صفحه 167 از 243 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط hmd1366 نمایش پست ها
    اینکه یه نفر توی کانادا تحصیل کنه و بعدش یکی دو سال کار کنه اونجا، شانس خیلی بیشتری برای فرد میاره برای گرفتن ویزا از طریق اکسپرس انتری، یا اینکه فرق زیادی نداره؟

مثلا من با شرایط زیر:
    29 ساله
    لیسانس
    بین سه تا پنج سال سابقه کار ایران (نه چندان مرتبط)
    مدرک آیلتس 6.5

الان به نظرتون شانسی دارم برای اکسپرس انتری، یا اینکه اگه برم فوق لیسانس توی کانادا بخونم و بعدش هم یکی دو سال کار کنم اونجا، شانسم بیشتر میشه؟ (البته سنم هم چند سال بیشتر میشه همزمان)
    ممکنه با این کار بتونید نومینیشن استانی از استانی که در آن تحصیل کرده اید بگیرید که شانس شما را خیلی بالا میبره (بشرطی که قوانین مهاجرت تا زمان فارغ التحصیلی شما تغییر نکرده باشند).

اگر کسی اون 12000 دلارِ حداقل رو نداشته باشه امکان داره بعد از گرفتن دعوت نامه، این پول رو از کسی قرض بگیره و تو حسابش بگذاره و ویزا بگیره؟ چون من شنیدم باید حداقل شش ماه قبل از ارائه مدرک مالی این پول باید تو حساب بوده باشه، این درسته؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    اگر کسی اون 12000 دلارِ حداقل رو نداشته باشه امکان داره بعد از گرفتن دعوت نامه، این پول رو از کسی قرض بگیره و تو حسابش بگذاره و ویزا بگیره؟ چون من شنیدم باید حداقل شش ماه قبل از ارائه مدرک مالی این پول باید تو حساب بوده باشه، این درسته؟
    منم مشکلی مشابه شما داشتم. بعد از ITA پول قرض کردم و حدود چند روز تو حساب گذاشتم. اما نامه رو جوری گرفتم که مشخص نباشه پول کی به حساب واریز شده. تو نامه موجودی روز و مجموع واریز و مجموع برداشت 6 ماه اخیر رو نوشتم. نامه هم اکی بود از نظر آفیسر.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Member
    رشته و دانشگاه
    Web Science, USF

سلام دوستان

من قصد دریافت PR دارم و ممنون میشم منو در سوالام راهنمایی کنید.

۱- من اینطور که در سایت مهاجرت کانادا خوندم در مرحله اول بر اساس یک حداقل امتیاز وارد یک pool میشیم.سوال من در مورد مرحله بعد هست. آیا قرعه کشی در کار هست؟ (حتی با در نظر گرفتن ضریب بالاتر برای امتیاز بالاتر) یا اینکه بدون قرعه کشی بالاترین امتیاز ها رو میگیرند؟ (همه کاندیداهای با امتیاز بالاتر از فرد با حداقل امتیاز)
    ۲- آیا مهمه که چه زمانی در سال اپلای کنیم یا اینکه هر موقع اپلای کنیم فرقی نداره و هر ماه امتیازا بررسی و اسامی اعلام میشه؟
    ۳- من نزدیک ۴ سال هست که آمریکا هستم. آیا هنوز هم به IELTS نیاز هست یا اینکه میتونم امتیاز بخش زبان رو تا بخشی به دلیل اینکه آمریکا هستم بگیرم؟
    ۴- از زمانی که من برای اکسپرس انتری اپلای کنم چه قدر طول میکشه تا اسامی برای متقاضیان بازه شامل من اعلام کنن؟
    ۵- من لیسانسم رو ایران خوندم و فوقم رو آمریکا. مدرک لیسانسم ترجمه رسمی شده با مهر دادگستری. آیا مدرک لیسانسم برای ارزیابی wes نیاز به ارتباط و تقاضا با دانشگاه داره یا اینکه میتونم همین ترجمه رسمی رو برای ارزشیابی بفرستم wes؟ راستش برام مشکله از بستگان ایران بخوام برای اینکار دنبال دانشگاهم بیفتن دوباره. آیا ارزشیابی دیگه ای غیر wes هست که اکپرس انتری قبول داشته باشه و نیاز به مراجعه با دانشگاه نباشه؟

با تشکر
    ویرایش توسط imanegr : February 5th, 2017 در ساعت 04:04 AM

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط imanegr نمایش پست ها
    سلام دوستان

من قصد دریافت PR دارم و ممنون میشم منو در سوالام راهنمایی کنید.

