صفحه 168 از 243 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    بارها و بارها تو همین فروم گفتیم به خدا بیمه اجباری نیست. قول میدم اون وکیلی که میگه بیمه حتما لازمه تا حالا یه موکل هم برای اکسپرس انتری نداشته!
    بیمه اجباری نیست و فقط نامه سابقه کار کافیه. در موارد نادری دیده شده که از بعضی ها آفیسر بعدا بیمه خواسته که هر کی داشته ارائه داده و هر کی نداشته توضیح داده چرا نداشته. همشون هم ویزا رو گرفتن و تا حالا ندیدم کسی رو تو سیستم اکسپرس انتری به خاطر نداشتن بیمه رد کرده باشن.
    اگر اینطوری باشه خیلی خوبه. شرایط من هم بدون بیمه بهتره. البته شرکت کنپارس خیلی معروفه و کلاینت زیاد دارند نمی دونم حالا چرا تاکید می کنند که باید با بیمه باشه.
    راستی من یه سوالی دارم، بنظرتون من با 440 امتیاز می تونم امیدوار باشم که دعوت نامه بگیرم؟

دوستان سلام. توی ناک ها ی قسمت هست که نوشته employment requirment. منظورش چیه؟ آیا شرایط استخدام تو ایران رو میگه یا برای بعدا تو کاناداست! واقعا گیج شدم

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_pmb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه راهنمایی بزرگ میخوام
    من در حال حاضر در حال خوندن فوق تو آلمانم که از اونجایی که تازه شروع کردم 2 سال طول میکشه
    تو ایران نزدیک 8 سال سابقه کار با بیمه دارم
    و نزدیک 2 سال هم هست با یه شرکت کانادایی از طریق اینترنت روزانه به صورت پاره وقت کار میکنم(روزی تقریبا 3-4 ساعت که همه پرداختها از طریق پی پال بوده و براشون invoice زدم که فک کنم بشه به عنوان سابقه کار گرفت یا نه؟)
    حالا این سرکت کانادایی که تو مونترال هست به من جاب آفر داده برای رفتن به کانادا و از من خواسته سریعترین راه ممکن برای این موضوع پیدا کنم
    از اونجایی که برای من در حال حاضر کار کردن از اهمیت بیشتری برخورداره در نتیجه حاضرم بسته به شرایط اینجا درسمو بزارم کنار و دنباله کارای مهاجرت به کاندا باشم.

حالا می خواستم بدونم آیا سریعترین راه واسه رفتن و شروع به کار همین مهاجرت از طریق اکسپرس اینتریه یا چیزی به اسم ویزای کار تو کاندا هست که بشه از اون طریق وارد شد و بعدها برای اقامت اقدام کرد؟
    و سوال بعدی اینکه اصلا تو استان کبک اکسپرس اینتری انجام میشه؟ یا چی؟
    ببخشید اگه طولانیه ولی خوب کلا یکم در این مورد گنگم و از اونجایی که اینها ازم جواب میخوان سریعترین راه و استفاده از راهنمایی شما دوستان دونستم
    مرسی

دوست عزیزشما میتونین برای ویزای کار Work Permit اقدام کنین و حتما ازشرکت بخواین که ساپورتتون کنه که کلا براش کار راحتیه، یه نامه براتون میزنه که شما برای اپلای اسکن اون نامه مهر و موم شده رو هم میفرستین، اگر نیاز به پستش هم بود بگین شرکت خودش براتون پستش کنه که عالی میشه، به هر حال حتما تو قسمت مربوط به کار در کانادا اینجا بگردین شاید بتونین جوابتون رو دقیقتر پیدا کنین یا اینکه همونجا بپرسین تا اساتید فن جوابتون رو کاملتر بدن، در مورد کبک من خودم با پروسش اصلا آشنایی ندارم
    ویرایش توسط lionelmessi : February 7th, 2017 در ساعت 09:35 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mercorius نمایش پست ها
    سلام
    یک سوالی داشتم از اساتید ، من با حداقل نمره زبان یعنی 5 همه اسکیل ها و 5.5 برای لیسنینگ و جاب آفر بهم اجازه ورود و ثبت نام داد.
    آیا این اجازه کاذب هست ؟ و یا میتونم با این شرایط سابمیت کنم و چقدر شانس دارم؟
    درضمن وقتی که جاب آفر رو زدم دیگه مراحل بعدی مربوط به تحصیل و شرایط همسر و اصلا سوال نکرد و اوکی داد.
    چرا جواب منو ندادین؟

Junior Member Persia_Boy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. ...

