صفحه 16 از 243 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express entry

نقل قول نوشته اصلی توسط talireza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    كسي از دوستان تو رشته داروسازي اطلاعاتي داره ؟ مي خوام بدونم وضعيت رشته داروسازي چطوره، به نظرتون اقدام كنم ، شانسي براي پذيرفته شدن هست؟
    دكتراي حرفه اي داروسازي، آيلتس هفت و نيم ، 6 سال سابقه كار، ميدونيد امتياز من تقريبا چقدر ميشه؟ خيلي ممنون از وقتي كه ميزارين و جواب ميدين.
    تاپیک مربوط به دستور العمل اقدام برای برنامه Express Entry رو مطالعه کنین در قسمت پایین پرسش و پاسخ های متداول لینکی هست که میتونین ازش استقاده کنین .همین مواردی که گفتین رو ازتون سوال میکنه و امتیازتون رو در صورت اقدام با این برنامه محاسبه میکنه و بهتون میگه.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : February 20th, 2015 در ساعت 09:06 PM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

سلام
    من یه سوال داشتم، من می خواستم واسه مهاجرت اقدام کنم و با وکیل صحبت کردم و اونا بم گفتند راهش گرفتن job offer هستش، آیا واقعا اینجور شده امسال؟ خیلی ناامید شدم چون گرفتن job offer سخته و تقریبا صفره، در ای صورت یعنی مهاجرت منتفیه؟!!

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط shaj نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال داشتم، من می خواستم واسه مهاجرت اقدام کنم و با وکیل صحبت کردم و اونا بم گفتند راهش گرفتن job offer هستش، آیا واقعا اینجور شده امسال؟ خیلی ناامید شدم چون گرفتن job offer سخته و تقریبا صفره، در ای صورت یعنی مهاجرت منتفیه؟!!
    سلام دوست عزيز
    ما هم مثل شما اطلاعات زيادي هنوز نداريم چون اين برنامه از اول ژانويه شروع شده و CIC اطلاعات كامل و جامعي كه به روشني خبر از اينده ي اين برنامه بده در اختيار نميذاره ( دقت كنيد همه ي وكيلا هم همين شرايط رو دارن پس اونا هم اطلاعات زيادي ندارند)
    تا اينجاي كار دو نوبت دعوتنامه ارسال شده بيش از ١٥٠٠ نفر دعوتنامه دريافت كردند كه همگي يا job offer داشتند يا PNP نامينيشن استاني
    نه فقط ما ايراني ها بلكه درصد بسيار زيادي از كساني كه مي خواهند مهاجرت كنند و براي اين برنامه اقدام كردند احتمال گرفتن job offer پاييني دارند و اميدواريم كه به اين افراد هم دعوتنامه برسه
    CIC اعلام نكرده بدون job offer كسي رو دعوت نميكنه اما گفته اولويت با job offer است پس همه ما منتظريم همه افراد با job offer دعوت بشن تا نوبت به بقيه برسه
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

سلام
    ببخشید برای امتیاز بخش ترکیب تحصیلات و زبان که حداکثر 50 امتیاز داره. منظور از دو تا مدرک post-secondary که یکیش بیشتر از سه سال باشه چیه؟ یعنی من که لیسانس و فوق لیسانس برق دارم. با فرض اینکه نمره زبانم CLB9 باشه تو هر اسکیل میتونم 50 امتیاز رو کامل بگیرم؟
    ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردان به کانادا

سلام

من 37 سال سن دارم و متاهل میباشم .شغلم تعمیر کار اتومبیل های سواری است و مدرک فنی حرفه ای برق و مکانیک و مدرک ایران خودرو دارم و سابقه بازسازی خودرو های کلاسیک را دارا می باشم به طوری که کلی از مجله ها با من مصاحبه نموده اند. و حدودا سابقه 6 سال داوری در پیست اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران و همچنین مدرک داوری ریس و رالی را دارا میباشم و همچنین مدرک فنی حرفه ای صنایع چوب .
    همسرم بازیگر و دیپلم آرایشگری و مدرک مربی گری ایروبیک دارا میباشد. و لیسانس کامپیوتر دارد. میخواستم بدونم به چه صورت ما میتوانیم اقدام نماییم برای مهاجرت به کانادا . ممنون میشوم که کمکم کنید.

دوستان صحبت از 250 هزار فرصت مهاجرتی در روش EE وجود داشت؟!
    کل سال 52 هفته هست
    آگر با این روش ادامه دهند و آگر هر دو هفته یکبار 1000 نفر دعوت کنند که می شود 26000 نفر!
    این عدد 250 هزار تا 300 هزار از کجا آورده شده است
    GRE and IELTS and Apply To USA or CANADA

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezasany نمایش پست ها
    کل سال 52 هفته هست
    آگر با این روش ادامه دهند و آگر هر دو هفته یکبار 1000 نفر دعوت کنند که می شود 26000 نفر!
    250 تا 300 هزار رقم کل پذیرش مهاجر کانادا در سال است. از این تعداد معمولا رقمی حول و حوش 150 هزار اسکیلدورکر هستند. منتهی توجه کنید این تعداد نفرات است نه پرونده ها. هر پرونده شامل متقاضی اصلی و در صورت تاهل همسر و فرزند است. در مجموع تعدادپرونده های پذیرفته شده اسکیلدورکر و استانی در سال رقمی در حدود 50 هزار پرونده است. آمار سالهای قبل را روی سایت CIC میتوانید پیدا کنید.

از این پنجاه هزار پرونده هم همهEE نخواهد بود. هنوز پرونده هایی از سالهای 2010 تا 2014 باقی هستند که باید به آنها رسیدگی بشود.برای سال اول فکر میکنم 25 هزار پرونده EE تخمین معقولی باشد.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezasany نمایش پست ها
    کل سال 52 هفته هست
    سلام دوست عزیز
    لطفا اینجا رو مطالعه بفرمایید
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015

Junior Member reza237 آواتار ها

دوستان سلام
    من یه سوالی داشتم که متاسفانه هنوز نتونستم جوابشو پیدا کنم میخواستم از تجربه شما استفاده کنم:
    شما بعد از اینکه توی CIC رجیستر کردید و توی job bankهم پروفایل درست کردید آیا باید توی job bank تمام سوابق کاری و تحصیلی رو وارد کنیم یا اینکه اون مربوط به کسایی هست که تو کانادا هستن؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza237 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من یه سوالی داشتم که متاسفانه هنوز نتونستم جوابشو پیدا کنم میخواستم از تجربه شما استفاده کنم:
    شما بعد از اینکه توی CIC رجیستر کردید و توی job bankهم پروفایل درست کردید آیا باید توی job bank تمام سوابق کاری و تحصیلی رو وارد کنیم یا اینکه اون مربوط به کسایی هست که تو کانادا هستن؟
    سلام
    اوايل job bank فعال نبود اما الان شما بايد وارد پروفايل job bank بشيد و در اونجا پروفايلتون رو تكميل كنيد به نحوي كه سوابق كاريتون تو پروفايلتون بياد و سپس پروفايلتون رو در job match به حالت activate profile درآوريد
    در حال حاضر شغلي براي انتخاب نداره اما كارفرما ميتونه پروفايلتون رو ببينه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)