۱- من اینطور که در سایت مهاجرت کانادا خوندم در مرحله اول بر اساس یک حداقل امتیاز وارد یک pool میشیم.سوال من در مورد مرحله بعد هست. آیا قرعه کشی در کار هست؟ (حتی با در نظر گرفتن ضریب بالاتر برای امتیاز بالاتر) یا اینکه بدون قرعه کشی بالاترین امتیاز ها رو میگیرند؟ (همه کاندیداهای با امتیاز بالاتر از فرد با حداقل امتیاز)
    ۲- آیا مهمه که چه زمانی در سال اپلای کنیم یا اینکه هر موقع اپلای کنیم فرقی نداره و هر ماه امتیازا بررسی و اسامی اعلام میشه؟
    ۳- من نزدیک ۴ سال هست که آمریکا هستم. آیا هنوز هم به IELTS نیاز هست یا اینکه میتونم امتیاز بخش زبان رو تا بخشی به دلیل اینکه آمریکا هستم بگیرم؟
    ۴- از زمانی که من برای اکسپرس انتری اپلای کنم چه قدر طول میکشه تا اسامی برای متقاضیان بازه شامل من اعلام کنن؟
    ۵- من لیسانسم رو ایران خوندم و فوقم رو آمریکا. مدرک لیسانسم ترجمه رسمی شده با مهر دادگستری. آیا مدرک لیسانسم برای ارزیابی wes نیاز به ارتباط و تقاضا با دانشگاه داره یا اینکه میتونم همین ترجمه رسمی رو برای ارزشیابی بفرستم wes؟ راستش برام مشکله از بستگان ایران بخوام برای اینکار دنبال دانشگاهم بیفتن دوباره. آیا ارزشیابی دیگه ای غیر wes هست که اکپرس انتری قبول داشته باشه و نیاز به مراجعه با دانشگاه نباشه؟

با تشکر
    سلام. گرچه جواب همه سوالات شما تو پست های قبلی هست ولی یک بار دیگه برای آشنایی سایر دوستان اینجا پاسخ میدم:

1) تمام افراد بالاتر از مینیمم امتیاز دعوت نامه میگیرن و در صورتی که مدارکشون درست باشه و مشکلی نداشته باشه همه ویزا میگیرن.
    2) برای برنامه فدرال زمان مهم نیست، چه زمان سابمیت و چه زمان گرفتن ITA. برنامه های استانی در زمان های خاصی باز میشن فقط.
    3) بله باید IELTS جنرال داشته باشین.
    4) بستگی به امتیازتون داره. هر دو هفته دعوت نامه میفرستن و همه افرادی که بالاتر از یک امتیاز خاص باشن دعوت نامه میگیرن. مثلاً اگه امتیازتون 470 باشه احتمال زیاد در اولین دراو دعوت نامه میگیرید ولی با امتیاز 440 شاید هیچ وقت دعوت نامه نگیرید.
    5) باید لیسانس رو هم بفرستین. یه کار می تونین بکنین. یه بار فوق رو بفرستین شاید قبول کردن. اگه قبول نکردن نیازی به هزینه مجدد نیست و منتظر میمونن تا لیسانس هم به دستشون برسه تا ارزیابی رو شروع کنن.

موفق باشید
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

Junior Member

سلام
    یک سوالی داشتم از اساتید ، من با حداقل نمره زبان یعنی 5 همه اسکیل ها و 5.5 برای لیسنینگ و جاب آفر بهم اجازه ورود و ثبت نام داد.
    آیا این اجازه کاذب هست ؟ و یا میتونم با این شرایط سابمیت کنم و چقدر شانس دارم؟
    درضمن وقتی که جاب آفر رو زدم دیگه مراحل بعدی مربوط به تحصیل و شرایط همسر و اصلا سوال نکرد و اوکی داد.

