بدون بیمه که گواهی از شرکتی که کار میکردم گرفتم. حالا باید تو پروفایل 5 سال بزنم یا 3 سال؟
    با سپاس

sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedtz نمایش پست ها
    سلام من 245 امتیاز دارم حالا چی کار کنم؟
    فعلا کار خاصی نیاز نیست انجام بدیم و باید منتظر بمونیم تا درصورتیکه امتیاز ما به نسبت بقیه بیشتر باسه از ما برای مهاجرت به کانادا دعوت بشه.

اما قبل اون، بر اساس اطلاعات افرادی که تا الان امتیازشون رو تو اسپردشیت جهانی برنامه Express Entry وارد کردند،میتونیم شانس انتخاب شدن خودمون رو با توجه به امتیازی که داریم تخمین بزنیم.

تصویر بالا توزیع امتیاز افراد حاضر در اسپردشیت Express Entry 2015 جهانی رو نشون میده.

در حال حاضر، متوسط نمره افراد ( بدون در نظر گرفتن امتیاز جاب آفر) 383 و مدیان اون 378 هست. دقت کنین که اینجا متوسط، ملاک خیلی مناسبی نیست و مدیان (Median ) معیار مناسب تری برای مقایسه محسوب میشه.

اگه کسی امتیازش بیشتر از مدیان، یعنی بیشتر از 378 هست این به معنی اینه که امتیازش از نصف اقراد حاضر در اونجا بیشتره و جز 50 درصد بالایی قرار میگیره و شانس انتخاب شدنش میتونه بیشتر باشه.
    همچنین دقت کنین که توزیع غالب بین حدود 350 تا 450 هست و افرادی که امتیاز کمتر از حد پایینی رو دارن احتمالا شانس انتخاب شدنشون به مراتب کمتر خواهد بود., و به همین ترتیب افرادی که امتیاز بیش از حد بالایی دارند شانس انتخاب شدن بیشتری دارند

البته هنوز اداره مهاجرت تا الان از افراد بدون جاب آفر دعوت نکرده که اقدام کنن، همچنین این شامل امتیاز افراد از تمامی NOC ها و رشته هاست و اگه در draw های آینده رشته افراد هم ملاک قرار بگیره و افراد فقط با هم رشته ای خودشون مورد مقایسه قزار بگیرین میتونه شرایط با اعداد گقته شده در بالا کمی متفاوت باشه و بسته به NOC مدیان بالاتر یا پایین تر باشه.

به هر حال باز باید صبر کنیم و ببینیم در draw های بعدی که احتمالا از این افراد بدون جاب آفر هم دعوت خواهد شد شرایط به چه صورت خواهد بود و بعد اون میتونیم تخمین دقیق تری داشته باشیم.

به روز رسانی:
    اقراد بدون جاب آفر هم دعوت شدند و تا الان رشته افراد ملاک قرار نگرفته.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : April 8th, 2015 در ساعت 08:06 AM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)