سلام
    یک سوالی داشتم از اساتید ، من با حداقل نمره زبان یعنی 5 همه اسکیل ها و 5.5 برای لیسنینگ و جاب آفر بهم اجازه ورود و ثبت نام داد.
    آیا این اجازه کاذب هست ؟ و یا میتونم با این شرایط سابمیت کنم و چقدر شانس دارم؟
    درضمن وقتی که جاب آفر رو زدم دیگه مراحل بعدی مربوط به تحصیل و شرایط همسر و اصلا سوال نکرد و اوکی داد.
    چرا جواب منو ندادین؟
    1. سوالتان را کمی نامشخص پرسیده اید ضمن اینکه ممکن است دوستان با زیر مجموعه Skill Trade آشنایی نداشته باشند. عمدی در پاسخ ندادن نیست.
    2. خیر کاذب نیست. شانس معنی ندارد وقتی Job Offer دارید. تایید می فرمایید می دانید Job Offer و روش Skill Trade چیست و آگاهی کامل دارید؟ سوالتان برای داشتن شانس کمی عجیب است.
    3. بله حداقل زبان مورد نیاز برای این زیر مجموعه CLB 5 برای Speaking و Listening و CLB 4 برای Reading و Writing. معادل دو 5 و یک 4 و یک 3.5 در IELTS که نمره شما نیز این را پوشش داده است.
    3. بله در این مورد تحصیل معنی ندارد؛ مگر در رشته ای خاص که در NOC خودش به صراحت آمده است نیاز به مدرک دارید.

پیروز باشید
    کار نیکو کردن از پر کردن است

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    بارها و بارها تو همین فروم گفتیم به خدا بیمه اجباری نیست. قول میدم اون وکیلی که میگه بیمه حتما لازمه تا حالا یه موکل هم برای اکسپرس انتری نداشته!
    بیمه اجباری نیست و فقط نامه سابقه کار کافیه. در موارد نادری دیده شده که از بعضی ها آفیسر بعدا بیمه خواسته که هر کی داشته ارائه داده و هر کی نداشته توضیح داده چرا نداشته. همشون هم ویزا رو گرفتن و تا حالا ندیدم کسی رو تو سیستم اکسپرس انتری به خاطر نداشتن بیمه رد کرده باشن.
    شما مطمئن هستید بیمه نمیخوان ؟؟ پرینت حساب بانکی رو چطور ؟؟ برای اینکه ببینن توی اون بازه زمانی از شرکت حقوق دریافت کردید یا نه ! اون رو هم نمیخوان ؟؟

برای BC؛ از روش Express Entry چطور میشه درخواست داد ؟؟ پیش نیازهای لازم اش چی هست ؟؟

Junior Member

دوستان سلام. آیا آماری وجود دارد که مثلا بدانیم در هر دراو از هر ناک خاص چه تعداد دعوت شده اند؟
    مثلا من توی سرچها تنها 10 تا ناکی که بیشترین دعوتنامه را دریافت کرده بودند اون هم واسه سال 2015 بود. چیز دیگه ای پیدا نکردم.
    از این جهت می پرسم که بدانم از ناکی که می خواهم اقدام کنم، چقدر شانس برای دریافت دعوتنامه دارد. فرض کنید امتیاز طرف هم 450 هست و شانس از لحاظ امتیاز دارد. اما سوال من در مورد شانس ناکی که اقدام می کنه هستش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emadi2014 نمایش پست ها
    دوستان سلام. آیا آماری وجود دارد که مثلا بدانیم در هر دراو از هر ناک خاص چه تعداد دعوت شده اند؟
    مثلا من توی سرچها تنها 10 تا ناکی که بیشترین دعوتنامه را دریافت کرده بودند اون هم واسه سال 2015 بود. چیز دیگه ای پیدا نکردم.
    از این جهت می پرسم که بدانم از ناکی که می خواهم اقدام کنم، چقدر شانس برای دریافت دعوتنامه دارد. فرض کنید امتیاز طرف هم 450 هست و شانس از لحاظ امتیاز دارد. اما سوال من در مورد شانس ناکی که اقدام می کنه هستش
    پاسخ ام را دوستان دادند:
    غیر از بعضی برنامه های استانی، دعوت کردن افراد به ناکشون بستگی نداره. تنهای کافیه که عنوان شغلی شما یکی از ناک ها باشه. تنها ملاک فرستادن دعوت نامه امتیاز شماست.
    اون آمارهایی که گفتین فقط جنبه آماری داشته و نشون میده چه ناک هایی امتیاز بالاتری داشتن و تو Pool بودن.

Junior Member

سپاس بیکران از پاسخگویتون.
    منظورم از شانس در این بود که من با نمره آیلتس که عرض کردم و جاب آفر میتونم بدون مشکل ویزا بگیرم؟
    چون خونده بودم بعد از سابمیت اول توی پول درا قرار میگیریم منظورم این بود که توی پول درا چقدر شانس دریافت دعوتنامه رو دارم.
    ممکن کسی با داشتن جاب آفر و ایلتس بالاتر نسبت به من تو اولویت قرار بگیره؟
    در مورد اسکیل ترید فقط میدونم که باید تجربه کار و یا جاب آفر داشته باشیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)