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

سلام،

1- اساتید فروم لطفا راهنمایی کنن که ما برای شروع این بخش از کدوم صفحهش بخونیم، انگار صفحات اول با سیستم جدید فرقایی داره،
    2- و اینکه برای سابقه کار حتما باید بیمه ارائه بدیم؟ البته سوال خوبی نیست میدونم ولی من نفت کار کردم و بیممو بهم نمیدن، میخواستم ببینم اگر تو فرمها بزنم بعد ردم میکنن؟

با تشکر
    ویرایش توسط lionelmessi : February 6th, 2017 در ساعت 01:14 PM

Junior Member

سلام دوستان
    من یه راهنمایی بزرگ میخوام
    من در حال حاضر در حال خوندن فوق تو آلمانم که از اونجایی که تازه شروع کردم 2 سال طول میکشه
    تو ایران نزدیک 8 سال سابقه کار با بیمه دارم
    و نزدیک 2 سال هم هست با یه شرکت کانادایی از طریق اینترنت روزانه به صورت پاره وقت کار میکنم(روزی تقریبا 3-4 ساعت که همه پرداختها از طریق پی پال بوده و براشون invoice زدم که فک کنم بشه به عنوان سابقه کار گرفت یا نه؟)
    حالا این سرکت کانادایی که تو مونترال هست به من جاب آفر داده برای رفتن به کانادا و از من خواسته سریعترین راه ممکن برای این موضوع پیدا کنم
    از اونجایی که برای من در حال حاضر کار کردن از اهمیت بیشتری برخورداره در نتیجه حاضرم بسته به شرایط اینجا درسمو بزارم کنار و دنباله کارای مهاجرت به کاندا باشم.

حالا می خواستم بدونم آیا سریعترین راه واسه رفتن و شروع به کار همین مهاجرت از طریق اکسپرس اینتریه یا چیزی به اسم ویزای کار تو کاندا هست که بشه از اون طریق وارد شد و بعدها برای اقامت اقدام کرد؟
    و سوال بعدی اینکه اصلا تو استان کبک اکسپرس اینتری انجام میشه؟ یا چی؟
    ببخشید اگه طولانیه ولی خوب کلا یکم در این مورد گنگم و از اونجایی که اینها ازم جواب میخوان سریعترین راه و استفاده از راهنمایی شما دوستان دونستم
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    سلام،

2- و اینکه برای سابقه کار حتما باید بیمه ارائه بدیم؟ البته سوال خوبی نیست میدونم ولی من نفت کار کردم و بیممو بهم نمیدن، میخواستم ببینم اگر تو فرمها بزنم بعد ردم میکنن؟

با تشکر
    در مورد بیمه بین علما اختلاف هست، تو همین فروم یه عده میگن سابقه کار بدون بیمه هم قبوله ولی من از وکیل پرسیدم گفت برای کانادا سابقه کار فقط با بیمه قابل ارائه هست. حالا اگر کسی ویزا گرفته و سابقه کارش رو بدون بیمه قبول کردند بیاد بگه خیلی بهتره.

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    در مورد بیمه بین علما اختلاف هست، تو همین فروم یه عده میگن سابقه کار بدون بیمه هم قبوله ولی من از وکیل پرسیدم گفت برای کانادا سابقه کار فقط با بیمه قابل ارائه هست. حالا اگر کسی ویزا گرفته و سابقه کارش رو بدون بیمه قبول کردند بیاد بگه خیلی بهتره.
    بارها و بارها تو همین فروم گفتیم به خدا بیمه اجباری نیست. قول میدم اون وکیلی که میگه بیمه حتما لازمه تا حالا یه موکل هم برای اکسپرس انتری نداشته!
    بیمه اجباری نیست و فقط نامه سابقه کار کافیه. در موارد نادری دیده شده که از بعضی ها آفیسر بعدا بیمه خواسته که هر کی داشته ارائه داده و هر کی نداشته توضیح داده چرا نداشته. همشون هم ویزا رو گرفتن و تا حالا ندیدم کسی رو تو سیستم اکسپرس انتری به خاطر نداشتن بیمه رد کرده باشن.
    Canada Express Entry

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)